VÍTEJTE

Vážení šachoví nadšenci, tímto Vás vítám na stránkách děčínského šachového klubu SK Děčín, kde Vás budu pravidelně informovat o naší činnosti.

Pro návštěvníky tohoto webu jsou kromě nudných výsledků připravena také povídání obsahující analýzy partií, fotografie a videa.

Pokud byste se chtěli stát členy našeho klubu, přijďte se k nám podívat a uvidíte, ... určitě si zahrajete.

Společně s ostatními se na Vás těší Jakub Černý, náruživý šachista a tvůrce těchto stránek.

70. ročník Memoriálu Dr. Karla Treybala

7. Kolo Datum kola 2017/02/27 Hodina 17:00

Š. Jméno ELO B Výsl. B Jméno ELO
1 Brňák Jan 1722   5 Sejkora Vlastimil 2176
2 Papay Jindřich 1876   Uhlík Bohumil 1837
3 Strauss Jindřich 1916 4   3 Janda Zdeněk 2144
4 Kebrt Jaromír 1622 3   4 Čermák Jan 1904
5 Slavík Jan 1690 1   3 Zaťko Michal 1846
6 Jersák Jiří 1682 ½   Šafr Jan 1550
7 Purkyt Jaroslav 1722 1   Málek Jiří 1827

6. Kolo Datum kola 2017/02/20 Hodina 17:00

Š. Jméno ELO B Výsl. B Jméno ELO
1 Sejkora Vlastimil 2176 4 1 - 0 Papay Jindřich 1876
2 Uhlík Bohumil 1837 3 ½ - ½ Strauss Jindřich 1916
3 Zaťko Michal 1846 3 0 - 1 3 Čermák Jan 1904
4 Janda Zdeněk 2144 ½ - ½ Kebrt Jaromír 1622
5 Šafr Jan 1550 0 - 1 Brňák Jan 1722
6 Málek Jiří 1827   ½ Jersák Jiří 1682
7 Purkyt Jaroslav 1722 1 0 - 1 0 Slavík Jan 1690

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde.

Krajský přebor 2016/2017

8. kolo (19.2.2017)

SK Šachy Chlumec"A"   SK Děčín"B"
Dusbaba Karel (Z,ZK) 2076F 1 - 0 1999F Babička Michal (Z,V)
Häusler Milan (Z) 1980F ½ - ½ 2140F Janda Zdeněk (Z)
Francl Zdeněk (Z) 1849F 0 - 1 2042F Kánský Pavel (Z)
Laban Vladimír (Z) 1868F 0 - 1 1971F Papay Marek (Z)
Tureček Václav (Z) 1873F 1 - 0 1990F Černý Jakub (Z)
Mittelbach Zdeněk (Z,K) 1905F 0 - 1 1991F Havránek Tomáš (Z)
Ladra Antonín (Z) 1769F 0 - 1 1948F Lešák Jiří (Z)
Brýda Martin 1674F 0 - 1 1844F Zaťko Michal (H)
  :    

Krajský přebor III. třídy "B" 2016/2017

8. kolo (19.2.2017)

SK Šachy Chlumec"D"   SK Děčín"C"
Svoboda Josef (Z,K) 1615F ½ - ½ 1694F Purkyt Jaroslav (Z,K)
Novák Petr (Z,ZK) 1596F 0 - 1 1703F Klátil Pavel (Z)
Růžička Bohuslav (Z) 1629F ½ - ½ 1617F Hendrych Radek
Hodan Marek 1000N 0 - 1 1446N Hendrychová Kamila
    0 - 1 1533F Šafr Jan
  1 : 4    
SK Děčín"D"   ŠK Šachy Chlumec"C"
Mašek Daniel (Z) 1394F 1 - 0 1681F Šenfeld Vladimír (Z,V)
Veselý Jaroslav (Z) 1000N 0 - 1 1537F Hajzler Tomáš (Z)
Jusko Jindřich 1116N 0 - 1 1497F Bureš Petr (Z,ZK)
Gorej Vojtěch 1000N 1 - 0 1388N Polák Martin (Z)
  2 : 2    

Grand Prix Litoměřice - mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Werner H Q D 1557 Sp. Ústí n/L 7,0 25,0
2 5 Bureš Karel 1161 Sp. Ústí n/L 6,0 23,0
3 8 Burda Jakub 1110 Sok. Mšeno - ŠO 5,5 19,5
4 2 Papoušek Michal 1451 DDM Varnsdorf 5,0 25,0
5 3 Jirotová Eliška 1276 KŠ Štětí 5,0 22,5
6 11 Jusko Jindřich 1097 SK Děčín 5,0 21,5
22 25 Gorej Vojtěch 1000 SK Děčín 4,0 18,0
40 28 Hudeček Jindřich 1000 SK Děčín 2,5 19,0
51 50 Simurková Kamila 1000 SK Děčín 1,0 11,0
52 26 Herren Jonah 1000 SchS Mei 0,0 11,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

Grand Prix Litoměřice - starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 Balín Daniel 1598 Sp. Ústí n/L 6,0 23,0
2 9 Koval Nikita 1462 ŠK Teplice 6,0 21,5
3 10 Václavík Jan 1446 ŠK Teplice 5,5 24,5
4 3 Šulc Jakub 1594 ŠK Dobrovice. 5,5 21,5
5 8 Přenosil Julián 1463 1. NB ŠK 5,0 23,0
10 18 Vizina Patrik 1283 SK Děčín 5,0 18,0
14 12 Mašek Daniel 1423 SK Děčín 4,5 18,5
41 47 Simurník Samuel 1000 SK Děčín 2,5 13,5
43 50 Veselý Jaroslav 1000 SK Děčín 2,0 18,0
51 44 Langenhorst Emelie 1000 SchS. Mie. 1,0 11,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

2. liga 'B' 2016/2017

8. kolo (12.2.2017)

SK Děčín   ŠK AD Jičín "D"
Maník Mikuláš (Z, C) 2426F ½ - ½ 2409F Voloshin Leonid (Z, H)
Sejkora Vlastimil (Z) 2160F ½ - ½ 2292F Forman Štěpán (Z)
Sochor Jiří (Z, H) 2213F 1 - 0 2310F Schula Michal (Z, V)
Valeš Václav (Z) 2140F ½ - ½ 2255F Tázlar Petr (Z)
Babička Michal (Z) 1999F ½ - ½ 2190F Novotný Jaroslav (Z)
Boreš Miroslav (Z) 2199F 0 - 1 2183F Urban Zdeněk (Z)
Boreš Roman (Z) 2113F ½ - ½ 2060F Pochinkov Andrey
Janda Zdeněk 2140F 0 - 1 2035F Kabelka Ondřej
  :    

Mostecký rapid 2017

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 3 Koval Nikita 1462 ŠK Teplice 6,0 22,5
2 4 Mašek Daniel 1423 SK Děčín 6,0 22,0
3 1 Šťastný Jakub 1599 ŠK Stř. Kadaň 5,5 25,0
4 2 Škuthan Radek 1465 ŠK Teplice 5,5 23,5
5 9 Toman Jan 1254 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0 21,5
10 7 Vizina Patrik 1283 SK Děčín 4,5 20,0
17 15 Jusko Jindřich 1097 SK Děčín 4,0 18,5
44 37 Sezemská Eliška 1000 4.ZŠ Most 0,5 10,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)

Kompletní výsledky najdete zde

O pohár města Štětí 2017 - mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 Seidl Jan CZE 1428 Tj Kralupy n/V 6,5 22,5
2 Gorej Vojtěch CZE 1000 SK Děčín 6,0 17,0
3 Šíp Marek CZE 1273 Šachy Povrly 5,5 23,0
4 Veverka Vladimír CZE 1097 ŠK Most 5,0 21,0
5 Jusko Jindřich CZE 1097 SK Děčín 5,0 19,5
31 Bartáček Petr CZE 1000 KŠ Steti 1,5 14,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

O pohár města Štětí 2017 - starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Šťastný Jakub 1599 ŠK Stř. Kadaň 6,0 22,5
2 2 Koval Nikita 1462 ŠK Teplice 5,0 20,0
3 7 Dunda Andrej 1304 ŠK Sj Litoměřice. 5,0 19,5
4 6 Vobruba Pavel 1339 ŠK Sp. Usti n/L. 5,0 18,0
5 4 Mašek Daniel 1423 SK Děčín 4,5 22,0
11 8 Vizina Patrik 1283 SK Děčín 4,0 19,0
25 24 Kofroň Jan 1000 ŠK Stř. Kadaň 1,5 13,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

