Memoriál Karla Opočenského 2013

V sobotu 3.8.2013 se v Mostě odehrál turnaj v rapid šachu na počest Karla Opočenského.

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2   PH 3 
1   Tůma Jakub CZE 2290 Holdie Praha 6.0 34.0 24.5
2   Hába Zdeněk CZE 2228 Gordic Jihlava 6.0 29.0 21.0
3   Hadraba Vladimír CZE 2211 ŠK Teplice 5.5 33.5 24.5
4   Mikeš Jan CZE 2080 ŠK U/nL 5.0 31.5 23.0
5   Říha Jaroslav st. CZE 2080 Libouchec 5.0 29.0 20.5
6   Vykouk Jan CZE 2017 ŠK Teplice 5.0 26.0 18.5
7   Šlampa Jan CZE 2093 Údlice 5.0 25.5 17.0
8   Koper Štefan CZE 1982 Kostelec nad Černými lesy 5.0 23.0 15.0
9   Hrbolka Ladislav CZE 2174 Chess Most 4.5 26.0 18.0
10   Gregor Jiří CZE 2276 TJ Neratovice 4.0 32.0 23.0
11   Hořan Tomáš CZE 1911 Chess Most 4.0 30.5 22.0
12   Makevich Pavel CZE 2119 ŠK U/nL 4.0 28.5 19.5
13   Friml Antonín CZE 2123 Tj Litvínov 4.0 28.5 19.5
14   Bednář Marcel CZE 2283 Holdie Praha 4.0 25.5 17.5
15   Hadžala Daniel CZE 2044 TJ Neratovice 4.0 24.5 17.0
16   Kameník Martin CZE 2045 Chess Most 4.0 23.5 17.0
17   Říha Jaroslav ml. CZE 2090 ŠK U/nL 4.0 22.5 15.5
18   Horák Jiří CZE 2178 Jirkov 4.0 22.0 15.5
19   Popper Tomáš CZE 2043 ŠK Era 4.0 20.5 14.5
20   Žahour Ivan CZE 2104 ŠK Teplice 3.5 25.0 17.0
21   Šulc Jaromír CZE 2030 ŠK Kladno 3.5 23.5 16.5
22   Goldobin Tomáš CZE 1971 Plzeň 3.5 23.0 16.0
23   Holý Filip CZE 1763 TJ Košutka 3.0 26.5 19.5
24   Jirásek Jiří CZE 1952 Jirkov 3.0 26.0 19.0
25   Hamala Miroslav CZE 1981 Chess Most 3.0 26.0 18.5
26   Forman Miroslav CZE 1922 Kostelec nad Černými lesy 3.0 25.5 19.0
27   Kuchař Tomáš CZE 1844 Chess Most 3.0 25.0 18.0
28   Papay Marek CZE 1944 ŠK Děčín 3.0 24.0 16.5
29   Vrchotka Josef CZE 1999 ŠK Teplice 3.0 23.0 17.5
30   Babička Michal CZE 1726 ŠK Děčín 3.0 21.5 14.5
31   Wirkner František CZE 1884 TJ Klášterec 3.0 21.0 16.0
32   Slavík Jiří CZE 1556 TJ Sokol Litvínov 3.0 20.5 15.5
33   Burgermaister Michal CZE 1843 Povrly 2.5 26.0 18.5
34   Šebl Jan CZE 1750 Chess Most 2.5 21.0 15.0
35   Vyskočil Zdeněk CZE 1665 TJ Klášterec 2.5 20.0 14.5
36   Chrz Pavel CZE 2084 ŠK U/nL 2.0 25.0 17.0
37   Kořínek Bohuslav CZE 1844 Tj Litvínov 2.0 22.0 16.0
38   Žikavský Rudolf CZE 1649 TJ Ostrov 2.0 21.0 15.0
39   Malý Jiří CZE 1670 Jirkov 2.0 18.0 12.0
40   Šmíd Pavel CZE 1250 ŠK U/nL 2.0 17.5 11.5
41   Kufel Pavol CZE 1250 ŠK Teplice 1.0 16.5 12.0
42   Šmíd Petr CZE 1000 ŠK U/nL 1.0 16.0 12.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Celkové výsledky najdete na Chess-Results.