Open Teplice 2013

 Stránky turnaje http://www.openteplice.cz

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2   PH 3 
1 GM Mamedov Nidjat AZE 2602 Azerbaijan 7.0 42.5 54.0
2 GM Babula Vlastimil CZE 2581 Agentura 64 Grygov 7.0 41.5 53.0
3 GM Krejci Jan CZE 2503 Tatran Litovel 7.0 41.0 53.0
4 GM Neiksans Arturs LAT 2549 Latvia 7.0 41.0 52.0
5 IM Plischki Sebastian GER 2386 Germany 7.0 41.0 51.5
6 GM Andreev Eduard UKR 2498 Sk Slavia Orlova 7.0 40.5 52.0
7 IM Smirnov Artem RUS 2422 Russia 7.0 39.0 50.5
8 GM Simantsev Mikhail UKR 2454 Ukraine 7.0 36.5 47.0
9 GM Boros Denes HUN 2498 Hungary 6.5 43.0 54.0
10 IM Zaragatski Ilja GER 2486 Germany 6.5 42.0 53.0
11 GM Teske Henrik GER 2514 Germany 6.0 45.5 56.5
12 GM Rausis Igors CZE 2532 Beskydska Sachova Skola O.S. 6.0 43.0 55.0
13 GM Kislinsky Alexej CZE 2565 Sk Slavia Orlova 6.0 40.5 52.0
14   Wieczorek Oskar POL 2353 KSz Polonia Wroclaw 6.0 39.5 50.5
15 IM Burg Twan NED 2481 Netherlands 6.0 39.5 50.5
16 IM Luch Michal POL 2432 Poland 6.0 38.5 50.0
17 IM Simacek Pavel CZE 2467 Agentura 64 Grygov 6.0 38.5 49.0
18 FM Kantans Toms LAT 2320 Latvia 6.0 38.5 49.0
19 IM Plat Vojtech CZE 2445 Tz Trinec 6.0 38.0 48.0
20 IM Stachowiak Kamil POL 2474 Poland 6.0 37.5 49.0
21 IM Baumegger Siegfried AUT 2474 Austria 6.0 37.0 48.0
22 IM Jurcik Marian SVK 2525 Slovakia 6.0 36.5 47.5
23 IM Cernousek Lukas CZE 2463 Sk Rapid Pardubice, O.S. 6.0 36.5 46.5
24   Weichhold Pawel POL 2382 AKSz Hetman Politechnika Koszalin 6.0 36.0 47.0
25 WGM Mamedjarova Turkan AZE 2249 Azerbaijan 6.0 35.5 45.0
26 GM Kasparov Sergey BLR 2482 Belorussia 6.0 35.0 45.0
27 GM Manik Mikulas SVK 2413 Tj Spartak Tos Zebrak 6.0 33.5 44.5
28 IM Dolezal Radoslav CZE 2375 Tj Praha-Pankrac 5.5 40.0 51.0
29 GM Lechtynsky Jiri CZE 2361 Qcc Ceske Budejovice 5.5 40.0 50.5
30 IM Kanovsky David CZE 2385 Agentura 64 Grygov 5.5 40.0 50.0
31 FM Jurcik Martin SVK 2350 Slovakia 5.5 39.0 49.0
32 IM Freisler Pavel CZE 2322 Sk Holdia Dp Praha 5.5 39.0 48.5
33 IM Weinzettl Ernst AUT 2297 Austria 5.5 35.0 46.0
34 IM Vavra Pavel CZE 2364 Sk Era Postovni Sporitelna 5.5 35.0 46.0
35 CM Sadilek Peter AUT 2267 Austria 5.5 35.0 45.5
36   Ulanowski Karol POL 2083 Poland 5.5 34.5 44.0
37   Cajbel Maciej POL 2191 Poland 5.5 34.5 43.0
38   Thestrup Sixten DEN 2137 Dänemark 5.5 34.0 43.5
39 GM Kristiansen Jens DEN 2412 Dänemark 5.5 34.0 43.0
40   Balin Jan CZE 2342 Tj Tatran Zkz Podborany 5.5 33.5 43.0
41 WGM Mamedjarova Zeinab AZE 2264 Azerbaijan 5.5 32.5 42.5
42   Nguyen Thai Dai Van CZE 2171 MSS Interchess 5.5 32.5 42.0
43   Turner Radek CZE 2114 Sk Gordic Jihlava 5.5 31.5 38.5
44 FM Hrbolka Ladislav CZE 2133 Chess Most 5.0 38.5 47.0
45 FM Jedlicka Ales CZE 2231 2222 Sk Polabiny 5.0 36.5 47.0
46 FM Bartos Jan CZE 2196 Sk Era Postovni Sporitelna 5.0 36.0 46.5
47 WGM Ptacnikova Lenka ISL 2255 Taflfelag Hellir 5.0 34.5 44.0
48   Mikes Jan CZE 2038 Sk Spartak Usti N.L. 5.0 34.5 42.0
49   Jacobsen Bo DEN 2312 Dänemark 5.0 34.0 44.0
50 IM Bures Jaroslav CZE 2399 Agentura 64 Grygov 5.0 34.0 44.0
