šachový klub
Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev
V sobotu 3.10.2015 se odehrál Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev.
Za Děčín nás reprezentovali: Sejkora Vlastimil, Janda Zdeněk, Babička Michal a Černý Jakub
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
26. SK Děčín (Rtg prům.:2028, PH 1: 13 / PH 2: 8) | |||||||||||||||
Šach. | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. | |
1 | FM | Sejkora Vlastimil | 2223 | CZE | 302457 | 0 | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 0 | 2,5 | 7 | 2215 |
2 | Janda Zdeněk | 2118 | CZE | 309303 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 1 | 0 | 2,5 | 7 | 2115 | |
3 | Babička Michal | 1887 | CZE | 351849 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 4,5 | 7 | 2065 | |
4 | Černý Jakub | 1883 | CZE | 328987 | 0 | 1 | 1 | 1 | ½ | 0 | 0 | 3,5 | 7 | 2029 |
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | ŠK JOLY Lysá nad Labem "A" | 7 | 7 | 0 | 0 | 22,0 | 21 | 10,0 |
2 | 1 | ŠK Rapid Pardubice | 7 | 5 | 1 | 1 | 21,0 | 16 | 8,5 |
3 | 5 | TJ Bohemians Praha | 7 | 4 | 1 | 2 | 18,0 | 13 | 8,0 |
4 | 3 | ŠK Zikuda Turnov "A" | 7 | 4 | 1 | 2 | 18,0 | 13 | 7,0 |
5 | 19 | Sokol Tábor | 7 | 5 | 0 | 2 | 17,5 | 15 | 8,0 |
6 | 9 | ŠK AD Jičín | 7 | 4 | 1 | 2 | 17,0 | 13 | 8,0 |
7 | 10 | QCC České Budějovice | 7 | 4 | 1 | 2 | 17,0 | 13 | 6,0 |
8 | 14 | ŠK Vysoké Mýto | 7 | 3 | 3 | 1 | 17,0 | 12 | 6,5 |
9 | 8 | ŠK Zikuda Turnov "B" | 7 | 4 | 1 | 2 | 16,5 | 13 | 7,0 |
10 | 4 | ŠK JOLY Lysá nad Labem "B" | 7 | 4 | 1 | 2 | 16,5 | 13 | 7,0 |
11 | 13 | TJ Sparta Kutná Hora | 7 | 4 | 1 | 2 | 16,5 | 13 | 6,0 |
12 | 7 | TJ Praha-Pankrác | 7 | 5 | 0 | 2 | 16,0 | 15 | 6,0 |
13 | 6 | ŠK Sokol Vyšehrad | 7 | 4 | 1 | 2 | 15,5 | 13 | 6,0 |
14 | 18 | Sokol Bakov nad Jizerou "A" | 7 | 4 | 0 | 3 | 15,0 | 12 | 7,0 |
15 | 30 | TJ Český Lev Kolešovice | 7 | 4 | 0 | 3 | 15,0 | 12 | 6,0 |
16 | 20 | ŠK Zikuda Turnov "C" | 7 | 3 | 0 | 4 | 15,0 | 9 | 6,5 |
17 | 16 | Karlovarský šachklub Tietz | 7 | 4 | 0 | 3 | 14,5 | 12 | 6,5 |
18 | 11 | Jezdci Jundrov "A" | 7 | 3 | 0 | 4 | 14,5 | 9 | 5,5 |
19 | 17 | Gambit Jihlava | 7 | 3 | 1 | 3 | 14,0 | 10 | 5,5 |
20 | 21 | ŠK Líně "A" | 7 | 2 | 2 | 3 | 14,0 | 8 | 5,5 |
21 | 28 | Jezdci Jundrov "B" | 7 | 1 | 4 | 2 | 14,0 | 7 | 5,0 |
22 | 12 | TJ Tatran Podbořany | 7 | 3 | 2 | 2 | 13,5 | 11 | 5,5 |
23 | 15 | Sokol Mladá Boleslav | 7 | 3 | 1 | 3 | 13,5 | 10 | 4,0 |
24 | 24 | TJ Jiskra Tanvald | 7 | 3 | 0 | 4 | 13,0 | 9 | 5,5 |
25 | 31 | ŠK Líně "B" | 7 | 2 | 2 | 3 | 13,0 | 8 | 5,5 |
26 | 23 | SK Děčín | 7 | 2 | 2 | 3 | 13,0 | 8 | 5,0 |
27 | 25 | Sokol Bakov nad Jizerou "B" | 7 | 2 | 2 | 3 | 13,0 | 8 | 4,5 |
28 | 26 | ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. | 7 | 2 | 2 | 3 | 12,5 | 8 | 4,5 |
29 | 27 | ŠK Bohemia Pardubice | 7 | 1 | 2 | 4 | 12,5 | 5 | 3,5 |
30 | 32 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | 7 | 2 | 2 | 3 | 12,0 | 8 | 6,0 |
31 | 33 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | 2 | 1 | 4 | 12,0 | 7 | 4,5 |
32 | 22 | Moravská Slavia Brno | 7 | 3 | 2 | 2 | 11,5 | 11 | 4,5 |
33 | 35 | ŠK Zikuda Turnov "D" | 7 | 1 | 3 | 3 | 11,5 | 6 | 3,0 |
34 | 36 | TJ Lokomotiva Liberec | 7 | 3 | 1 | 3 | 11,0 | 10 | 4,5 |
35 | 37 | DDM Sokol Nymburk | 7 | 2 | 1 | 4 | 11,0 | 7 | 4,5 |
36 | 34 | TJ Slavia Liberec | 7 | 2 | 1 | 4 | 11,0 | 7 | 4,5 |
37 | 29 | Šachový klub Bohnice | 7 | 1 | 1 | 5 | 10,0 | 4 | 4,5 |
38 | 39 | ŠK Libštát | 7 | 1 | 1 | 5 | 9,0 | 4 | 3,5 |
39 | 38 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | 7 | 1 | 1 | 5 | 8,0 | 4 | 3,0 |
40 | 40 | TJ Sokol Rovensko pod Troskami | 7 | 0 | 0 | 7 | 4,5 | 0 | 2,0 |
Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Points (variabel)
Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.