Krajský přebor družstev starších žáků 2016/2017

Tabulka po 3. kole z 5

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. SK Spartak Usti nad Labem "B" 3 0 0 9 12 12.5
2. SK Decin 2 0 1 6 9 11.0
3. SK Teplice "C" 1 1 1 4 9 9.5
4. SK DDM Postoloprty 1 1 1 4 8 9.0
5. TJ Klasterec nad Ohri 1 0 2 3 7 7.0
6. KS Steti 0 0 3 0 4 5.0

1.kolo

KS Steti   SK Decin
Lipa Pavel (Z) 1570 ½ - ½ 1417 Masek Daniel (Z)
Lev Lukas (Z,sm) 1000 1 - 0 1551 Vizina Patrik (Z)
Bartacek Petr (Z) 1000 0 - 1 1100 Jusko Jindrich (Z)
    0 - 1 1000 Vesely Jaroslav (Z)
    0 - 1 1000 Gorej Vojtech (Z)
    0 - 1 1000 Simurnik Samuel (Z)
  :  

2.kolo

SK DDM Postoloprty   SK Decin
Cernicek Matyas (Z) 1413 1 - 0 1417 Masek Daniel (Z)
Zacik Adam (Z) 1180 0 - 1 1551 Vizina Patrik (Z)
Partyka Jaroslav 1063 0 - 1 1100 Jusko Jindrich (Z)
Synek Milan 1042 ½ - ½ 1000 Vesely Jaroslav (Z)
Urbanek Vaclav 1000 ½ - ½ 1000 Gorej Vojtech (Z)
Krupka Ales (H) 1000 0 - 1 1000 Simurnik Samuel (Z)
  2 : 4  

3.kolo

SK Decin   SK Spartak Usti nad Labem "B"
Masek Daniel (Z) 1417 ½ - ½ 1576 Rojt Jiri (Z)
Vizina Patrik (Z) 1551 1 - 0 1263 Toman Jan (Z,m)
Jusko Jindrich (Z) 1100 0 - 1 1150 Vobruba Pavel (m)
Vesely Jaroslav (Z) 1000 0 - 1 1120 David Miroslav
Gorej Vojtech (Z) 1000 1 - 0 1000 Nguyen H. H. (m)
Simurnik Sam. (Z) 1000 0 - 1 1000 Mrkvan Frant. (sm)
  :  

Kompetní výsledky najdete zde

KP mládeže 2017 v rapidu (od J. Šťastného)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Krajský přebor 3. třídy 'B' 2016/2017

5. kolo (8.1.2017)

SK Děčín"C"   ŠK Teplice"C"
Purkyt Jaroslav (Z,K) 1703F 0 - 1 1769F Kufel Pavol (Z,K)
Diviš Jiří (Z) 1795F 1 - 0 1554F Vacek Michal (Z,ZK)
Klátil Pavel (Z) 1690F 1 - 0 1494F Podlucký Jan
Hendrych Radek 1625F ½ - ½ 1482F Václavík Jan
Hendrychová Kamila 1446N ½ - ½ 1019N Králik Stanislav
  3 : 2    
Sportis Svádov/Olšinky"C"   SK Děčín"D"
Kostišče Ján (Z) 1762F 1 - 0    
Carboch Ladislav (Z) 1735F 1 - 0    
Černý Vladimír (Z,ZK) 1645F 1 - 0    
Beil Richard 1413F 1 - 0    
Sedlák Zdeněk 1000N 1 - 0    
  5 : 0    

Krajský přebor mládeže 2017 v rapidu - H16

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 7 Vizina Patrik 1283 SK Děčín 5,0 21,0
2 3 Škuthan Radek 1465 ŠK Teplice 5,0 19,0
3 2 Janoušek Lukáš 1501 TJ Sokol Údlice 4,5 21,5
4 4 Mašek Daniel 1423 SK Děčín 4,5 16,5
5 5 Šnábl Šimon 1358 TJ Sokol Údlice 4,5 16,0
9 10 Veselý Jaroslav 1000 SK Děčín 1,0 18,5
10 9 Capová Markéta 1014 TJ Klášterec n/O 1,0 18,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

Fotogalerie z turnaje od Jiřího Šťastného zde

Patrik Vizina se stal krajským přeborníkem do 16 let v rapidu!

Krajský přebor mládeže 2017 v rapidu - H8 + H10

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body BH
1 Bureš Karel U10 1161 Spartak Ústí n/L 6,0 21,0
2 Gorej Vojtěch U08 1000 SK Děčín 6,0 18,5
3 Veverka Vladimír U08 1097 ŠK Most 5,0 21,5
4 Capová Marie U10 1000 Klášterec n/O 5,0 16,5
5 Jusko Jindřich U10 1097 SK Děčín 4,0 22,0
17 Partyková Nikola U10 1000 Postoloprty 1,0 14,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky najdete zde

Fotogalerie z turnaje od Jiřího Šťastného zde

Vojta Gorej se stal krajským přeborníkem do 8 let v rapidu!

Jindra Jusko skončil v kategorii do 10 let na pěkném 2. místě.

Vánoční rapid Ústí n. L. 2016

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  BH
1 1 Hula Lukáš 2108 ŠK Sj Lit, o.s. 6,0 27,0
2 4 Chrz Pavel 2050 ŠK Sp. Ústí n. L. 5,5 30,0
3 3 Přibyl Jakub 2060 ŠK Sp. Ústí n. L. 4,5 30,5
4 13 Brejník Gustav 1793 ŠK Sj. Lit, o.s. 4,5 27,0
5 6 Babička Michal 1990 SK Děčín 4,5 26,5
15 16 Poveda Michael 1276 SK Děčín 2,0 19,5
18 18 Wilpert Otakar 0 neregistrovaný 0,0 19,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky najdete zde

Vánoční stromeček rapid - Ústí n. L.

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  BH
1 2 Vobruba Pavel 1314 ŠK Sp Ústí n. L. 6,0 29,5
2 1 Mašek Daniel 1378 SK Děčín 5,5 27,5
3 6 Hampl Nikola 1073 Šachy Povrly 5,0 30,0
4 4 Oláh Dan 1129 Šachy Povrly 4,5 26,5
5 3 Vizina Patrik 1271 SK Děčín 4,0 30,0
14 9 Beneš Matyáš 0 ZŠ Vojnovičova 0,0 17,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky najdete zde

MČR v bleskovém šachu 2016

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 GM Laznicka Viktor 2684 1. NB SK 13,5 129,5
2 2 GM Hracek Zbynek 2585 1. NB SK 11,0 123,5
3 5 FM Kociscak Jiri 2508 HM Ostr. 11,0 127,0
4 6 IM Zwardon Vojtech 2472 BŠS Z.S. 10,5 126,5
5 3 GM Jirovsky Milos 2533 R. Pard. 10,5 126,0
78 106   Babicka Michal 2031 SK Děčín 8,0 98,5
102 96   Janda Zdenek 2061 SK Děčín 7,0 105,5
179 175   Poveda Michael 1481 SK Děčín 1,0 66,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky najdete zde

MS seniorů 2016 - Mariánské Lázně - 65+

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH1   PH2 
1 1 GM Vaisser Anatoly FRA 2505 8,5 0,0 73,5
2 5 GM Jansa Vlastimil CZE 2418 8,5 0,0 73,0
3 2 GM Sveshnikov E. RUS 2489 8,5 0,0 71,0
4 3 IM Zhelnin V. V RUS 2453 8,5 0,0 70,5
5 18 FM Werner Clemens GER 2325 8,5 0,0 69,0
49 84   Janda Zdenek CZE 2114 6,5 0,0 67,5
83 56 FM Sejkora Vlastimil CZE 2195 6,0 0,0 63,0
265 203   Webster Jim J SCO 1815 0,0 0,0 35,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Kompeltní výsledky najdete zde

TOPlist

Aktuální povídání

Povídání k 5. kolu (8.1.2017) krajského přeboru od Zdeňka Jandy

Anketa

Tip na 9. zápas (26.2.2017) v soutěži 2. liga 'B' Sokol Bakov nad Jizerou vs SK Děčín:

Vyhrajeme. (2)
50%

Remizujeme. (1)
25%

Prohrajeme. (1)
25%

Celkový počet hlasů: 4

Diskusní fórum

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Novinky

OPEN Teplice 2016: Vašek Valeš skončil 3. v kraji!

19.06.2016 21:22
V týdnu 11. - 19. 6. 2016 se odehrál 11. ročník OPEN Teplice. Již tradičně byl turnaj současně krajským...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>