51   Toman Ondrej CZE 2052 Tj Sokol Udlice 5.0 34.0 43.5
52 FM Kozak Milos CZE 2166 Sk Era Postovni Sporitelna 5.0 33.5 42.5
53   Schou-Moldt Thomas DEN 2212 Dänemark 5.0 33.0 43.5
54   Partys Petr CZE 1976 SK Stare Mesto 5.0 32.5 43.0
55   Horak Ales CZE 1977 Tj Sokol Udlice 5.0 32.5 43.0
56   Rubes Jan CZE 2139 Sk Teplice 5.0 32.5 41.5
57   Janda Zdenek CZE 2145 Sk Decin 5.0 32.0 42.5
58   Volek Radomir CZE 2073 Sk Union Louny 5.0 32.0 39.0
59   Stone Andrew M ENG 2202 Watford Chess Club 5.0 31.5 41.0
60   Klakurka Stanislav CZE 1936 Sk Union Louny 5.0 31.0 40.5
61   Horak Jiri CZE 2196 Tj Slovan Jirkov 5.0 31.0 40.0
62   Grichkevitch Gilles FRA 2155 Tour Blanche Paris 5.0 30.0 40.0
63   Vykouk Jan CZE 2039 Chess Most 5.0 30.0 38.5
64   Zahour Ivan CZE 2079 Sk Teplice 5.0 29.5 38.5
65   Chmelik Jiri CZE 2001 Tj Sokol Litvinov-Lom. 5.0 28.0 37.5
66   Saffova Michaela CZE 1717 Tj Sokol Litvinov-Lom. 5.0 26.0 34.0
67   Hrbolka Ladislav CZE 2164 Chess Most 4.5 38.0 47.5
68 GM Kempinski Robert POL 2587 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4.5 37.5 44.5
69 IM Biolek Richard CZE 2412 Agentura 64 Grygov 4.5 36.5 43.5
70 FM Berry Stephen H ENG 2330 Wimbledon Chess Club 4.5 35.5 46.5
71   Slampa Jan CZE 2070 Tj Sokol Udlice 4.5 34.5 43.0
72 FM Furman Boris RUS 2198 Russia 4.5 34.0 44.5
73   Stastny Petr CZE 2085 Sk Teplice 4.5 34.0 44.0
74   Pedersen Henrik Bolding DEN 2111 Dänemark 4.5 34.0 43.5
75   Kaluzny Matyas CZE 1958 Tj Sokol Udlice 4.5 31.0 39.0
76   Smolik Boris CZE 1964 Tj Sokol Litvinov-Lom. 4.5 30.5 39.5
77   Jensen Leif DEN 2029 Dänemark 4.5 29.5 39.5
78   Brem Stephan GER 2065   4.5 29.5 38.0
79   Ksana Vaclav CZE 2106 Chess Most 4.5 29.5 37.5
80   Treppendahl Trine DEN 2009 Dänemark 4.5 29.0 39.5
81   Valenta Petr CZE 1963 Chess Most 4.5 29.0 37.5
82   Cenek Miroslav CZE 1878 Tj Sokol Litvinov-Lom. 4.5 28.5 35.5
83   Gratze Michael AUT 2006 Austria 4.5 27.5 36.0
84   Kudela Stanislav CZE 1936 Tj Sokol Praha-Vrsovice 4.5 26.5 35.5
85 FM Tuma Jakub CZE 2303 Sk Holdia Dp Praha 4.0 35.5 42.5
86   Gungl Theo GER 1916 Germany 4.0 35.0 42.0
87   Steiner Bruno AUT 2169 Austria 4.0 34.5 43.5
88   Pavlicek Petr CZE 1954 Sk Loko Praha 4.0 34.5 42.5
89   Badelka Olga BLR 1817 Belorussia 4.0 32.0 40.5
90   Kula Dominik CZE 1894 MSS Interchess 4.0 32.0 39.5
91   Vrchotka Josef CZE 2001 Sk Teplice 4.0 31.5 42.0
92   Ta Van Duy CZE 1968 Chess Most 4.0 31.5 41.0
93   Friml Antonin CZE 2124 Tj Sokol Litvinov-Lom. 4.0 31.5 41.0
94   Okrouhlik Zdenek CZE 1863 Sk Teplice 4.0 31.0 39.5
95   Majerik Vladimir CZE 1887 Sk Union Louny 4.0 31.0 38.5
96   Rasmussen Henning DEN 1812 Dänemark 4.0 30.5 37.5
97   Zima Tomas CZE 1832 Sk Spartak Usti N.L. 4.0 30.0 38.5
98   Plug Arjan NED 1933 Netherlands 4.0 30.0 37.5
99   Hadraba Vladimir CZE 2216 Sk Teplice 4.0 30.0 37.0
100   Hansen Henrik Damgaard DEN 1801 Dänemark 4.0 30.0 37.0
101   Bazantova Marie CZE 1968 Sk Spartak Usti N.L. 4.0 29.5 39.5
102   Vales Vaclav CZE 2176 Sk Decin 4.0 29.5 39.5
