Pardubice - Turnaj družstev 2013

CZECH OPEN 2013 "KONICA MINOLTA OPEN"

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 4
 
Yamal 1 7 6 1 0 13 22.5 118.0
2 6
 
Plathematics 7 6 0 1 12 21.5 123.0
3 9
 
SK Oaza Praha A (MCR) 7 5 2 0 12 19.5 113.5
4 3
 
Dnepr 7 5 1 1 11 22.5 126.0
5 5
 
SK AD Jicin A (MCR) 7 4 3 0 11 18.5 111.0
6 20
 
SK Lipa A (MCR) 7 4 3 0 11 18.5 97.5
7 14
 
Yamal 2 7 5 1 1 11 17.0 121.5
8 8
 
SK Zikuda Turnov B (MCR) 7 5 1 1 11 16.5 123.5
9 1
 
SK Zikuda Turnov A (MCR) 7 4 2 1 10 19.0 123.5
10 15
 
Spartak Vlasim A 7 5 0 2 10 19.0 103.5
11 43
 
TJ CHS Chotebor A (MCR) 7 5 0 2 10 18.5 92.0
12 12
 
TJ SO Chrudim (MCR) 7 5 0 2 10 17.5 125.5
13 17
 
TJ Praha-Pankrac (MCR) 7 4 2 1 10 17.5 102.0
14 33
 
Palucinska Sachova Skola 7 4 2 1 10 17.0 112.5
15 21
 
Mladost Zilina 7 4 2 1 10 16.5 102.0
16 27
 
SK Zlin (MCR) 7 5 0 2 10 16.0 111.5
17 10
 
Imenitni 7 4 2 1 10 15.5 107.5
18 16
 
SK Era Postovni Sporitelna A (MCR) 7 4 1 2 9 19.5 113.5
19 38
 
Hosi v Nadeji 7 4 1 2 9 19.5 105.5
20 7
 
Chelyabinsk 7 4 1 2 9 19.0 111.5
21 2
 
A64 Grygov (MCR) 7 4 1 2 9 18.0 117.0
22 28
 
Loko Zabreh A 7 3 3 1 9 18.0 105.5
23 23
 
Sokol Mlada Boleslav (MCR) 7 4 1 2 9 17.5 110.0
24 11
 
SK Duras BvK (MCR) 7 3 3 1 9 17.0 117.5
25 25
 
Kratochvilove 7 3 3 1 9 16.5 116.5
26 46
 
Timms 7 3 3 1 9 16.5 110.5
27 13
 
Lysa-Vysehrad 7 3 3 1 9 16.5 109.5
28 57
 
Hagener SV 1 7 3 3 1 9 16.5 105.0
29 50
 
SK Era Postovni Sporitelna C 7 3 3 1 9 16.5 105.0
30 29
 
SK Milovice 7 4 1 2 9 16.0 111.5
31 34
 
Caissa Uholicky A (MCR) 7 4 1 2 9 16.0 106.5
32 41
 
Postoupky Muflons 7 4 1 2 9 15.5 98.0
33 32
 
SK Vysoke Myto (MCR) 7 4 1 2 9 15.0 101.0
34 24
 
SK AD Jicin B (MCR) 7 3 2 2 8 17.5 104.0
35 58
 
TJ Spartak Vlasim B (MCR) 7 4 0 3 8 17.0 90.5
36 30
 
2222 Sk Polabiny B (MCR) 7 3 2 2 8 16.5 102.0
37 40
 
SK Era Postovni Sporitelna B (MCR) 7 4 0 3 8 16.5 91.0
38 42
 
Yamal 3 7 2 4 1 8 16.0 106.5
39 45
 
Sachklub mesta Dobrovice 7 4 0 3 8 15.5 101.0
40 84
 
Reaktor Bannewitzka I 7 4 0 3 8 15.5 88.5
41 26
 
SK Slavia Orlova A 7 3 2 2 8 15.0 111.5
42 65
 
SK Ortex-Reta Hradec Kralove A (MCR) 7 4 0 3 8 15.0 90.5
43 73
 
SK Sklo-Bohemia Svetla n. Saz. (MCR) 7 4 0 3 8 15.0 85.5
44 22
 
TJ Bohemians Praha (MCR) 7 3 2 2 8 14.5 106.5
45 49
 
Sachova akademie Praha 7 4 0 3 8 14.5 103.5
46 37
 
Sokol Kolin (MCR) 7 3 2 2 8 14.5 102.5
47 39
 
SK Bohemia Pardubice O.S. B (MCR) 7 4 0 3 8 14.5 102.0
48 44
 
Vyber z bobuli 7 3 2 2 8 14.0 108.0
49 36
 
SK Decin A (MCR) 7 4 0 3 8 14.0 108.0
50 64
 
TJ Namest nad Oslavou (MCR) 7 4 0 3 8 14.0 106.0
51 61
 
TJ Jiskra Horice V Podkrkonosi (MCR) 7 2 4 1 8 13.5 100.0
52 62
 
Lokomotiva Caissa Bratislava 7 4 0 3 8 11.5 102.0
53 55
 
Klasici 7 2 3 2 7 16.0 91.0
54 56
 
SpVgg Ebersbach 7 3 1 3 7 16.0 89.0
55 90
 
Friends 7 3 1 3 7 15.5 87.5
56 70
 
Tatrovaci 7 1 5 1 7 15.0 101.0
57 48
 
Chess Rowdies A 7 2 3 2 7 14.5 106.5
58 35
 
TJ Slovan Broumov (MCR) 7 3 1 3 7 14.5 102.5
59 68
 
Pohodari 7 3 1 3 7 14.5 95.0
60 78
 
SK Zikuda Turnov C (MCR) 7 3 1 3 7 14.5 86.0
61 51
 
SK Oaza Praha B (MCR) 7 3 1 3 7 14.0 93.0
62 31
 
STS Chvojkovice Brod 7 3 1 3 7 14.0 92.5
63 19
 
SK Hustopece (MCR) 7 3 1 3 7 13.5 109.0
64 47
 
Taborsky Valec 7 3 1 3 7 13.5 108.5
65 60
 
Cesky Slavoj 7 3 1 3 7 13.5 99.0
66 72
 
Reaktor Bannewitzka II 7 3 1 3 7 13.5 98.5
67 52
 
Tezka Rana 7 2 3 2 7 13.0 104.5
68 54
 
SK Oaza Praha C (MCR) 7 3 1 3 7 13.0 103.0
69 88
 
Default 2.0 7 3 1 3 7 13.0 95.5
70 59
 
7 statecnych 7 3 1 3 7 13.0 94.5
71 81
 
Caissa Uholicky B (MCR) 7 3 1 3 7 12.5 98.0
72 79
 
TJ Zdar nad Sazavou (MCR) 7 3 0 4 6 15.5 83.0
73 66
 
SK Bohemia Pardubice O.S. A (MCR) 7 3 0 4 6 14.0 98.0
74 89
 
Hagener SV 2 7 3 0 4 6 14.0 96.0
75 18
 
SK Sokol Vysehrad A (MCR) 7 2 2 3 6 13.5 111.0
76 63
 
Tarokari 7 3 0 4 6 13.5 98.0
77 76
 
SK AD Jicin C (MCR) 7 3 0 4 6 13.0 108.5
78 53
 
TJ Jiskra Litomysl (MCR) 7 3 0 4 6 13.0 94.5
79 103
 
Sadilova Kruti Farma 7 3 0 4 6 13.0 92.0
80 108
 
Hagener SV 3 7 3 0 4 6 12.5 98.0
81 91
 
Jihocesi 7 1 4 2 6 12.5 95.0
82 105
 
SK Slavia Orlova B (MCR) 7 2 2 3 6 12.0 95.0
83 83
 
Mesdemoiselless 7 3 0 4 6 12.0 93.5
84 93
 
TJ Spartak Vlasim C (MCR) 7 3 0 4 6 12.0 85.0
85 87
 
Spartak Velke Mezirici (MCR) 7 3 0 4 6 11.0 103.5
86 69
 
SK Usti nad Orlici (MCR) 7 2 2 3 6 11.0 99.0
87 71
 
Rotor Kramnik 7 3 0 4 6 10.5 105.0
88 77
 
SK DDM Trebechovice pod Orebem (MCR) 7 3 0 4 6 10.0 99.0
89 92
 
No Name 7 2 1 4 5 14.0 86.0
90 106
 
Gambit Jihlava (MCR) 7 2 1 4 5 13.5 85.5
91 85
 
TJ Jiskra Jaromer (MCR) 7 2 1 4 5 13.0 102.5
92 74
 
Rapid Pardubice 7 2 1 4 5 12.5 99.5
93 102
 
SK Decin B (MCR) 7 2 1 4 5 12.5 92.0
94 112
 
TJ Jiskra Humpolec (MCR) 7 2 1 4 5 12.0 73.5
95 67
 
TJ Sparta Kutna Hora (MCR) 7 2 1 4 5 11.5 94.5
96 94
 
Pribramsky Spolek 2013 B 7 1 3 3 5 11.5 74.5
97 75
 
Chel-Mag 7 2 1 4 5 11.0 98.0
98 100
 
Pribramsky Spolek 2013 A 7 2 1 4 5 10.5 85.5
99 82
 
SPgS + G Znojmo 7 2 1 4 5 9.0 96.0
100 80
 
SK Era Postovni Sporitelna D (MCR) 7 1 2 4 4 12.5 88.0
101 86
 
SK Lipa B (MCR) 7 2 0 5 4 12.5 87.0
102 95
 
SK Sokol Vysehrad B (MCR) 7 1 2 4 4 12.5 86.0
103 99
 
TJ CHS Chotebor B (MCR) 7 1 2 4 4 11.5 78.0
104 96
 
Sokol Hradec Kralove (MCR) 7 2 0 5 4 11.0 88.0
105 101
 
TJ Spartak Pelhrimov (MCR) 7 2 0 5 4 10.5 86.5
106 104
 
Trosky 7 1 2 4 4 10.5 86.0
107 110
 
Loko Zabreh B (MCR) 7 1 2 4 4 10.5 75.5
108 111
 
Letuska 7 1 2 4 4 10.5 69.5
109 118
 
SK PORG Praha (MCR) 7 1 2 4 4 10.0 77.0
110 107
 
2222 SK Polabiny (MCR) 7 2 0 5 4 10.0 69.0
111 109
 
SK Oaza Praha D (MCR) 7 1 2 4 4 9.5 91.0
112 98
 
Chess Rowdies B 7 2 0 5 4 9.0 97.5
113 117
 
Hagener SV 4 7 2 0 5 4 9.0 74.5
114 114
 
SK Svetla nad Sazavou B 7 2 0 5 4 7.5 74.5
115 113
 
SK Ortex-Reta Hradec Kralove B (MCR) 7 1 1 5 3 9.5 74.5
116 97
 
TJ CHS Chotebor C (MCR) 7 1 1 5 3 9.0 83.0
117 115
 
SK SB Svetla nad Sazavou C 7 0 2 5 2 7.0 86.5
118 116
 
SK Ortex-Reta Hradec Kralove C (MCR) 7 1 0 6 2 7.0 80.0
119 119
 
Hagener SV 5 7 1 0 6 2 6.5 69.5
120 120
 
CCD 7 0 0 7 0 2.0 75.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)

Celkové výsledky najdete na Chess-Results.

Čtěte povídání k Pardubicím od Zdeňka Jandy, od Jakuba Černého a od Michala Babičky.

Fotografie z tohoto turnaje prohlížejte na rajče.net.

Videa: Družstvo A, Družstvo B, Rubikovka nohou, Blesková Rubikovka

BONUS: Tak tohle nám tam po večerech hrálo: http://www.youtube.com/watch?v=fpGh2kXVsOI