Vánoční rapid v Ústí n.L. 28.12.2014

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 7   Vykouk Jan CZE 2157 2212 CHESS MOST 6.5 24.5 34.0 31.25
2 2   Rubeš Jan CZE 2262 2264 ŠK Teplice 6.0 21.5 31.5 25.00
3 1 FM Gregor Jiří CZE 2313 2319 TJ Neratovice 5.5 23.5 34.0 25.75
4 3 FM Schula Michal CZE 2246 2250 ŠK AD Jičín 5.0 25.0 35.0 22.50
5 5   Pokorný Petr CZE 2209 2216 Šk Era Poštovní Spořitelna 5.0 21.0 31.0 19.00
6 8   Šlampa Jan CZE 2129 2188 TJ Sokol Údlice 5.0 19.0 27.0 17.50
7 4   Soural Jan CZE 2210 2233 TJ Praha-Pankrác 5.0 19.0 25.0 16.50
8 24   Kalužný Matyáš CZE 1957 1936 TJ Sokol Údlice 5.0 18.5 26.0 15.50
9 20   Ta Van Duy CZE 1980 1917 ŠK Teplice 5.0 18.0 26.5 16.50
10 6   Hadraba Vladimír CZE 2205 2217 ŠK Teplice 5.0 18.0 25.0 17.75
11 22   Grussová Helena CZE 1973 1974 TJ Klášterec nad Ohří 5.0 15.0 20.5 12.50
12 19   Liška Jiří jun. CZE 1985 2016 1. Novoborský ŠK 4.5 23.5 32.0 18.25
13 9   Hula Lukáš CZE 2109 2081 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 4.5 19.5 27.0 17.25
14 12   Šura Jaroslav CZE 2074 2067 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 4.5 18.5 25.0 14.50
15 21 CM Petras Milan CZE 1974 1976 Šachový klub Bohnice 4.0 22.5 31.5 16.25
16 15   Žahour Ivan CZE 2027 2020 ŠK Teplice 4.0 21.0 29.5 15.00
17 16   Popper Tomáš CZE 2010 1988 Šk Era Poštovní Spořitelna 4.0 21.0 29.0 14.75
18 18 CM Chrz Pavel CZE 1998 2020 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4.0 19.5 26.0 11.75
19 13   Janda Zdeněk CZE 2073 2084 SK Děčín 4.0 19.0 26.5 12.50
20 30   Mittelbach Zdeněk CZE 1886 1896 SK Šachy Chlumec 4.0 18.0 25.0 10.50
21 36   Kuchař Tomáš CZE 1839 1848 CHESS MOST 4.0 17.5 25.0 11.00
22 10   Makevich Pavel BLR 2103 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4.0 17.0 24.0 13.00
23 25   Jirásek Jiří CZE 1941 1957 TJ Slovan Jirkov 4.0 17.0 23.5 10.25
24 11   Jerman Richard CZE 2097 2058 ŠO TP Nova Kladno 4.0 16.0 23.5 12.25
25 31   Škuthan Jiří CZE 1872 1905 CHESS MOST 4.0 16.0 23.5 10.00
26 27   Hrabal Ivan CZE 1920 1928 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4.0 13.5 18.0 9.00
27 23   Huřťák Otto CZE 1966 2058 TJ Bohemians Praha 3.5 22.5 30.0 12.25
28 32   Černý Jakub CZE 1872 1894 SK Děčín 3.5 21.5 29.5 12.50
29 14   Koper Štefan CZE 2037 1991 ŠK Mahrla Praha 3.5 18.5 26.0 10.50
30 29   Forman Miroslav CZE 1898 1916 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 3.5 18.5 25.0 10.50
31 46   Bobek Daniel CZE 1700 1723 ŠK Teplice 3.5 18.5 25.0 9.75
32 26   Hozda David CZE 1926 1932 SK Šachy Chlumec 3.5 17.0 25.0 11.75
33 55   Černý Lumír CZE 0 1689 SK Děčín 3.5 17.0 23.0 9.75
34 34   Babička Michal CZE 1844 1915 SK Děčín 3.5 17.0 22.5 6.75
35 28   Sova Ondřej CZE 1906 1911 ŠK Magic Žatec 3.5 15.5 23.5 8.25
36 38   Lešák Ondřej CZE 1817 1829 SK Děčín 3.0 20.5 28.5 11.25
37 56   Krejčí Josef CZE 0 1631 ASK Lovosice 3.0 18.5 26.5 10.50
38 37   Kastl Daniel CZE 1837 1976 CHESS MOST 3.0 18.5 25.0 8.00
39 45   Beránek Josef CZE 1712 1762 ASK Lovosice 3.0 18.5 24.0 9.25
40 35   Hanzlík Daniel CZE 1844 1883 CHESS MOST 3.0 17.5 24.0 7.00
41 41   Pošva Jaroslav CZE 1761 1805 ASK Lovosice 3.0 17.0 22.5 6.75
42 47   Zmeškal Stanislav CZE 1688 1706 TJ Slovan Jirkov 3.0 16.5 23.0 6.00
43 17   Veltruský Petr CZE 1999 2000   3.0 16.5 22.5 8.00
44 49   Liška Jiří sen. CZE 1631 1668 1. Novoborský ŠK 3.0 16.0 22.5 6.50
45 50   Bartoš Miroslav CZE 1595 1690 TJ SVAH Všebořice 3.0 14.0 19.5 8.25
46 43   Gruss Petr CZE 1752 1747 TJ Klášterec nad Ohří 3.0 13.0 18.5 3.50
47 40   Hanzlík David CZE 1771 1795 ŠK Most 2.5 17.5 23.5 6.00
48 48   Hanzlík Tomáš CZE 1680 1697 CHESS MOST 2.5 17.0 23.0 6.00
49 44   Beránek Miroslav CZE 1742 1762 ASK Lovosice 2.5 14.0 19.0 4.50
50 39   Hašlar Svatopluk CZE 1803 1781 ASK Lovosice 2.5 13.0 19.0 4.00
51 57   Šmíd Pavel CZE 0 1526 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2.0 15.0 20.5 3.00
52 59   Poveda Michael CZE 0 1213 SK Děčín 2.0 15.0 20.0 2.50
53 42   Kudera Jiří CZE 1761 1783 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 2.0 15.0 19.5 2.00
54 58   Bureš Petr CZE 0 1250 SK Šachy Chlumec 2.0 13.5 18.5 4.00
55 54   Kalinová Eliška CZE 1355 1515 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2.0 12.5 18.0 3.00
56 52   Šťastný Jakub CZE 1490 1368 ŠK Střelnice Kadaň 2.0 12.0 16.5 2.00
57 33   Voslař Jan CZE 1865 2038 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1.5 16.0 22.0 3.50
58 53   Pokorný Radek CZE 1453 1497 SK Děčín 1.5 12.5 19.0 1.75
59 51   Šťastný Jiří CZE 1592 1240 ŠK Střelnice Kadaň 1.0 13.0 19.0 0.50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Povídání k tomuto turnaji od Zdeňka Jandy čtěte zde.

Fotografie z tohoto turnaje prohlížejte na rajce.net.