Vojta Gorej vítězem Talent Cupu 2018

18.12.2018 10:54

Ve dnech 14. – 16. 12. 2018 proběhl v Beskydech mezinárodní šachový turnaj dětí a mládeže Talent Cup, který pořádala Beskydská šachová škola. Turnaj se koná každý rok v hotelu Petr Bezruč v Malenovicích. Letos se zúčastnilo rekordních 200 dětí z 5 zemí (ČR, Slovensko, Polsko, Německo a Španělsko) rozdělených do 3 věkových kategorií (9, 11 a 15 let). V nejmladší kategorii bojovalo 60 šachistů švýcarským systémem na 9 kol při tempu hry 45 min. na partii + 30 sec. / tah. V této skupině soutěžil i náš 8letý Vojta Gorej (na snímku uprostřed), když uhrál 7 vítězství a 1 remízu, a stal se tak celkovým vítězem své kategorie.

Jan Gorej

Talent Cup 2018 - turnaj C

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 Gorej Vojtěch CZE 1292 SK Děčín 7,5 48,0 51,5 40,50
2 2 Horková Tereza CZE 1221 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 47,5 50,5 40,75
3 4 Síleš Jan CZE 1166 Klub šachistů Říčany 1925 7,0 48,0 52,5 38,25
4 9 Bouška Jiří CZE 0 ŠO Hlinsko 7,0 48,0 48,5 35,50
5 51 Ploskonka Bartlomiej POL 0 ChTS Chorzów 6,5 47,0 51,5 35,50
6 54 Svoboda Richard CZE 0 ŠO Kunovice 6,5 41,0 44,5 29,75
7 7 Hobza Richard CZE 1022 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 6,5 40,0 43,5 30,75
8 49 Piatek Szymon POL 0 Krakowski Klub Szachistów 6,0 49,0 52,0 30,25
9 11 Zrůbek Dan CZE 0 Agentura 64 Grygov 6,0 43,0 47,0 28,50
10 3 Meszaros Casey Ryan SVK 1167 KŠN Bratislava 5,5 49,0 53,5 29,25
11 40 Havaldová Natália SVK 0 KŠN Bratislava 5,5 48,5 53,0 29,75
12 33 Bartečková Nikol CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 46,5 48,0 24,75
13 53 Strzoda Natalia POL 0 ChTS Chorzów 5,5 44,0 47,5 27,25
14 29 Létal Hynek CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 43,5 47,0 24,75
15 17 Milek Tobias CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 38,5 42,0 25,25
16 28 Matusík Petr CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 37,0 39,0 21,25
17 18 Mrázek Matouš CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 35,5 38,5 21,50
18 6 Stonawski Krystian CZE 1065 Slavoj Český Těšín 5,5 33,0 36,0 21,50
19 47 Pawlak Milosz POL 0 Krakowski Klub Szachistów 5,0 45,0 48,0 23,25
20 27 Sekyra Vojtěch CZE 0 SK Slavia Orlová 5,0 40,5 42,0 19,00
21 13 Tichá Valérie CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,0 40,0 42,5 19,00
22 57 Wolak Jan POL 0 Krakowski Klub Szachistów 5,0 37,0 40,0 20,25
23 32 Bartečková Valérie CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,0 37,0 38,5 16,50
24 22 Sehnoutka Vojtěch CZE 0 Klub šachistů Říčany 1925 5,0 36,0 39,0 18,50
25 48 Pelán Stanislav CZE 0 TJ Náměšť n/Oslavou 5,0 36,0 39,0 18,25
26 24 Zahumenský Štěpán CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 5,0 36,0 37,5 16,00
27 10 Procházka Matěj CZE 0 Klub šachistů Říčany 1925 5,0 35,5 38,5 18,50
28 45 Lecki Leonard POL 0 ChTS Chorzów 5,0 31,0 31,5 13,00
29 8 Mičová Barbora CZE 1002 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 39,0 42,0 17,25
30 20 Stejskal Jakub CZE 0 Gambit Jihlava 4,5 39,0 42,0 15,75
31 12 Bulawa Adam CZE 0 SK Slavia Orlová 4,5 39,0 40,5 15,25
32 23 Vojkovský Michael CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 38,0 41,5 19,00
33 16 Lacková Ludmila CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 38,0 40,0 17,50
34 46 Medek Martin CZE 0 ŠO Kunovice 4,0 41,5 44,5 17,00
35 5 Létal Jonáš CZE 1091 Beskydská šachová škola z.s. 4,0 41,0 44,0 15,00
36 25 Lichnovský Jan CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,0 40,0 43,0 17,75
37 58 Wolak Michal POL 0 Krakowski Klub Szachistów 4,0 39,0 42,0 16,50
38 30 Grešl Tadeáš CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,0 38,0 40,5 14,50
39 55 Vančáková Veronika CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,0 36,0 39,0 16,00
40 34 Bělocký Daniel CZE 0 TJ Slovan Havířov 4,0 34,0 36,0 12,00
41 50 Pleský Maxim CZE 0 Šachový klub Bruntál z.s. 4,0 31,5 33,0 11,00
42 36 Friedl Marek CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 4,0 31,0 31,5 9,00
43 42 Kotas Adam CZE 0 Slavoj Český Těšín 4,0 30,0 31,5 8,50
44 52 Siudová Veronika CZE 0 SK Slavia Orlová 4,0 28,0 29,5 10,50
45 26 Zezula Matěj CZE 0 TJ Náměšť n/Oslavou 3,5 45,0 48,5 17,75
46 35 Day Sophia Olivia CZE 0 Unichess 3,5 37,5 39,5 14,75
47 19 Prusková Justýna CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 3,5 28,5 29,0 7,75
48 21 Šťávová Lucie CZE 0 TJ Náměšť n/Oslavou 3,0 38,5 42,5 12,00
49 14 Babinec Marek CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 3,0 36,5 38,5 9,50
50 37 Friedlová Jana CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 3,0 36,5 38,0 10,00
51 39 Grigar Sebastian Theo CZE 0 Šachy Štěpán 3,0 36,0 38,5 9,00
52 31 Řezáčová Julie CZE 0 Sokol Postoupky 3,0 35,0 36,5 8,25
53 44 Langner Laura CZE 0 Slavoj Český Těšín 3,0 33,5 34,0 5,00
54 59 Šopek Adam CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 3,0 32,0 32,5 6,50
55 15 Lacková Lucie CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 3,0 25,0 25,5 3,50
56 43 Kožušník Jan CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 2,0 30,5 33,0 7,50
57 41 Klimánek František CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 2,0 30,0 30,5 2,50
58 56 Václavková Klára CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 2,0 28,5 30,0 3,50
59 38 Grešl Samuel CZE 0 Beskydská šachová škola z.s. 1,0 29,0 30,5 1,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable