Nadcházející turnaje

Přinášíme přehled několika turnajů, které nás čekají.

Datum Typ Turnaj Prop. CHR
12.7.-29.7.2018 Vše CZECH OPEN 2018 zde zde
1.9.2018 Blesk Fejfarův memoriál 2018 zde zde
8.9.2018 Rapid Turnovský Granát 2018 zde zde

 

 

CZECH OPEN 2018

OPEN E - MČR 4členných družstev

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -  Body  PH
1 4 2222 SK POLABINY A (MCR) 6 1 0 13 19,5
2 10 SK OAZA PRAHA A (MCR) 6 0 1 12 20,5
3 8 TJ PANKRAC (MCR) 6 0 1 12 18,5
4 16 SLAVOJ CESKY TESIN (MCR) 6 0 1 12 18,0
5 6 SK ZIKUDA TURNOV A (MCR) 5 1 1 11 19,5
43 37 SK DECIN (MCR) 4 0 3 8 15,0
121 121 HAGENER SV F 1 0 6 2 2,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Open České Švýcarsko 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 10 Haase Pavel 1988 PORG Praha 7,5 38,0
2 1 Kučera Petr 2188 ZIKUDA Turnov 6,5 36,5
3 19 Hofman Kryštof 1838 1. Novoborský 6,0 38,0
4 7 Průdek Jiří 2041 TJ Krásná Lípa 6,0 35,5
5 8 Cakl Zdeněk 2031 TJ Desko Liberec 6,0 34,5
7 2 Janda Zdeněk 2153 SK Děčín 6,0 33,0
26 20 Zaťko Michal 1831 ŠK Slavie Děčín 3,5 34,0
38 38 Čech Lukáš 1000 TJ Krásná Lípa 1,0 23,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Komplení výsledky a pořadí najdete zde

O pohár města Klatov - Open "B"

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 30 Novotný David 1715 TJ Kobylisy 7,5 41,0
2 4 Kastner Jan 1930 ŠK Dobrovice 7,5 39,5
3 25 Vavřínková Eliška 1746 ŠK Loko Brno 7,5 36,5
4 20 Finěk Václav 1763 TJ Desko Liberec 7,0 41,0
5 7 Kaňka Matěj 1905 QCC Č. Budějovice 7,0 39,5
103 119 Gorej Vojtěch 1633 SK Děčín 3,5 33,5
146 145 Souralová Alena 1000 SK OAZA Praha 1,0 19,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Komplení výsledky a pořadí najdete zde

Teplice Open 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Body  PH
1 4 GM Romanov Evgeny   RUS 2628 7,0 43,0
2 11 GM Vorobiov Evgeny E.   RUS 2553 7,0 42,0
3 12 GM Dastan M. Batuhan   TUR 2538 7,0 42,0
4 5 GM Erdos Viktor   HUN 2620 7,0 40,0
5 13 GM Repka Christopher   SVK 2534 7,0 38,5
93 76   Vales Vaclav S50 CZE 2133 4,5 32,0
103 71   Janda Zdenek S50 CZE 2153 4,0 32,0
137 147   Purkyt Jaroslav S50 CZE 1666 3,5 21,0
163 174   Gorej Vojtech U18 CZE 1633 2,5 21,0
175 158   Mascak Milan   CZE 1614 0,0 27,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Teplice Open 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

ČEZ Chess Trophy 2018 - blesk

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 GM Navara David 2707 1. NB ŠK 10,0 81,5
2 3 GM Láznička Viktor 2658 1. NB ŠK 9,5 79,5
3 8 IM Kriebel Tadeas 2374 1. NB ŠK 8,5 79,5
4 9 GM Nguyen T. D. V. 2365 Lysá n/L 8,0 79,0
5 22 FM Ištoňa Martin 2202 Slovensko 8,0 71,0
6 4 GM Michalík Peter 2656 Unichess 7,5 81,0
7 5 GM Movsesian Sergei 2632 Arménie 7,5 78,5
8 6 IM Zwardoň Vojtěch 2488 BŠŠ z.s. 7,5 74,0
9 7 GM Rašík Vitězslav 2414 HM Ostrava 7,5 70,0
10 12 IM Tričkov Vasil 2325 Bohemians 7,5 68,0
11 2 GM Harikrishna Pentala 2706 Indie 7,0 81,0
42 30 FM Sejkora Vlastimil 2104 SK Děčín 5,5 63,0
47 36   Babička Michal 1993 SK Děčín 5,5 59,0
89 82   Dvořák Tomas 1000   0,0 38,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Most black

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

ČEZ Chess Trophy 2018 - blesk

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Krajský přebor mládeže 2018

H12 + D12

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 3 Šíp Marek 1187 Spartak Ústí n/L 6,0 20,0
2 2 Lev Lukáš 1190 KŠ Štětí 6,0 20,0
3 5 Hampl Nikola PP 1133 Šachy Povrly 5,0 21,5
4 17 Šuman Prokop 1000 SK Děčín 4,0 22,0
5 8 David Ondřej 1094 Spartak Ústí n/L 4,0 21,0
17 13 Hamák Daniel 1000 Klášterec n/O 1,0 15,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

H10 + D10

Konečné pořadí po 10 kolech

Poř. St. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 3 Veverka Vladimír PP 1376 ŠK Most 10,0 40,00
2 4 Gorej Vojtěch PP 1633 SK Děčín 8,0 24,00
3 1 Marek Marcel PP 1100 Šachy Povrly 6,0 12,00
4 2 Huja Lukáš 1000 Spartak Ústí n/L 3,0 3,00
5 6 Bojtár Martin 1000 TJ Sokol Údlice 3,0 3,00
6 5 Jindra Jakub 1000 Klášterec n/O 0,0 0,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories
Pomocné hodnocení3: Manually input (after Tie-Break matches)

Kompletní výsledky najdete zde

Kompletní fotogalerii od Jiřího Šťastného najdete zde

Finále KP mládeže 2018

<< 1 | 2 | 3 >>

Memoriál Břetislava Modra 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body
1 3 IM Zvára Petr 2333 Bohemians Praha 6,0
2 1 GM Petr Martin 2547 2222 ŠK Polabiny 5,5
3 4   Hrabuša Matěj 2309 Slovensko 5,5
4 8 FM Bauma Jiří 2245 DUKLA Praha 5,5
5 6 IM Tričkov Vasil 2285 Bohemians Praha 5,5
17 25   Babička Michal 1975 SK Děčín 4,5
63 55   Kalaidzidis Mikis 1550 TJ Kobylisy 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Velká cena Litvínova 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 13 Štursa Jan 1958 Kralupy n/V 6,5 21,0
2 17 Paulus Václav 1932 1. Novoborský ŠK 6,0 19,5
3 1 Klement Lukáš 2236 Tatran Podbořany 5,5 24,0
4 6 Lorenc Tomáš 2096 Baník Sokolov 5,5 22,5
5 9 Špreňar Petr 2052 ŠK Karlovy Vary 5,5 20,0
45 33 Purkyt Jaroslav 1737 SK Děčín 3,0 12,5
60 53 Jindra Jakub 1000 Klášterec n/O 0,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Šachový festival Ústí n. L. 2018

Krajský přebor v bleskovém šachu

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 GM Plát Vojtěch 2609 JOLY Lysá n/L 13,0 83,5
2 2 IM Kourousis Ep. 2384 TJ Neratovice 10,5 82,5
3 4   Balín Jan 2330 Tat. Podbořany 10,0 83,0
4 3 FM Rubeš Jan 2352 ŠK Teplice 9,0 84,0
5 12   Brejník Gustav 2005 Sj. Litoměřice 8,5 85,0
14 15   Papay Jindřich 1943 SK Děčín 7,0 71,5
17 30   Mašek Daniel 1475 SK Děčín 7,0 65,0
20 25   Purkyt Jaroslav 1690 SK Děčín 6,5 71,5
33 33   Adam Dominik 1160 UD Hamr 1,0 60,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

