šachový klub

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55

Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže hlavního města Prahy (PORG Open), který se konal v rámci turnajového seriálu Pražská šachová liga mládeže. Vojta Gorej vyhrál svoji věkovou kategorii do 6 let (na snímku vpravo při přebírání medaile a diplomu za 1. místo). Náš zástupce dokázal ve společném turnaji všech věkových kategorií hraném na 7 kol dosáhnout 4 vítězství a celkově obsadil 13. příčku z 47 startujících. Po 5 kolech se pohyboval na 6. místě a útočil na celkové vítězství, ale v 6. kole nestačil na 12letého Lukáše Kleskeňe z Klubu šachistů Říčany a v posledním kole prohrál s nasazeným hráčem č. 1, 10letým Matějem Hanikou z DDM Praha 6.