Memoriál Antonína Drvoty 2012

Poznámky, které zaslal Zdeněk Janda, najdete zde.

Fotografie z tohoto šachového turnaje prohlížejte zde.

Final Ranking after 7 Rounds

Rk.   Name Typ FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1   Rubes Jan H20 CZE 2118 SK Teplice 6.5 21.0 30.0 26.0
2   Janda Zdenek KP CZE 2136 SK Decin 6.0 23.0 32.5 27.0
3   Herskovic Radek KP CZE 2161 TJ Lokomotiva Most 6.0 20.5 27.5 22.0
4 FM Tuma Jakub KP CZE 2279 SK Teplice 5.5 24.5 33.5 22.0
5   Chrz Pavel KP CZE 2091 SK Spartak Usti n.L. 5.0 21.5 31.0 23.0
6   Friml Antonin KP CZE 2124 TJ Sokol Litvinov-Lom. 5.0 21.0 30.5 22.5
7 FM Paganik Pavel KP CZE 2268 CHESS MOST 5.0 20.5 29.5 21.0
8   Haba Zdenek   CZE 2195 SK Gordic Jihlava 5.0 20.0 28.0 20.0
9   Toman Ondrej H18 CZE 2006 TJ Sokol Udlice 5.0 20.0 28.0 19.5
10   Horak Jiri KP CZE 2175 TJ Slovan Jirkov 5.0 19.5 27.0 20.0
11   Vykouk Jan H18 CZE 1901 CHESS MOST 5.0 19.5 25.5 19.0
12   Kovar Jan H20 CZE 2050 TJ Sokol Udlice 5.0 18.5 26.5 19.5
13   Kudrlicka Ladislav KP CZE 2082 SK Teplice 5.0 18.5 26.0 22.0
14   Zahour Ivan KP CZE 2098 SK Teplice 5.0 18.5 25.0 18.0
15   Koper Stefan   CZE 1999 SK Kostelec n.Cern.lesy 5.0 17.5 25.5 19.0
16   Klement Lukas KP CZE 2259 SK Teplice 4.5 24.5 33.0 22.5
17   Balin Kamil KP CZE 2045 SK Spartak Usti n.L. 4.5 22.0 31.0 19.5
18   Slampa Jan H18 CZE 1994 TJ Sokol Udlice 4.5 21.0 28.0 20.5
19   Chmelik Jiri KP CZE 2064 TJ Sokol Litvinov-Lom. 4.5 20.5 29.0 18.5
20   Hadraba Vladimir KP CZE 2242 SK Teplice 4.5 20.5 27.5 18.5
21   Tejkal Jiri   CZE 1918 SK Loko Praha 4.5 20.0 27.0 17.5
22   Riha Jaroslav H18 CZE 1972 SK Spartak Usti n.L. 4.5 19.0 28.5 18.0
23   Stehlik Jiri   CZE 2020 Sokol Kolin 4.5 19.0 26.0 18.5
24   Volek Radomir KP CZE 2062 SK UNION Louny 4.5 18.5 26.5 18.5
25   Stastny Petr KP CZE 2088 SK Teplice 4.5 17.0 24.0 19.0
26   Klakurka Stanislav KP CZE 1975 SK UNION Louny 4.5 17.0 24.0 16.0
27   Hamala Miroslav KP CZE 2006 CHESS MOST 4.5 14.5 20.0 13.5
28   Pavlicek Petr   CZE 1970 SK Loko Praha 4.0 22.5 31.5 17.0
29   Forman Miroslav   CZE 1920 SK Kostelec n.Cern.lesy 4.0 21.5 28.5 17.5
30   Simecek Bohumil   CZE 2113 SK Loko Praha 4.0 20.5 28.0 19.0
31   Papay Marek H18 CZE 1951 SK Decin 4.0 20.0 28.0 16.5
32   Kaluzny Matyas H18 CZE 1905 TJ Sokol Udlice 4.0 19.0 25.5 17.5
33   Hanl Frantisek   CZE 1892 TJ Kralupy nad Vltavou 4.0 19.0 24.5 15.5
34   Hozda David KP CZE 1969 MARTY Banik Most 4.0 18.0 26.0 16.5
35   Boucek Vlastimil   CZE 1973 SK Kostelec n.Cern.lesy 4.0 17.0 24.5 16.0
36   Vnoucek Pavel KP CZE 1736 SK Teplice 4.0 17.0 24.5 13.0
37   Grussova Helena D20 CZE 1989 TJ Klasterec nad Ohri 4.0 17.0 23.5 17.0
38   Bednar Marcel   CZE 2307 SK Holdia DP Praha 3.5 23.5 32.0 18.5
39   Ta Van Duy H18 CZE 2043 CHESS MOST 3.5 21.0 29.0 20.0
40   Valenta Petr KP CZE 1949 CHESS MOST 3.5 20.0 28.5 15.5
41   Skuthan Jiri H18 CZE 1783 CHESS MOST 3.5 19.5 28.0 14.0
42   Papay Jindrich KP CZE 1923 SK Decin 3.5 19.5 27.0 17.0
43   Burgermeister Michal KP CZE 1830 Sachy Povrly 3.5 19.5 27.0 13.5
44   Hanzlik David KP CZE 1735 SK Most 3.5 19.0 26.5 14.5
45   Kudela Stanislav   CZE 1871 TJ Sokol Praha-Vrsovice 3.5 19.0 26.0 16.5
