Turnaje

Vítám Vás v šachovém ráji.

To nejlepší pro šachistu je hraní nejrůznějších turnajů, kde buďto získá zajímavé ceny nebo cenné zkušenosti do dalších partií a proto Vás všechny výzývám k tomu, abyste se chopili každé šance, kterou máte, a zahráli si jich co nejvíc. Máte možnost si vybrat z celé škály domácích i venkovních turnajů, které jen a jen čekají na Vaši účast.

CZECH OPEN Pardubice - MČR 4členných družstev

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo Družstvo Body  PH 2 
1 1 SK ZIKUDA TURNOV "A" (MCR) CZE 14 22,5
2 3 YAMAL RUS 13 21,0
3 9 SG LEIPZIG GER 12 16,5
4 2 SK JOLY LYSA N. L. "A" (MCR) CZE 11 20,5
5 16 SLAVOJ CESKY TESIN (MCR) CZE 11 20,5
23 29 SK DECIN (MCR) CZE 9 17,0
117 117 HAGENER SV 6 GER 2 4,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)

Kompletní výsledky najdete zde

 

 

CZECH OPEN 2016 - bleskový tur. 4členných družstev

Konečné pořadí po 17 kolech

Poř. Družstvo  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Indian knight riders 31 57,5 485,75
2 Brno 31 55,0 477,25
3 Samo Imenitni 30 54,5 448,25
4 Tvoje mama - Your Mamma 29 51,0 422,75
5 Cotton Bottona! 28 53,5 391,50
12 Sever 13 29,0 121,00
18 Rapid Pardubice B 0 2,5 0,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)

Kompletní výsledky najdete zde

CZECH OPEN 2016 - "B" OPEN

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body
1 14   KOLMAKOV Pavel RUS 2180 9,0
2 1 IM GRANOVSKIY Alexandr KAZ 2292 7,5
3 17 CM SALEH Nagueb UAE 2173 7,5
4 3   GANTAR Jan SLO 2215 7,0
5 2 FM DORST Johannes GER 2215 7,0
145 86   BABICKA Michal CZE 2006 4,5
262 242   MAYANK Pal IND 1728 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: rating average of the opponents (var. with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky najdete zde

 

 

Strážský blesk 2016

Konečné pořadí po 17 kolech

Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 Liška Jiří 2023 1. Novoborský ŠK 17,0 141,0
2 Gombala Marek 1994 TJ Slavia Liberec 12,5 141,0
3 Melich Jindřich 2039 TJ Praha-Pankrác 12,5 141,0
4 Boreš Roman 2106 SK Děčín 11,5 136,5
5 Ščerba Jiří 1939 TJ Uranové doly Hamr 11,5 135,5
21 Purkyt Jaroslav 1749 SK Děčín 6,5 111,5
25 Gorej Vojtěch 0 SK Děčín 2,0 110,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with par.)

Kompletní výsledky najdete zde

Velká cena Mostu 2016

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1 
1 1 1. Novoborský ŠK 7 7 0 0 25,0
2 4 ŠK Spartak Ústí n/L "A" 7 4 2 1 19,5
3 2 ŠK Teplice "A" 7 4 2 1 17,5
4 3 Sokol Údlice 7 2 2 3 15,5
5 5 ŠK Spartak Ústí n/L "B" 7 4 1 2 15,5
8 8 SK Děčín 7 4 1 2 15,0
18 17 4. ZŠ Most "B" 7 0 0 7 1,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky najdete zde

 

 

Fejfarův memoriál 2016

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1 
1 1 GM Markoš Ján SVK 2572 7,5 39,0
2 2 GM Babula Vlastimil CZE 2552 7,0 39,0
3 5 GM Hába Petr CZE 2467 6,5 39,5
4 4 IM Šimáček Pavel CZE 2485 6,0 40,5
5 3 GM Žilka Štěpán CZE 2527 6,0 38,5
6 13   Papay Marek CZE 1991 6,0 34,0
7 7   Novotný Viktor CZE 2133 5,5 35,0
8 11   Babička Michal CZE 2042 5,0 36,0
12 8   Janda Zdeněk CZE 2104 5,0 33,0
20 19   Papay Jindřich CZE 1891 4,0 29,5
22 27   Purkyt Jaroslav CZE 1734 4,0 22,5
27 29   Černý Lumír CZE 1688 2,5 27,0
30 26   Sládek Karel CZE 1739 2,0 23,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky najdete zde

Krajský přebor družstev v rapid šachu

Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8  PH 1 
1 ŠK Teplice  *  2 3 2 2 3 4 4 20,0
2 Sp. Ústí n. L. "A" 2  *  2 3 2 4 18,0
3 Slavoj Litoměřice 1  *  3 3 4 17,5
4 SK Děčín 2 2 1  *  2 4 4 16,5
5 Sokol Údlice 2 1 1 2  *  4 3 15,5
6 Šachy Povrly 1 ½  *  4 14,5
7 Sp. Ústí n. L. "B" 0 2 0 0 ½  *  3 8,0
8 Svádov Olšinky 0 0 0 0 1 0 1  *  2,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group

Kompletní výsledky najdete zde

Velká cena Ústí n. L. 2016

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 ŠK Teplice "A" 6 1 0 23,5 73,5
2 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "A" 6 1 0 22,0 74,5
3 8 ŠK Slavoj Litoměřice 3 1 3 16,0 80,0
4 7 ŠK Teplice "B" 3 2 2 15,0 78,5
5 10 Šachy Povrly "A" 4 1 2 15,0 77,0
6 5 SK Děčín 3 1 3 14,5 77,0
15 15 ŠK Spartak Ústí n. L. kombi 0 2 5 6,0 64,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky najdete zde

Memoriál Věry Menčíkové 2016

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body
1 1 GM Navara David 2696 1. Novoborský ŠK 9,0
2 2 GM Movsesian Sergei 2674 Rapid Pardubice. 8,0
3 3 GM Bernášek Jan 2536 Unichess 7,0
4 8 FM Půlpán Jakub 2411 Rapid Pardubice 7,0
5 31   Rous Daniel 2150 ŠK DP Praha 7,0
74 60   Babička Michal 1988 SK Děčín 4,5
159 143   Poveda Michael 1329 SK Děčín 2,0
167 159   Kachlík Michal 0 Mor. Slavia Brno 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents

Kompletní výsledky najdete zde

O pohár města Hostivice 2016

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  BH
1 2 GM Michalik Peter 2521 Unichess 8,0 43,0
2 1 IM Plát Vojtěch 2585 Lysá n. L. 7,0 42,0
3 6 IM Tričkov Vasil 2300 GROP Praha 7,0 39,0
4 5 FM Burdalev Kirill 2336 Loko. Brno. 6,5 41,0
5 4 IM Šuráň Jan 2350 Lysá n. L. 6,5 37,0
12 11   Janda Zdeněk 2147 SK Děčín 5,5 37,0
24 19   Babička Michal 1988 SK Děčín 4,5 35,0
52 47   Poveda Michael 1329 SK Děčín 0,0 24,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

Domácí turnaje

Připravujeme:

-"-

Aktuálně hrané turnaje:

-''-

Nedávno odehrané turnaje:

- Treybal 2016

 

Venkovní turnaje: