Strážský rapid 2014

V sobotu 3.5.2014 se odehrál 20. ročník rapid turnaje konaného ve Stráži pod Ralskem.

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 6 Jínová Lucie CZE 2103 1. Novoborský ŠK 7.0 40.5 51.5 1984
2 2 Kadeřábek Jiří CZE 2181 ŠK AD Jičín 7.0 40.0 51.5 2006
3 11 Liška Jiří ml. CZE 1944 1. Novoborský ŠK 6.5 41.0 52.0 2003
4 5 Boreš Roman CZE 2116 1. Novoborský ŠK 6.5 37.0 47.0 1919
5 1 Vltavský Vladimír CZE 2211 Šachový klub Zikuda Turnov 6.0 42.0 53.5 1995
6 7 Janda Zdeněk CZE 2060 SK Děčín 6.0 36.5 46.5 1930
7 9 Průdek Jiří CZE 2007 TJ Krásná Lípa 6.0 35.5 46.5 1896
8 12 Honců Miroslav CZE 1934 ŠK Česká Lípa 6.0 34.0 44.0 1869
9 10 Melich Jindřich CZE 1997 TJ Praha-Pankrác 5.5 39.0 49.5 1935
10 4 Sýkora Ondřej CZE 2117 Šachový klub Zikuda Turnov 5.5 37.5 49.0 1976
11 8 Fráňa Tomáš CZE 2019 TJ Jiskra Tanvald 5.5 34.0 43.0 1880
12 15 Řičánek Miloslav CZE 1911 ŠK Stráž pod Ralskem 5.0 34.5 42.5 1793
13 17 Bürgermeister Michal CZE 1866 Šachy Povrly 5.0 34.5 42.5 1745
14 3 Buchcar Tomáš CZE 2149 TJ Krásná Lípa 5.0 32.5 42.0 1826
15 16 Janouš Petr CZE 1881 TJ Slavia Liberec 5.0 32.5 42.0 1803
16 14 Babička Michal CZE 1917 SK Děčín 4.5 40.5 51.0 1967
17 19 Jakša Petr CZE 1794 TJ Slavia Liberec 4.5 31.5 41.0 1738
18 13 Blaháček Evžen CZE 1921 TJ Desko Liberec 4.5 31.5 41.0 1706
19 22 Liška Jiří st. CZE 1698 1. Novoborský ŠK 4.5 29.5 38.0 1639
20 20 Švec Luděk CZE 1775 TJ Desko Liberec 4.5 28.5 38.5 1610
21 23 Grindler Václav CZE 1666 ŠK Česká Lípa 4.0 33.0 43.0 1720
22 21 Sýkora Marek CZE 1704 TJ Desko Liberec 4.0 33.0 42.0 1866
23 18 Šlechta Jan CZE 1817 TJ Slavia Liberec 4.0 31.0 39.0 1757
24 24 Struhár Viktor CZE 1624 TJ Lokomotiva Liberec 4.0 29.0 37.0 1593
25 30 Doubek Jakub CZE 1364 1. Novoborský ŠK 4.0 29.0 36.0 1604
26 29 Podzimek Adam CZE 1374 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 4.0 27.5 35.0 1565
27 27 Zíka Josef CZE 1476 TJ Lokomotiva Liberec 4.0 24.5 31.5 1470
28 31 Hurtík Matěj CZE 1215 ZŠ Jižní Česká Lípa 4.0 22.0 28.0 1492
29 28 Volenec Jakub CZE 1380 TJ Krásná Lípa 3.5 26.5 33.0 1505
30 32 Vltavský Jakub CZE 1169 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 3.5 24.5 30.0 1458
31 25 Čapek Vladimír CZE 1623 ŠK Stráž pod Ralskem 3.0 31.0 40.5 1644
32 26 Hradecký Ondřej CZE 1573 TJ Desko Liberec 3.0 28.5 35.5 1519
33 34 Šír Vojtěch CZE 1061 TJ Slavia Liberec 3.0 20.5 26.5 1392
34 36 Pícha Štěpán ŠLK 0 ZŠ Partyzánská Česká Lípa 2.0 23.5 28.5 1312
35 33 Hamadová Martina CZE 1072 ZŠ Jižní Česká Lípa 1.0 25.0 31.0 1342
36 35 Čejková Anna CZE 1052 ŠK Stráž pod Ralskem 1.0 23.0 29.0 1312

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Čtěte povídání ke Strážskému rapidu 2013 od Zdeňka Jandy a Michala Babičky.

Zde najdete video zachycující duel Melich-Janda.
 
Zde najdete video zachycující duel Liška Jiří ml.-Babička Michal.