103   Grussova Helena CZE 1997 Tj Klasterec Nad Ohri 4.0 29.5 38.0
104   Riha Jaroslav CZE 2035 Sk Spartak Usti N.L. 4.0 28.0 35.5
105   Tejkal Jiri CZE 1971 Sk Loko Praha 4.0 26.5 35.5
106   Jirasek Jiri CZE 1982 Tj Slovan Jirkov 4.0 26.5 35.5
107   Marek Matyas CZE 2026 MSS Interchess 4.0 26.5 32.0
108   Papay Marek CZE 1966 Sk Decin 4.0 26.0 34.0
109   Hanzlik Daniel CZE 1767 Chess Most 4.0 25.5 32.5
110   Krutsky Martin CZE 1736 Sk Teplice 3.5 30.5 39.0
111   Bublik Frantisek CZE 1688 Sk Teplice 3.5 30.0 38.0
112   Goc Vlastimil CZE 2023 Sk Decin 3.5 29.5 37.5
113   Papay Jindrich CZE 1947 Sk Decin 3.5 29.0 38.5
114   Babicka Michal CZE 1710 Sk Decin 3.5 29.0 37.0
115   Sigurdsson Jakob Saevar ISL 1768 Island 3.5 29.0 36.0
116   Kaluzny Jiri CZE 1809 Tj Sokol Udlice 3.5 28.5 35.5
117   Bobek Daniel CZE 1664 Sk Teplice 3.5 27.5 35.5
118   Horyna Josef CZE 1875 Tj Sokol Praha-Vrsovice 3.5 27.5 35.0
119   Parpel Petr CZE 1778 Tj Neratovice 3.5 27.0 34.5
120   Kuchar Tomas CZE 1792 Chess Most 3.5 27.0 34.5
121   Frijling Jeroen NED 1826 Netherlands 3.5 26.5 34.5
122   Klimek Petr CZE 1862 Tj Banik Sokolov So 3.5 26.5 33.5
123   Cenek Miroslav CZE 1909 Tj Sokol Litvinov-Lom. 3.5 26.0 35.5
124   Zak Jiri CZE 1723 Tj Slovan Velvary 3.5 25.5 32.5
125   Egholm Leif DEN 1798 Dänemark 3.5 24.5 31.0
126   Kastl Daniel CZE 1761 Chess Most 3.5 24.0 31.0
127   Ruzicka Vaclav CZE 1688 Ddm Praha 6 3.5 24.0 31.0
128   Huba Mark J ENG 1779 Kings Head Chess Club 3.5 23.5 30.5
129   Purkyt Jaroslav CZE 1764 Sk Decin 3.5 22.5 29.0
130   Konvalinka Vladislav CZE 1901 Tj Kralupy Nad Vltavou 3.0 29.5 37.5
131   Hruby Vaclav CZE 1745 Ddm Osek 3.0 28.0 34.5
132   Eiriksson Sigurdur ISL 1946 Skákfélag Akureyrar 3.0 27.5 37.0
133 FM Andersen Daniel DEN 1917 Dänemark 3.0 27.0 34.5
134   Pavelka Hubert Jan CZE 1609 Sk Spartak Usti N.L. 3.0 26.5 35.0
135   Svoboda Zdenek CZE 1699 Sk Loko Praha 3.0 25.5 32.0
136   Zmeskal Stanislav CZE 1729 Tj Slovan Jirkov 3.0 24.5 31.0
137   Dolezal Radoslav CZE 1933 Klub Sachistu Ricany 1925 3.0 24.5 30.5
138   Hanzlik David CZE 1820 Sk Most 3.0 24.0 30.5
139   Mriso Milos CZE 1761 Chess Most 3.0 24.0 30.5
140   Kochert Bedrich CZE 1736 Sk Bystransti Jezdci Bystrany 3.0 24.0 30.0
141   Skuthan Jiri CZE 1826 Chess Most 2.5 29.5 37.0
142   Holy Filip CZE 1625 Tj Kosutka Plzen O.S. 2.5 28.5 33.5
143   Straslipka Jiri CZE 1750 Sk Bystransti Jezdci Bystrany 2.5 26.0 35.0
144   Maly Jiri CZE 1669 Sk Teplice 2.5 25.5 33.0
145   Nguyen Thai Dai Vinh CZE 1391 MSS Interchess 2.5 24.0 30.0
146   Hanzlik Tomas CZE 1637 Chess Most 2.5 23.5 30.5
147   Steinhart Roel NED 1575   2.5 23.0 30.0
148   Zeman Filip CZE 1304 Sk Teplice 2.5 23.0 29.5
149   Hellinger Jan CZE 1630 Sk Slavie Decin 2.5 22.5 28.5
150   Polansky Adam Lubos CZE 1516 Chess Most 2.5 19.5 25.5

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (all Results)

Celkové výsledky najdete na Chess-Results.

Čtěte povídání k Open Teplice 2013 od Zdeňka Jandy.

Fotografie z tohoto turnaje prohlížejte na rajce.net.