OPEN "A"

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 GM Plát Vojtěch 2575 JOLY Lysá n/L 6,0 0,0
2 2 IM Kourousis Ep. 2425 TJ Neratovice 5,0 1,0
3 3 FM Burdalev Kirill 2413 ŠK DP Praha 5,0 0,0
4 5   Balín Jan 2282 Tatr. Podbořany 4,5 0,0
5 4 FM Rubeš Jan 2339 ŠK Teplice 4,5 0,0
16 16   Papay Jindřich 1950 SK Děčín 3,0 0,0
18 12   Janda Zdeněk 1982 SK Děčín 2,0 0,0
21 10   Gallik Miroslav 2024 Svádov-Olšinky 0,0 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

OPEN "B"

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 Kopecký Jiří 1953 Kralupy n/V 5,5 22,5
2 7 Jirásek Jiří 1872 Slovan Jirkov 5,5 21,0
3 4 Tureček Václav 1921 Šachy Chlumec 5,5 20,0
4 11 Dolgopolov Ol. 1754   5,0 17,5
5 6 Bažantová Marie 1880 ŠK Sp. Ústí n/L 4,5 24,0
6 9 Lešák Ondřej 1858 SK Děčín 4,5 21,0
11 14 Diviš Jiří 1714 SK Děčín 4,0 15,5
13 12 Purkyt Jaroslav 1746 SK Děčín 3,5 14,0
14 18 Mašek Daniel 1602 SK Děčín 3,0 19,0
19 8 Zaťko Michal 1861 ŠK Slavie Děčín 3,0 12,5
23 20 Sysel František 1413 ŠK Sp. Ústí n/L 1,0 11,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR seniorů v rapid šachu

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 3 FM Sejkora Vlastimil 2171 SK Děčín 6,0 21,0
2 1 IM Juřek Josef 2263 Sok. Vyšehrad 5,5 19,5
3 9   Joukl Zdeněk 2039 Rokyt. n/J 5,0 23,0
4 4   Hadraba Vl. 2147 ŠK Teplice 5,0 21,0
5 6   Jerman Richard 2083 Nova Kladno 5,0 18,0
9 11   Janda Zdeněk 1982 SK Děčín 4,0 17,0
21 21   Hloušek Zdeněk 1764 ŠK Slavie Děčín 2,5 12,5
26 25   Varta Jiří 1678 SK Děčín 1,0 13,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Memoriál Antonína Drvoty 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 2 GM Neuman Petr 2426 ŠK DP Praha 8,0 44,0
2 1 GM Rausis Igors 2449 Beskydská ŠŠ 8,0 42,0
3 7 Ráliš Petr 2228 Tat. Podbořany 6,5 43,5
4 5 Klement Lukáš 2236 Tat. Podbořany 6,5 41,5
5 6 Dvořák Jan 2232 TJ Kobylisy 6,5 41,0
8 9 FM Sejkora Vlastimil 2170 SK Děčín 6,5 38,5
20 23 Babička Michal 1975 SK Děčín 5,5 37,0
25 22 Janda Zdeněk 1997 SK Děčín 5,5 31,5
29 12 Valeš Václav 2112 SK Děčín 5,0 36,0
31 32 Papay Jindřich 1931 SK Děčín 5,0 33,5
43 35 Zaťko Michal 1916 ŠK Slavie Děčín 4,5 31,0
56 48 Purkyt Jaroslav 1737 SK Děčín 4,0 32,0
59 64 Mašek Daniel 1529 SK Děčín 4,0 29,0
79 66 Gorej Vojtěch 1523 SK Děčín 2,5 29,5
83 87 Gorej Jan 1000 SK Děčín 2,5 23,0
90 90 Poledna Jakub 1000 Chess Most 0,0 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

 

Memoriál Antonína Drvoty 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Strážský rapid 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 8 Sýkora Ondřej 2070 ZIKUDA Turnov 7,0 42,0
2 4 Vltavský Vladimír 2135 ZIKUDA Turnov. 7,0 41,0
3 7 Noack Christian 2072 SpVgg Ebersbach 7,0 40,0
4 1 Mudra Pavel 2231 Sokol Bakov n/J 6,5 40,0
5 3 Liška Jiří 2180 1. Novoborský ŠK 6,5 39,5
21 6 Boreš Roman 2093 SK Děčín 4,5 38,5
32 27 Purkyt Jaroslav 1737 SK Děčín 4,0 25,5
43 39 Gorej Vojtěch 1523 SK Děčín 2,5 27,0
46 37 Čapek Vladimír 1553 ŠK Stráž p/R 1,0 23,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Fotografie jsou od Jiřího Šťastného.

Kompletní fotogalerii najdete zde.

Grand Prix Chomutov 2018 - jarní

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 Špička Petr 1530 ŠK Karlovy Vary 6,0 23,5
2 2 Gorej Vojtěch 1523 SK Děčín 5,5 24,0
3 5 Lev Lukáš 1274 Klub šachistů Štětí 5,5 22,5
4 7 Hampl Nikola 1251 Šachy Povrly 5,0 22,0
5 6 Mrkvan František 1258 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0 21,5
6 3 Jusko Jindřich 1414 SK Děčín 4,5 24,0
32 32 Žežulková B. 1000 Klub šachistů Štětí 1,0 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body
 1 4 Koval Nikita 1602 ŠK Teplice 6,0
2 1 Hurtík Matěj 1717 1. Novoborský ŠK 6,0
3 5 Werner H Q Dan 1595 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0
4 25 Jirásko Miroslav 1000 SVČ Most 5,0
5 3 Balín Daniel 1656 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0
29 28 Prymačenko Zachar 1000 SK Děčín 1,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 Srba Stanislav 1670 ŠK Karlovy Vary 5,5 20,5
2 5 Škuthan Radek 1448 ŠK Teplice 5,5 19,0
3 1 Špička Jan 1807 ŠK Karlovy Vary 5,0 21,0
4 3 Pospíchal Michael 1590 ŠK Sj Litoměřice 4,5 20,0
5 4 Mašek Daniel 1529 SK Děčín 4,0 18,5
7 7 Vizina Patrik 1328 SK Děčín 3,5 18,0
11 11 Veselý Jaroslav 1052 SK Děčín 3,0 17,0
13 9 Adam Dominik 1160 UD Hamr 1,0 14,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Chomutovský král 2018 jarní

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Šlampa Jan 2184 Unichess 6,0 23,0
2 10 Kovář Jan 2031 TJ Sokol Údlice 5,5 24,0
3 2 Horák Jiří 2155 TJ Sokol Údlice 5,5 23,0
4 7 Horák Aleš 2087 TJ Sokol Údlice 5,0 24,5
5 4 Cako Laszlo 2113 Cizinci 5,0 23,0
9 11 Babička Michal 1975 SK Děčín 5,0 21,0
68 62 Nádaský Matyáš 1000 TJ Sokol Údlice 0,5 11,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Bleskový turnaj po Treybalu 2018

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1   Papay Marek 1990 SK Děčín 10,5 0,5
  FM Sejkora Vlastimil 2142 SK Děčín 10,5 0,5
3   Papay Jindřich 1969 SK Děčín 9,0 0,0
4   Novotný Tomáš 1815 SK Děčín 7,0 0,0
5   Purkyt Jaroslav 1649 SK Děčín 6,5 0,0
6   Diviš Jiří 1751 SK Děčín 5,5 0,0
7   Kebrt Jaromír 1634 ŠK Slavie Děčín 4,5 0,0
8   Brňák Jan 1716 ŠK Slavie Děčín 3,5 1,0
9   Riedel Miroslav 1705 ŠK Slavie Děčín 3,5 0,0
10   Gorej Vojtěch 1206 SK Děčín 2,5 1,0
11   Málek Jiří 1758 ŠK Slavie Děčín 2,5 0,0
12   Strauss Jindřich 1904 ŠK Slavie Děčín 0,5 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

 

 

MČR mládeže do 8 let - chlapci

Vojta Gorej vicemistrem republiky do 8 let

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH  PH
1 1 Finěk Václav 1700 TJ Desko Liberec 9,0 0,0 53,5
2 8 Gorej Vojtěch 1310 SK Děčín 8,0 0,0 50,0
3 7 Švadlenka M 1317 TJ Kobylisy 7,0 0,0 48,0
4 4 Váňa Jan 1344 ŠK Tachov 7,0 0,0 47,5
5 9 Švadlenka D. 1299 TJ Kobylisy 7,0 0,0 47,5
96 59 Korda Filip 1000 ZIKUDA Turnov 0,0 0,0 27,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

71. ročník Memoriálu Dr. Karla Treybala

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 7 Sejkora Vlastimil 2142 SK Děčín 10,0 0,0
2 6 Papay Jindřich 1969 SK Děčín 9,0 1,0
3 9 Zaťko Michal 1824 ŠK Slavie Děčín 9,0 0,0
4 4 Janda Zdeněk 2103 SK Děčín 8,0 0,0
5 1 Papay Marek 1990 SK Děčín 6,0 0,0
6 2 Strauss Jindřich 1904 ŠK Slavie Děčín 5,5 0,0
7 10 Brňák Jan 1716 ŠK Slavie Děčín 5,0 0,0
8 12 Kebrt Jaromír 1634 ŠK Slavie Děčín 3,5 0,0
9 3 Purkyt Jaroslav 1649 SK Děčín 3,0 0,0
10 11 Šafr Jan 1511 SK Děčín 2,5 1,0
11 5 Gorej Vojtěch 1206 SK Děčín 2,5 0,0
12 8 Uhlík Bohumil 1840 ŠK Slavie Děčín 2,0 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení3: Better result (Victory or Draw) against player with the lowest starting rank

 

Krajský přebor - 11. kolo

Slovan Jirkov"A"   SK Děčín"B"
Horak Ales (Z,K) 2159F 0 - 1 2143F Janda Zdenek (Z,V)
Horak Jiri (Z,H) 2122F ½ - ½ 2040F Havranek Tomas (Z)
Nudcenko Karel (Z,H) 2038F 1 - 0 1973F Cerny Jakub (Z)
Pecka Frantisek (Z) 1973F 1 - 0 1907F Lesak Ondrej
Jirasek Jiri (Z) 1901F 0 - 1 1976F Papay Jindrich
Stuchly Jaroslav (Z) 1868F 1 - 0 1832F Zatko Michal (H)
Zmeskal Stanislav 1760F 0 - 1 1554F Cerny Lumir
Vezensky Jan 1703F ½ - ½ 1676F Purkyt Jaroslav
  4 : 4  

 

Grand Prix Teplice 2018

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Pospíchal Michael 1590 ŠK Sj. Litoměřice 6,5 19,5
2 2 Mašek Daniel 1488 SK Děčín 5,5 20,0
3 6 Vizina Patrik 1328 SK Děčín 5,0 19,5
4 3 Černíček Matyáš 1429 DDM Postoloprty 4,0 19,0
5 9 Janda Kryštof 1290 ŠK Sj. Litoměřice 4,0 18,0
11 13 Veselý Jaroslav 1048 SK Děčín 3,0 14,0
14 11 Adam Dominik 1160 Uranové d. Hamr 0,5 15,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 3 Hampl Nikola 1317 Šachy Povrly 6,5 24,0
2 2 Šíp Marek 1368 Šachy Povrly 5,5 20,0
3 6 Bureš Karel 1159 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 19,5
4 4 Lev Lukáš 1260 KŠ Štětí 5,0 23,0
5 14 David Ondřej 1189 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0 22,0
8 1 Jusko Jindřich 1420 SK Děčín 5,0 17,5
16 38 Šuman Prokop 1000 SK Děčín 4,0 17,5
40 17 Grund Richard 1000 Litvínov - Lom 0,5 13,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletn výsledky a pořadí najdete zde

