V sobotu 5.9.2015 se odehrál turnaj v rapid šachu "Turnovský Granát"

06.09.2015 13:01

Za Děčín nás reprezentovali: Babička Michal (25. místo s 5,5 body) a Černý Jakub (38. místo s 5 body) 

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 2 GM Neuman Petr   CZE 2416 7.5 42.0 53.5 41.0
2 1 FM Cerveny Martin   CZE 2451 7.0 43.5 54.5 37.0
3 6 IM Kourousis Epaminondas   CZE 2359 7.0 43.0 55.5 37.0
4 3 IM Studnicka Tomas   CZE 2385 6.5 41.5 54.0 35.0
5 7 FM Pulpan Jakub U19 CZE 2347 6.5 41.5 52.5 34.5
6 5 IM Suran Jan   CZE 2360 6.5 41.0 51.5 35.5
7 8   Rehorek Martin   CZE 2319 6.5 40.0 52.0 35.0
8 10   Marsalek Zdenek   CZE 2237 6.5 40.0 51.5 34.5
9 14   Novotny Jaroslav   CZE 2191 6.5 36.0 46.5 30.5
10 12   Soural Jan   CZE 2205 6.0 39.5 49.0 32.0
11 13 FM Schula Michal   CZE 2203 6.0 36.5 47.5 31.5
12 9 FM Gregor Jiri   CZE 2284 6.0 36.0 47.0 32.0
13 33   Ruzicka Zdenek S60 CZE 2158 6.0 35.0 42.5 29.0
14 17   Splichal Stanislav   CZE 2156 6.0 33.5 42.5 31.0
15 4 IM Heinzel Olaf   GER 2379 5.5 41.5 52.0 34.0
16 11 FM Forman Stepan   CZE 2223 5.5 40.5 52.5 33.0
17 16   Vltavsky Vladimir   CZE 2170 5.5 40.0 50.0 31.0
18 15 FM Matras Ondrej   CZE 2185 5.5 38.0 48.0 32.0
19 18 FM Mojzis Jaroslav S60 CZE 2152 5.5 37.5 47.5 30.0
20 30   Zakoucka Adela   CZE 1978 5.5 37.0 47.5 27.0
21 19   Vyhnalek Bohuslav S60 CZE 2151 5.5 35.5 43.5 30.0
22 23   Bradac Daniel   CZE 2057 5.5 34.0 43.0 28.5
23 35   Janous Petr   CZE 1916 5.5 34.0 42.5 26.0
24 40   Gombala Marek   CZE 1894 5.5 33.5 43.0 27.5
25 44   Babicka Michal   CZE 1847 5.5 33.0 41.5 24.5
26 29   Koper Stefan S60 CZE 1985 5.5 31.5 40.5 26.5
27 51   Bradac Adam   CZE 1805 5.5 31.5 40.0 23.5
28 20   Sykora Ondrej   CZE 2145 5.0 38.5 48.0 29.0
29 24   Melich Jindrich S60 CZE 2020 5.0 37.0 47.0 27.5
30 22   Prazak Ondrej   CZE 2060 5.0 35.0 45.5 27.5
31 27   Duda Antonin   CZE 2008 5.0 35.0 45.0 28.0
32 25   Jaeger Ludek   CZE 2016 5.0 34.0 44.5 27.0
33 21   Joukl Zdenek S60 CZE 2066 5.0 33.0 42.5 25.0
34 31   Ricanek Miloslav S60 CZE 1949 5.0 31.0 40.0 25.0
35 47   Slechta Jan   CZE 1831 5.0 30.0 39.5 22.0
36 26   Jares Jiri   CZE 2010 5.0 30.0 38.5 22.0
37 39   Dlouhy David   CZE 1897 5.0 30.0 37.5 26.0
38 41   Cerny Jakub   CZE 1889 5.0 29.5 37.0 25.0
39 37   Opocensky Miroslav S60 CZE 1906 5.0 23.5 29.5 18.5
40 73   Fojt Petr U15 CZE 1409 4.5 34.0 42.5 25.5
41 38   Stanek Bohumil   CZE 1904 4.5 33.5 43.0 25.0
