Chomutovský král 2015

Tohoto turnaje se jeli zúčastnit naši tři nadějní šachisté: Poveda Michal (50. místo ---> 2 body), Babička Michal (13. místo, 4,5 bodu) a Papay Marek (11. místo ---> také 4,5 bodu, ale s lepším pomocným hodnocením).
 

Konečné pořadí po 7 kolech

 
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 2   Horák Jiří 2191 TJ Slovan Jirkov 6.5 24.0 32.0 27.5
2 5   Nudčenko Karel 2061 TJ Sokol Údlice 5.5 23.0 31.5 23.0
3 3   Šlampa Jan 2173 TJ Sokol Údlice 5.5 22.5 33.0 23.5
4 8   Žahour Ivan 2022 ŠK Teplice 5.5 22.0 31.5 23.0
5 4   Toman Ondřej 2135 TJ Klášterec nad Ohří 5.0 22.0 31.5 21.0
6 14   Šimandl Libor 1957 TJ Ostrov 5.0 22.0 30.0 24.0
7 1   Hadraba Vladimír 2203 ŠK Teplice 5.0 21.0 31.0 21.0
8 13   Jirásek Jiří 1957 TJ Slovan Jirkov 5.0 21.0 29.5 20.0
9 12   Kotrba Matěj 1978 ŠK Teplice 5.0 20.0 28.0 20.5
10 44   Balák Jiří 1000 Neregistrovaný 5.0 17.5 24.0 15.0
11 9   Papay Marek 2018 SK Děčín 4.5 22.0 32.0 20.5
12 7   Kovář Jan 2028 TJ Sokol Údlice 4.5 22.0 30.5 20.5
13 17   Babička Michal 1908 SK Děčín 4.5 19.5 27.0 16.0
14 11   Kalužný Matyáš 1986 TJ Sokol Údlice 4.5 19.0 27.0 19.5
15 6   Pecka František 2050 TJ Slovan Jirkov 4.0 22.5 31.0 20.0
16 18   Zítek Miroslav 1904 TJ Sokol Údlice 4.0 22.0 29.5 18.0
17 16   Valenta Petr 1936 CHESS MOST 4.0 20.5 27.5 18.5
18 31   Boledovič Ján 1687 TJ Sokol Údlice 4.0 19.5 27.0 14.0
19 15   Hamala Miroslav 1949 CHESS MOST 4.0 19.0 27.5 18.0
20 19   Sova Ondřej 1887 ŠK Magic Žatec 4.0 19.0 26.5 17.5
21 22   Kreissl Čestmír 1846 TJ Sokol Údlice 4.0 18.0 25.0 16.0
22 23   Gruss Petr 1742 TJ Klášterec nad Ohří 4.0 17.5 24.0 15.0
23 24   Richter Pavel 1735 TJ Slovan Jirkov 4.0 17.0 24.0 16.0
24 27   Sekerka Luděk 1713 TJ Sokol Údlice 4.0 17.0 23.5 15.0
25 30   Šimáček Miroslav 1707 TJ Sokol Údlice 4.0 14.5 21.5 14.0
26 20   Wirkner František 1877 TJ Klášterec nad Ohří 3.5 19.5 26.5 17.0
27 25   Koblasa Josef 1729 TJ Sokol Údlice 3.5 19.0 25.0 16.0
28 36   Isteník Petr 1603 TJ Slovan Jirkov 3.5 19.0 25.0 13.5
29 10   Šíbl Václav 1987 AVZO-STSČ Františkovy Lázně 3.5 18.0 25.5 16.0
30 50   Kouba Jiří 1000 Neregistrovaný 3.5 18.0 24.5 15.0
31 33   Vokřál Petr 1661 TJ Sokol Údlice 3.5 17.0 23.5 12.5
32 55   Srp Josef 1000 Neregistrovaný 3.0 18.5 26.5 14.0
33 49   Kostrhun Ludvík 1000 TJ Sokol Údlice 3.0 18.5 24.5 11.0
34 34   Kubík Emil 1650 TJ Slovan Jirkov 3.0 17.5 23.5 13.0
35 35   Vojta Jaroslav 1647 TJ Slovan Jirkov 3.0 16.0 22.5 10.0
36 38   Střelec Eduard 1594 TJ Sokol Údlice 3.0 16.0 22.0 11.0
37 32   Vyskočil Zdeněk 1665 TJ Klášterec nad Ohří 3.0 15.0 22.0 11.0
38 37   Čornyj Milan 1598 TJ Ostrov 3.0 15.0 20.5 11.0
39 28   Zmeškal Stanislav 1710 TJ Slovan Jirkov 3.0 14.0 20.5 8.0
40 21   Kindl František 1861 TJ Sokol Údlice 3.0 12.0 18.5 11.0
41 40   Havliš Dominik 1411 TJ Sokol Údlice 3.0 12.0 18.5 9.0
42 29   Šetka Vlastimil 1708 TJ Ostrov 2.5 18.5 27.0 11.5
43 39   Husák Vasil 1542 TJ Ostrov 2.5 18.0 24.5 12.5
44 26   Bidovský Petr 1713 ŠK DDM Postoloprty 2.5 16.0 22.0 11.5
45 46   Filek Eduard 1000 Neregistrovaný 2.5 16.0 21.5 9.5
46 51   Mohelník Pavel 1000 Neregistrovaný 2.0 14.5 20.5 7.0
47 45   Bauer Miroslav 1000 Neregistrovaný 2.0 14.0 19.5 6.0
48 47   Hešík Tomáš 1000 Neregistrovaný 2.0 14.0 18.5 6.0
49 54   Petržíla Zdeněk 1000 Neregistrovaný 2.0 12.0 17.5 6.0
50 42   Poveda Michael 1252 SK Děčín 2.0 11.5 16.5 5.0
51 52   Pekárek Jaroslav 1000 Neregistrovaný 2.0 11.5 16.0 5.0
52 41   Janoušek Lukáš 1411 TJ Sokol Údlice 1.5 14.5 21.0 4.5
53 43   Hermann Miroslav 1244 TJ Tatran Podbořany 1.5 13.5 18.5 4.5
54 48   Kalužný Maxmilián 1000 TJ Sokol Údlice 1.5 10.0 14.0 4.5
55 53   Petržíla Pavel 1000 Neregistrovaný 1.5 10.0 14.0 3.5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Fotogalerie: Chomutovský král 2015

Fotografie pořídil: Babička Michal

Další fotografie z tohoto turnaje najdete zde.