46   Bazantova Marie KP-z CZE 1950 SK Spartak Usti n.L. 3.5 18.5 26.5 15.5
47   Saffova Michaela D18 CZE 1780 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3.5 17.5 25.0 12.5
48   Rozsafny Michal H20 CZE 1869 CHESS MOST 3.5 17.0 24.0 13.0
49   Mriso Milos KP CZE 1749 TJ Slavoj Litomerice 3.5 17.0 24.0 11.5
50   Horak Ales H18 CZE 1677 TJ Sokol Udlice 3.5 17.0 23.0 14.5
51   Zahradnik Ales H18 CZE 1285 Sachy Povrly 3.5 16.0 23.0 12.5
52   Wirkner Frantisek KP CZE 1705 TJ Klasterec nad Ohri 3.5 15.0 21.5 11.5
53   Divis Jiri KP CZE 1696 DDM Osek 3.5 14.5 20.5 12.0
54   Obrsal Josef KP CZE 1541 SK Teplice 3.5 11.5 17.5 8.5
55   Straslipka Jiri KP CZE 1760 SK Bystransti jezdci Bystrany 3.0 19.0 27.0 13.0
56   Kaluzny Jiri KP CZE 1827 TJ Sokol Udlice 3.0 19.0 26.5 13.0
57   Cenek Miroslav KP CZE 1910 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3.0 19.0 26.0 15.0
58   Vokoun Ondrej   CZE 1817 TJ Kralupy nad Vltavou 3.0 18.0 24.5 11.0
59   Pech David H18 CZE 1476 Sachy Povrly 3.0 17.5 24.5 11.0
60   Hanzlik Daniel H18 CZE 1729 CHESS MOST 3.0 17.0 24.0 11.0
61   Kamenik Martin KP CZE 2052 MARTY Banik Most 3.0 17.0 23.5 13.0
62   Purkyt Jaroslav KP CZE 1780 SK Decin 3.0 16.5 24.5 11.5
63   Hanzlik Tomas H18 CZE 1663 CHESS MOST 3.0 16.5 21.5 13.0
64   Sisak Richard KP CZE 2085 SK DDM Postoloprty 3.0 16.0 22.0 13.0
65   Slavik Jiri KP CZE 1556 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3.0 15.5 22.0 12.0
66   Durdisova Michaela D20 CZE 1395 Klub sachistu Steti 3.0 13.0 17.5 8.0
67   Havrlik Pavel   CZE 1901 SK Zamberk 2.5 19.0 26.0 13.5
68   Gruss Petr KP CZE 1720 TJ Klasterec nad Ohri 2.5 17.0 24.0 9.5
69   Vlasak Martin   CZE 1871 SK Spartak Usti n.L. 2.5 16.5 24.5 12.0
70   Zateckova Karolina D18 CZE 1535 TJ Sokol Udlice 2.5 16.5 21.0 9.0
71   Stranska Kamila KP-z CZE 1642 SK Teplice 2.5 16.0 22.0 9.0
72   Kochert Bedrich KP CZE 1667 SK Bystransti jezdci Bystrany 2.5 16.0 21.5 10.0
73   Kuchar Tomas H18 CZE 1541 CHESS MOST 2.5 15.0 21.5 9.5
74   Babicka Michal H20 CZE 1727 SK Decin 2.5 14.5 20.0 9.5
75   Dousa Michal KP CZE 1549 SK UNION Louny 2.5 14.5 19.5 8.5
76   Benesova Martina D20 CZE 1351 CHESS MOST 2.5 14.0 20.0 8.5
77   Krutsky Martin H18 CZE 1395 SK Teplice 2.5 14.0 19.5 8.5
78   Bobek Daniel H18 CZE 1582 SK Teplice 2.5 13.0 20.0 8.5
79   Jirasek Jiri KP CZE 1940 TJ Slovan Jirkov 2.0 19.5 27.0 13.0
80   Krejci Josef KP CZE 1651 TJ Lovochemie Lovosice 2.0 15.0 21.5 7.0
81   Hendrych Radek KP CZE 1580 SK Decin 2.0 14.5 21.5 7.5
82   Beran Petr KP CZE 1507 SK Teplice 2.0 14.5 19.5 5.5
83   Bauer Pavel KP CZE 1849 DDM Osek 2.0 14.0 21.5 7.5
84   Safr Jan KP CZE 1566 SK Decin 2.0 12.5 17.5 5.0
85   Mrisova Eliska D18 CZE 1285 TJ Slavoj Litomerice 2.0 12.0 17.5 5.5
86   Polansky Adam Lubos H18 CZE 1250 CHESS MOST 2.0 12.0 16.0 5.0
87   Belik Jan H18 CZE 1250 Klub sachistu Steti 2.0 11.0 14.5 5.0
88   Hellinger Jan KP CZE 1653 TJ Slavia SCE Decin 1.5 14.0 19.5 5.0
89   Jirek Jiri H18 CZE 1250 SK Spartak Usti n.L. 1.5 14.0 18.5 5.5
90   Dousa Vaclav KP CZE 1450 SK UNION Louny 1.5 13.0 17.0 5.5
91   Voves Ondrej H18 CZE 1100 Klub sachistu Steti 0.5 12.0 17.5 0.5
92   Vacek Michal H18 CZE 1250 SK Teplice 0.5 11.5 18.0 2.5