42 43   Santora Ladislav   CZE 1858 4.5 33.0 42.0 25.0
43 67   Zvacek Antonin   CZE 1645 4.5 32.5 42.5 24.0
44 34   Nedoma Marek   CZE 1924 4.5 32.5 41.5 23.5
45 32   Soural Karel S60 CZE 1948 4.5 32.5 41.5 22.5
46 36   Kirste Juergen S60 GER 1912 4.5 31.0 40.0 24.0
47 52   Weiss Andreas   GER 1784 4.5 30.5 39.0 20.0
48 49   Novotny Roman   CZE 1820 4.5 29.0 38.0 20.5
49 55   Svec Ludek S60 CZE 1753 4.5 28.0 37.0 17.5
50 28   Volman Vaclav Jr.   CZE 1990 4.0 33.0 41.5 22.0
51 82   Thiersch Heiner-Martin U15 GER 1242 4.0 30.5 39.0 22.0
52 76   Pipek Petr U19 CZE 1386 4.0 30.5 39.0 19.0
53 50   Davidek Bohuslav S60 CZE 1816 4.0 29.5 39.0 19.0
54 60   Cejp Jaroslav   CZE 1735 4.0 27.5 35.0 16.5
55 71   Hofman Krystof U15 CZE 1558 4.0 25.5 34.0 14.0
56 81   Struhar Viktor S60 CZE 1246 4.0 25.5 33.0 17.0
57 48   Hloucal Antonin   CZE 1820 4.0 25.0 33.0 14.0
58 77   Brunclik Vladimir S60 CZE 1343 4.0 24.0 31.0 15.5
59 63   Rehacek Josef S60 CZE 1701 3.5 32.0 40.0 18.5
60 59   Paldus Jan   CZE 1737 3.5 30.5 38.0 17.0
61 54   Dlouhy Milan   CZE 1764 3.5 29.5 37.5 17.5
62 68   Capek Vladimir S60 CZE 1631 3.5 28.5 36.0 14.5
63 42   Blahacek Evzen S60 CZE 1865 3.5 28.0 38.0 19.5
64 57   Vitak Jiri U15 CZE 1748 3.5 28.0 35.5 19.5
65 56   Harcuba Adam U15 CZE 1751 3.5 28.0 35.5 17.5
66 66   Hlavaty Jaroslav S60 CZE 1652 3.5 27.0 34.5 14.5
67 79   Dolensky Filip U15 CZE 1339 3.5 26.0 31.5 12.5
68 46   Sic Vojtech   CZE 1840 3.5 24.5 33.0 15.0
69 65   Patocka Josef S60 CZE 1675 3.5 23.0 29.0 12.5
70 75   Machek Josef S60 CZE 1395 3.5 20.5 27.0 10.5
71 70   Dolensky Stepan U15 CZE 1565 3.0 27.0 34.5 14.5
72 72   Mach Petr jr. U15 CZE 1471 3.0 27.0 34.5 12.0
73 45   Vocilka Jiri   CZE 1843 3.0 25.5 33.0 14.0
74 53   Mach Petr sr.   CZE 1770 3.0 25.0 32.0 16.0
75 61   Svida Rostislav   CZE 1708 3.0 24.5 30.5 13.0
76 62   Volman Vaclav St. S60 CZE 1703 3.0 24.0 30.5 12.0
77 64   Volf Michal   CZE 1683 2.5 32.5 41.0 16.5
78 69   Zakoucky Otto   CZE 1586 2.5 23.5 29.5 11.5
79 80   Harcuba Jan   CZE 1297 2.5 20.5 26.5 9.5
80 78   Sturm Robin U15 GER 1342 2.0 30.5 39.5 15.0
81 58   Jezek Ludek S60 CZE 1747 2.0 29.5 37.0 13.0
82 83   Vitak Tomas U15 CZE 1100 2.0 24.5 31.0 10.0
83 74   Huskova Agata U15 CZE 1396 1.5 21.5 29.0 6.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Diskusní téma: V sobotu 5.9.2015 se odehrál turnaj v rapid šachu "Turnovský Granát"

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek