Memoriál Antonína Drvoty 2013

V sobotu 11.5.2013 se odehrál 23. ročník rapid turnaje konaného v Teplicích.

Final Ranking after 7 Rounds

Rk.     Name Typ FED Rtg Club/City Pts.
1
 
  Chrz Pavel KP CZE 2084 SK Spartak Usti n.L. 6.0
2
 
  Klement Lukas KP CZE 2238 SK Teplice 6.0
3
 
  Kuznetsov Mikhail KP CZE 2170 SK Spartak Usti n.L. 6.0
4
 
  Balin Jan KP CZE 2342 TJ Tatran ZKZ Podborany 5.5
5
 
  Ralis Petr KP CZE 2241 TJ Tatran ZKZ Podborany 5.5
6
 
  Friml Antonin KP CZE 2123 TJ Sokol Litvinov-Lom. 5.5
7
 
  Horak Jiri KP CZE 2192 TJ Slovan Jirkov 5.5
8
 
FM Paganik Pavel KP CZE 2223 CHESS MOST 5.5
9
 
  Mukashev Assan   KAZ 2247 ŠK Aurora 5.0
10
 
FM Tuma Jakub   CZE 2299 SK Holdia DP Praha 5.0
11
 
WGM Kochetkova Julia   SVK 2348 Beskydska sachova skola o.s. 5.0
12
 
  Janda Zdenek KP CZE 2174 SK Decin 5.0
13
 
  Rubes Jan H18 CZE 2153 SK Teplice 5.0
14
 
  Zahour Ivan KP CZE 2104 SK Teplice 5.0
15
 
  Vetrovsky Michal   CZE 2241 SK Loko Praha 5.0
16
 
  Hadraba Vladimir KP CZE 2211 SK Teplice 5.0
17
 
  Haba Zdenek   CZE 2228 SK Gordic Jihlava 5.0
18
 
  Vykydal Frantisek   CZE 2138 Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s. 5.0
19
 
  Horak Ales H18 CZE 1972 TJ Sokol Udlice 4.5
20
 
  Jinova Lucie   CZE 2103 1. Novoborsky SK 4.5
21
 
  Kudrlicka Ladislav KP CZE 2082 SK Teplice 4.5
22
 
  Simecek Bohumil   CZE 2095 SK Loko Praha 4.5
23
 
  Bednar Marcel   CZE 2278 SK Holdia DP Praha 4.5
24
 
  Toman Ondrej H18 CZE 2089 TJ Sokol Udlice 4.5
25
 
  Bores Roman   CZE 2162 1. Novoborsky SK 4.5
26
 
  Mikes Jan H18 CZE 2080 SK Spartak Usti n.L. 4.5
27
 
  Vales Václac KP CZE 2172 SK Decin 4.5
28
 
  Bartos Vaclav H18 CZE 1772 SK Teplice 4.5
29
 
  Kaluzny Matyas H18 CZE 1952 TJ Sokol Udlice 4.5
30
 
  Kalousek Zdenek   CZE 1997 Sachovy klub Viktoria Zizkov 4.5
31
 
  Bazantova Marie KP-z CZE 1952 SK Spartak Usti n.L. 4.5
32
 
  Klakurka Stanislav KP CZE 1937 SK UNION Louny 4.5
33
 
FM Gregor Jiri   CZE 2288 TJ Neratovice 4.5
34
 
  Vrchotka Josef KP CZE 1999 SK Teplice 4.0
35
 
  Volek Radomir KP CZE 2076 SK UNION Louny 4.0
36
 
  Stastny Petr KP CZE 2095 SK Teplice 4.0
37
 
  Papay Marek H18 CZE 1988 SK Decin 4.0
38
 
  Grussova Helena D20 CZE 2047 TJ Klasterec nad Ohri 4.0
39
 
  Ksana Vaclav KP CZE 2100 CHESS MOST 4.0
40
 
  Pavlicek Petr   CZE 1953 SK Loko Praha 4.0
41
 
  Wirkner Frantisek KP CZE 1844 TJ Klasterec nad Ohri 4.0
42
 
  Jirasek Jiri KP CZE 1970 TJ Slovan Jirkov 4.0
43
 
  Ta Van Duy H18 CZE 1920 CHESS MOST 4.0
44
 
  Hamala Miroslav KP CZE 1981 CHESS MOST 4.0
45
 
  Kudela Stanislav   CZE 1851 TJ Sokol Praha-Vrsovice 4.0
46
 
  Tejkal Jiri   CZE 1961 SK Loko Praha 4.0
47
 
  Hanzlik Daniel H18 CZE 1832 CHESS MOST 4.0
48
 
  Goc Vlastimil KP CZE 2023 SK Decin 4.0
49
 
  Liska Jiri   CZE 1910 1. Novoborsky SK 4.0
50
 
  Hanzlik David KP CZE 1789 SK Most 4.0
51
 
  Vykouk Jan H18 CZE 2017 CHESS MOST 3.5
52
 
  Kamlach Miroslav   CZE 2090 SK Loko Praha 3.5
53
 
  Slampa Jan H18 CZE 2093 TJ Sokol Udlice 3.5
54
 
  Makevich Pavel   BLR 2119 SK Spartak Usti n.L. 3.5
55
 
  Cerny Jakub KP CZE 1886 SK Decin 3.5
56
 
  Chmelik Jiri KP CZE 1996 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3.5
57
 
  Krehla Milan KP CZE 1757 SK Teplice 3.5
58
 
  Valenta Petr KP CZE 1975 CHESS MOST 3.5
59
 
  Stehlik Jiri   CZE 1986 Sokol Kolin 3.5
60
 
  Babicka Michal H18 CZE 1839 SK Decin 3.5
61
 
  Zmeskal Stanislav KP CZE 1724 TJ Slovan Jirkov 3.5
62
 
  Kaluzny Jiri KP CZE 1792 TJ Sokol Udlice 3.5
63
 
  Malec Jan   CZE 2055 TJ Uranove doly Hamr 3.5
64
 
  Hanzlik Tomas H18 CZE 1640 CHESS MOST 3.5
65
 
  Sargsjan Karen   ARM 1963 ŠK Aurora 3.5
66
 
  Bobek Daniel H18 CZE 1704 SK Teplice 3.5
67
 
  Krutsky Martin H18 CZE 1712 SK Teplice 3.5
68
 
  Hendrych Radek KP CZE 1591 SK Decin 3.5
69
 
  Popper Tomas   CZE 2043 SK ERA Postovni sporitelna 3.0
70
 
  Riha Jaroslav H18 CZE 2090 SK Spartak Usti n.L. 3.0
71
 
  Saffova Michaela D20 CZE 1691 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3.0
72
 
  Kufel st. Pavol KP CZE 1725 SK Teplice 3.0
73
 
  Posva Jaroslav KP CZE 1803 ASK Lovosice 3.0
74
 
  Bauer Pavel KP CZE 1850 DDM Osek 3.0
75
 
  Koper Stefan   CZE 1982 SK Kostelec n.Cern.lesy 3.0
76
 
  Zeman Filip H18 CZE 1304 SK Teplice 3.0
77
 
  Papay Jindrich KP CZE 1947 SK Decin 3.0
78
 
  Majerik Vladimir KP CZE 1937 SK UNION Louny 3.0
79
 
  Knize Vaclav KP CZE 1823 SK Spartak Usti n.L. 3.0
80
 
  Hladik Vladimir KP CZE 1797 TJ Sokol Udlice 3.0
81
 
  Zahradnik Ales H18 CZE 1370 Sachy Povrly 3.0
82
 
  Maly Jiri KP CZE 1670 SK Teplice 3.0
83
 
  Burgermeister Michal KP CZE 1843 Sachy Povrly 3.0
84
 
  Straslipka Jiri KP CZE 1696 SK Bystransti jezdci Bystrany 3.0
85
 
  Krejci Josef KP CZE 1642 ASK Lovosice 3.0
86
 
  Moravek Zdenek   CZE 1000 neregistrovany 3.0
87
 
  Dousa Vaclav KP CZE 1454 SK UNION Louny 3.0
88
 
  Durdisova Michaela D18 CZE 1401 Klub sachistu Steti 3.0
89
 
  Vnoucek Pavel   CZE 1692 SK Teplice 2.5
90
 
  Davidek Bohuslav   CZE 1829 SK Loko Praha 2.5
91
 
  Novotny Tomas KP CZE 1833 SK Decin 2.5
92
 
  Novak Petr KP CZE 1590 SK UNION Louny 2.5
93
 
  Mriso Milos KP CZE 1738 CHESS MOST 2.5
94
 
  Kubik Miroslav KP CZE 1669 CHESS MOST 2.5
95
 
  Vyskocil Zdenek KP CZE 1665 TJ Klasterec nad Ohri 2.5
96
 
  Gruss Petr KP CZE 1753 TJ Klasterec nad Ohri 2.5
97
 
  Purkyt Jaroslav KP CZE 1751 SK Decin 2.5
98
 
  Lizon Andrej   CZE 1000 1.ZS Lovosice 2.5
99
 
  Belik Jan H18 CZE 1250 SK Slavoj Litomerice, o.s. 2.5
100
 
  Hellinger Jan KP CZE 1661 SK Slavie Decin 2.5
101
 
  Divis Jiri KP CZE 1702 SK Decin 2.0
102
 
  Kopacek Lukas H18 CZE 1100 CHESS MOST 2.0
103
 
  Mascak Milan KP CZE 1606 SK Teplice 2.0
104
 
  Piskac Marek H18 CZE 1260 SK Teplice 2.0
105
 
  Sivak Rostislav KP CZE 1453 CHESS MOST 2.0
106
 
  Wolf Petr H18 CZE 1100 SK Spartak Usti n.L. 2.0
107
 
  Wolf Ondrej H18 CZE 1100 SK Spartak Usti n.L. 2.0
108
 
  Polansky Adam Lubos H18 CZE 1518 CHESS MOST 2.0
109
 
  Tomasek Matej   CZE 1000 1.ZS Lovosice 2.0
110
 
  Macikova Kamila KP-z CZE 1448 SK Decin 2.0
111
 
  Mrisova Eliska D18 CZE 1446 CHESS MOST 1.5
112
 
  Kufel ml. Pavol H18 CZE 1250 SK Teplice 1.5
113
 
  Hung Do H18 CZE 1100 SK Spartak Usti n.L. 1.5
114
 
  Smid Pavel H18 CZE 1250 SK Spartak Usti n.L. 1.5
115
 
  Durdisova Monika KP-z CZE 1394 Klub sachistu Steti 1.0
116
 
  Poveda Michael H18 CZE 1000 SK Decin 1.0
117
 
  Turek Michal H18 CZE 1000 Klub sachistu Steti 1.0
118
 
  Obrsal Josef KP CZE 1523 SK Teplice 1.0
119
 
  Jakubjanski Tomas H18 CZE 1000 Klub sachistu Steti 0.0

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Tie Break3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Čtěte povídání k Memoriálu Antonína Drvoty 2013 od Zdeňka Jandy.

Fotografie z tohoto turnaje najdete na rajce.net.

Video z vyhlášení výsledků sledujte zde.