VÍTEJTE

Vážení šachoví nadšenci, tímto Vás vítám na stránkách děčínského šachového klubu SK Děčín, kde Vás budu pravidelně informovat o naší činnosti.

Pro návštěvníky tohoto webu jsou kromě nudných výsledků připravena také povídání obsahující analýzy partií, fotografie a videa.

Pokud byste se chtěli stát členy našeho klubu, přijďte se k nám podívat a uvidíte, ... určitě si zahrajete.

Společně s ostatními se na Vás těší Jakub Černý, náruživý šachista a tvůrce těchto stránek.

Přehled turnajů

Datum Místo Turnaj Prop. CHR
21.-28.10. Harrachov MČech do 16 let (mládež) zde zde
4.11.2017 Chomutov Podzimní GP Chomutov (mládež) zde zde
11.11.2017 Teplice Velká cena Teplic družstev (mládež) zde zde
13.11.2017 Varnsdorf Okresní kolo přeboru škol zde zde

 

Povrlský rapid 2017 - Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Šíp Marek 1377 Šachy Povrly 6,0 24,0
2 10 Hampl Nikola 1032 Šachy Povrly 6,0 22,0
3 3 Veverka Vladimír 1325 ŠK Most 5,5 22,0
4 11 Mrkvan František 1028 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0 20,0
5 7 Jusko Jindřich 1130 SK Děčín 5,0 19,0
10 4 Gorej Vojtěch 1269 SK Děčín 4,0 20,0
18 27 Šuman Prokop 1000 SK Děčín 3,0 19,5
29 18 Johanides David 1000 ŠK Sp. Ústí n/L 1,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Povrlský rapid 2017 - Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 Brejník Gustav 1861 ŠK Sj. Litoměřice 7,0 18,5
2 2 Pech David 1621 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 17,0
3 10 Šajner Marek 1000 ŠK Teplice 5,0 17,5
4 5 Svoboda Vít 1340 Šachy Povrly 4,5 18,5
5 4 Rojt Jiří 1350 ŠK Sp. Ústí n/L 3,5 14,0
6 6 Vizina Patrik 1244 SK Děčín 3,0 18,0
7 3 Mašek Daniel 1448 SK Děčín 2,5 20,5
10 9 Šimek David 1068 TJ Klášterec n/O 0,0 15,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

KP 4členných družstev v rapidu

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř. Družstvo 1a 1b 2a 2b 3a 3b 4a 4b Pt
1 TJ Sokol Údlice  *   *  3 4 18,0
2 SK Děčín ½  *   *  3 ½ 4 12,0
3 ŠK Ústí n/L ½ 1  *   *  2 11,0
4 Svádov-Olšinky 1 0 0 2  *   *  7,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

 

Velká cena Ústí n/L 2017

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 2 ŠK Teplice "A" 7 0 0 23,0 77,0
2 3 1.Novoborský ŠK "A" 6 0 1 23,0 76,0
3 1 ŠK Ústí nad Labem "A" 3 1 3 17,5 82,5
4 5 ŠK Slavoj Litoměřice 4 1 2 17,5 79,5
5 9 Povrly "A" 3 2 2 15,0 63,5
6 6 SK Děčín 4 0 3 14,5 85,5
14 14 ŠK Ústí nad Labem "C" 0 1 6 2,5 64,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR družstev v blesku

Centrum Babylon - Liberec 2017

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 ŠK ZIKUDA Turnov A 13 0 2 49,0 39
2 2 2222 ŠK Polabiny 11 1 3 42,0 34
3 3 QCC České Budějovice 10 2 3 40,5 32
4 4 TJ Bohemians Praha 11 1 3 40,0 34
5 7 ŠK DP Praha 11 1 3 37,0 34
21 18 SK Děčín 6 1 8 26,0 19
26 26 ŠK ZIKUDA Turnov D 0 0 15 1,5 0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Points (variabel)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Pohár ČR družstev v rapidu

Centrum Babylon - Liberec 2017

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 ŠK Zikuda Turnov A 9 0 0 27,5 27
2 3 TJ Bohemians Praha A 7 1 1 25,0 22
3 10 SK OAZA PRAHA 6 0 3 23,0 18
4 6 ŠK Zikuda Turnov B 5 0 4 22,0 15
5 2 QCC České Budějovice 6 1 2 21,0 19
15 19 SK Děčín 4 1 4 19,0 13
40 40 ŠK Zikuda Turnov E 0 0 9 0,5 0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Points (variabel)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Strážský blesk 2017

Konečné pořadí po 17 kolech

Poř. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 Maršálek Zdeněk 2291 ZIKUDA Turnov 14,5 162,5
2 Vltavský Vladimír 2134 ZIKUDA Turnov 11,5 164,5
3 Liška Jiří ml. 2173 1. Novoborský ŠK 11,0 165,0
4 Pražák Ondřej 2007 TJ Jiskra Tanvald 11,0 164,0
5 Joukl Zdeněk 2021 Sp. Rokytnice n.J. 11,0 163,0
6 Babička Michal 2032 SK Děčín 11,0 162,0
11 Papay Jindřich 1880 SK Děčín 10,0 158,5
13 Janda Zdeněk 2021 SK Děčín 9,0 165,5
15 Lešák Jiří 1955 SK Děčín 9,0 156,0
25 Černý Lumír 1809 SK Děčín 8,5 138,0
28 Lešák Ondřej 1856 SK Děčín 8,5 135,0
33 Purkyt Jaroslav 1737 SK Děčín 7,0 119,0
40 Koreň Štěpán 1000 ZIKUDA Turnov 0,0 117,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

   

 

Velká cena Mostu 2017

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1 
1 1 ŠK Teplice "A" 6 0 1 22,5
2 3 SK Děčín 6 0 1 19,5
3 2 ŠK Slavoj Litoměřice 3 3 1 17,5
4 5 ŠK DDM Postoloprty 2 2 3 15,5
5 7 TJ DDM Klášterec nad Ohří 2 3 2 14,5
6 4 ŠK Spartak Ústí "A" 2 3 2 14,0
7 6 TJ Kralupy n/Vl 3 1 3 14,0
8 8 4.ZŠ Most "A" 2 1 4 10,5
9 9 ŠK Teplice "B" 2 1 4 10,5
10 10 4.ZŠ Most "B" 0 0 7 1,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v rapidu dětí 2017 - H10

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 4 Dolenský Filip 1614 ŠK Libštát 8,5 38,5
2 6 Brožka Karel 1577 2222 ŠK Polabiny 7,0 40,0
3 10 Finěk Václav 1515 TJ Desko Liberec 6,5 37,0
4 5 Paseka Matyáš 1597 Beskydská ŠŠ 6,0 40,0
5 14 Fizer Marek 1484 Interchess z.s. 6,0 39,5
30 36 Gorej Vojtěch 1269 SK Děčín 4,0 27,0
44 44 Batěk Filip 1000 ŠK Most 0,0 24,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

TOPlist

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150

Mem. Dr. K. Treybala 2018

 Propozice

Novinky

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...

Grand Prix mládeže ve Štětí

19.01.2016 14:43
V sobotu 16.1. se konalo ve Štětí Grand Prix mládeže v rapid šachu. Nás oddíl reprezentovali Patrik Vizina, Daniel...

V pátek 11.12.2015 se dohrál 5. analytický turnaj

14.12.2015 07:06
Vítězem se stal Daniel Mašek. Gratulujeme!!! :-) Konečné pořadí po pátém dvojkole...
1 | 2 | 3 >>