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Tie Break3: Fide Tie-Break

Výsledky najdete také na Chess-Results.

Diskusní téma: Memoriál Antonína Drvoty 2012

Datum: 12.05.2012

Vložil: Jiří Diviš

Titulek: Skvělý výkon a rytířská hra Zdeňka Jandy

Pro mne je morálním vítězem Zdeněk. V poslední partii s Rubešem si mohl věčňákem vynutit remis a tím si zajistit vítězství v turnaji. To však odmítl, dobral si kvalitu a stál na vítězství i v této partii, krůček k tomu aby měl 7 ze 7mi! Bohužel si o několik tahů později vlezl do vidlí...

Datum: 12.05.2012

Vložil: Jakub

Titulek: Re: Skvělý výkon a rytířská hra Zdeňka Jandy

Máš recht. Ale s tím se holt už nic neudělá. :-( Zdenda se zachoval úplně stejně jako já v poslední partii Treybala, kdy jsem hrál s Tomášem Novotným. Ani ve chvíli, kdy mi zbývalo jen 20 vteřin, jsem nechtěl přijmout remiz. Výhra je výhra a zvlášť v tomto případě, kdy mohl mít první místo s plným počtem bodů. Kdybych byl na jeho místě, nevím, zda bych se zachoval jinak i po své nedávné zkušenosti.

Přidat nový příspěvek