Velká cena Litvínova 2013

V sobotu 1.6.2013 se odehrál 37. ročník rapid turnaje konaného v Litvínově.

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1   Balín Jan CZE 2342 TJ Tatran ZKZ Podbořany 6.0 24.5 33.5 28.00
2 FM Hrbolka Ladislav CZE 2125 CHESS MOST 5.5 22.0 31.0 23.25
3   Horák Ing. Jiří CZE 2192 TJ Slovan Jirkov 5.5 21.5 30.0 22.25
4 FM Tuma Jakub CZE 2299 ŠK Holdia DP Praha 5.5 21.0 30.0 22.25
5 FM Paganik Pavel CZE 2223 CHESS MOST 5.5 20.0 28.5 21.50
6   Hadraba Vladimír CZE 2211 ŠK Teplice 5.5 17.5 25.0 20.00
7   Vágner Tomáš CZE 2313 ŠK Teplice 5.0 24.5 34.0 22.50
8   Hába Zdeněk CZE 2228 ŠK Gordic Jihlava 5.0 21.5 31.0 20.25
9   Toman Ondřej CZE 2089 TJ Sokol Údlice 5.0 19.5 27.0 18.50
10   Friml Antonín CZE 2123 TJ Sokol Litvínov-Lom. 5.0 18.0 24.5 16.50
11   Žahour Ivan CZE 2104 ŠK Teplice 4.5 22.0 31.5 17.50
12   Janda Zdeněk CZE 2174 SK Děčín 4.5 19.5 26.5 16.25
13   Popper Tomáš CZE 2043 ŠK ERA Poštovní spořitelna 4.5 18.5 27.0 14.75
14   Valenta Petr CZE 1975 CHESS MOST 4.5 17.0 25.0 14.00
15   Forman Miroslav CZE 1922 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 4.5 16.0 22.5 11.00
16   Šlampa Jan CZE 2093 TJ Sokol Údlice 4.0 22.5 31.0 15.00
17   Wokurka Karel CZE 2115 Varnsdorf 4.0 22.0 30.0 14.50
18   Hlaváč Rudolf CZE 1943 TJ Baník Sokolov ŠO 4.0 21.5 29.0 15.25
19   Völkel Gerd CZE 1916 Zwickauer SC 4.0 21.5 28.5 13.50
20   Volák Jan CZE 1880 CHESS MOST 4.0 21.5 28.0 13.75
21   Horák Aleš CZE 1972 TJ Sokol Údlice 4.0 20.5 28.5 14.00
22   Koper Štefan CZE 1982 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 4.0 20.5 26.0 10.50
23   Goč Vlastimil CZE 2023 SK Děčín 4.0 19.5 27.0 12.75
24   Kameník Martin CZE 2045 CHESS MOST 4.0 19.0 27.5 14.75
25   Zapletal Martin CZE 1853 Varnsdorf 4.0 18.5 25.5 13.00
26   Kalvach Ladislav CZE 1831 SK Lokomotiva Radlice, o.s. 4.0 18.0 25.5 12.25
27   Smolík Boris CZE 1959 TJ Sokol Litvínov-Lom. 4.0 16.5 24.0 10.50
28   Frübing Simone CZE 1594 TUS Coswig 4.0 15.0 22.0 11.00
29   Haustein Mario CZE 2139 BSV Ehrenfriedensdorf 3.5 19.5 28.0 12.00
30   Babička Michal CZE 1839 SK Děčín 3.5 19.0 26.0 10.50
31   Kolbe Stephan CZE 1870 HSV Eintracht Seiffen 3.5 18.5 26.5 10.00
32   Franke Helmut CZE 1630 HSV Eintracht Seiffen 3.5 18.0 24.0 9.75
33   Čeněk Miroslav CZE 1842 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.5 17.0 25.0 9.00
34   Chmelík Jiří CZE 1996 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.5 17.0 24.5 9.25
35   Dvořák Jaroslav CZE 2049 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.5 16.5 24.0 10.50
36   Dannhäuser Kevin CZE 1819 Zwickauer SC 3.5 16.0 21.0 7.25
37   Faber Lutz CZE 1750 Zwickauer SC 3.0 20.0 27.5 9.00
38   Ullmann Adam CZE 1576 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.0 18.5 27.0 11.25
39   Meth Andreas CZE 1762 SSG Lübenau 3.0 18.0 26.0 10.25
40   Procházka Václav CZE 1807 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.0 17.5 25.0 7.00
41   Šaffová Michaela CZE 1691 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.0 17.0 23.5 7.50
42   Krutský Martin CZE 1712 ŠK Teplice 3.0 16.0 22.5 6.50
43   Kirchner Michal CZE 1610 TJ Sokol Litvínov-Lom. 3.0 15.5 21.5 7.00
44   Wenzel Ingo CZE 1534 SF Neukiritzsch 3.0 14.5 20.0 7.25
45   Zeman Filip CZE 1304 ŠK Teplice 3.0 14.0 19.5 5.75
46   Hamala Miroslav CZE 1981 CHESS MOST 2.5 21.5 29.0 7.75
47   Fritsche Frank CZE 1669 Zwickauer SC 2.5 17.5 24.5 6.00
48   Slavík Jiří CZE 1523 TJ Sokol Litvínov-Lom. 2.5 15.5 21.5 5.75
49   Kröner Mario CZE 1658 Zwickauer SC 2.5 15.5 21.0 3.75
50   Mrišo Miloš CZE 1738 CHESS MOST 2.5 14.5 21.0 5.75
51   Šmíd Pavel CZE 1250 ŠK Spartak Ústí n.L. 2.5 14.0 19.5 5.25
52   Feige Reiner CZE 1100 Zwickauer SC 2.5 13.0 19.0 5.75
53   Šmíd Petr CZE 1000 ŠK Spartak Ústí n.L. 2.5 12.0 16.0 2.25
54   Tomášek Matěj CZE 1000 ZŠ Lovosice 2.5 11.0 14.5 2.25
55   Wenzel Ronald CZE 1452 SF Neukiritzsch 2.0 16.0 22.5 4.50
56   Srba Stanislav CZE 1448 ŠK Spartak Chodov 2.0 15.5 20.5 3.50
57   Haustein Heike CZE 1310 BSV Ehrenfriedersdorf 2.0 12.0 16.0 2.00
58   Manh Le Duc David CZE 1100 TJ Sokol Litvínov - Lom 2.0 12.0 16.0 1.00
59   Lizon Andrej CZE 1000 ZŠ Lovosice 1.5 14.0 18.0 1.50
60   Tomášek * Jaromír CZE 1000 ZŠ Lovosice 1.0 12.0 17.0 1.00
61   Fajčíková Michaela CZE 1000 TJ Sokol Litvínov-Lom. 1.0 10.5 15.0 0.00
62   Novotný Jiří CZE 1364 TJ Sokol Litvínov-Lom. 0.0 12.0 17.0 0.00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Výsledky najdete také na Chess-Results.

Čtěte povídání k Velké ceně Litvínova 2013 od Zdeňka Jandy.

Fotografie z tohoto turnaje prohlížejte na rajce.net.