2. liga "B" - 11. kolo

ŠK Teplice   SK Děčín
Rubeš Jan (Z) 2337F 1 - 0 2108F Sejkora Vlastimil (Z)
Hadraba Vladimír (Z) 2194F ½ - ½ 2127F Valeš Václav (Z)
Vaněk Tomáš (Z) 2098F 0 - 1 2179F Boreš Miroslav (Z)
Ta Van Duy (Z) 2056F ½ - ½ 2134F Boreš Roman (Z)
Kudrlička Ladislav (Z) 2028F ½ - ½ 2146F Janda Zdeněk (Z)
Šťastný Petr 2043F 0 - 1 2043F Havránek Tomáš
Bayer Radek 2030F ½ - ½ 2040F Průdek Jiří (H)
Vrchotka Josef 1996F ½ - ½ 1950F Papay Marek
  :  

 

 

TOPlist

2. liga "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. ŠK ZIKUDA Turnov "B" 33 64.5
2. TJ Kobylisy 30 55.5
3. TJ Neratovice "C" 22 50.0
4. SK Děčín 22 45.5
5. ŠK Slavoj Litoměřice 17 50.0
6. ŠK Teplice 15 41.0
7. ŠK AD Jičín 13 42.0
8. Sokol Mladá Boleslav 10 40.5
9. Sokol Bakov nad Jizerou 9 40.0
10. ŠK SLAVIA Liberec 8 35.0
11. ŠK Spartak Ústí n. L. 6 32.0
12. ŠK Viktoria Žižkov 5 32.0

Krajský přebor

Poř. Družstvo Body Skóre
1. ŠK Union Louny "A" 29 56.0
2. ŠK Sp.Ústí n.L "B" 28 54.5
3. SK Děčín "B" 25 51.5
4. ŠK Šachy Chlumec "A" 21 47.0
5. ŠK Sj.Litoměřice "B" 16 50.0
6. ŠO TJ Klášterec n.O 14 42.5
7. Šachy Povrly 13 44.0
8. Chess Most "B" 12 42.5
9. Slovan Jirkov "A" 10 42.0
10. Svádov-Olšinky "A" 10 34.5
11. Sokol Litvínov-Lom "A" 7 34.0
12. ŠK Magic Žatec "A" 4 29.5

Krajský přebor II. tř. "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. SK Šachy Chlumec "B" 19 47.0
2. ŠK Teplice "B" 17 40.0
3. ŠK Slavoj Litoměřice "C" 17 40.0
4. SK Děčín "C" 15 38.0
5. ŠK Slavie Děčín 14 38.5
6. Svádov-Olšinky "B" 13 35.5
7. ASK Lovosice "A" 12 35.5
8. ŠK Sp. Ústí n. L. "C" 11 36.5
9. TJ ČSAD Libouchec 10 37.5
10. Česká Kamenice 0 11.5

Krajský přebor III. tř. "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. ŠK Sj.Litoměřice"E" 19 27.0
2. SK Děčín"D" 18 24.0
3. ŠK Sj.Litoměřice"D" 18 22.5
4. Svádov-Olšinky"C" 13 21.0
5. ŠK Sp.Ústí n.L"D" 12 18.5
6. ASK Lovosice"B" 10 22.5
7. KŠ Štětí 7 15.5
8. SK Šachy Chlumec"D" 6 15.0
9. SK Šachy Chlumec"C" 2 14.0

 

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150 - Houdini 6 Standard

Novinky

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...

Grand Prix mládeže ve Štětí

19.01.2016 14:43
V sobotu 16.1. se konalo ve Štětí Grand Prix mládeže v rapid šachu. Nás oddíl reprezentovali Patrik Vizina, Daniel...

V pátek 11.12.2015 se dohrál 5. analytický turnaj

14.12.2015 07:06
Vítězem se stal Daniel Mašek. Gratulujeme!!! :-) Konečné pořadí po pátém dvojkole...
1 | 2 | 3 >>