Nadcházející turnaje

Přinášíme přehled několika turnajů, které nás čekají.

Datum Typ Turnaj Prop. CHR
25.5.2019 Rapid Velká cena Litvínova 2019 zde zde
8.-9.6.2019 Mládež Krajský přebor mládeže 2019 zde zde
15.-23.6.2019 Open Teplice Open 2019 zde zde

 

27. Šachový festival Ústí n. L. 2019

Bleskový open - Krajský přebor v blesku

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 2 IM Půlpán Jakub 2396 ŠK Polabiny 11,5 96,5
2 1 FM Rubeš Jan 2397 ŠK Teplice 11,0 97,5
3 9   Babička Michal 1993 SK Děčín 9,5 97,5
4 3 GM Voloshin Leonid 2393 DP Praha 9,0 99,5
5 6   Brejník Gustav 2174 Sj Litoměřice 8,5 100,5
12 10   Lešák Jiří 1941 SK Děčín 7,0 91,0
18 14   Papay Jindřich 1867 SK Děčín 6,5 92,5
22 28   Mašek Daniel 1525 SK Děčín 6,5 75,5
27 21   Lešák Ondřej 1754 SK Děčín 5,5 85,0
35 22   Purkyt Jaroslav 1718 SK Děčín 4,5 65,0
37 30   Glacner Karel 1447 Bystrc Oilers 4,0 64,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

V Krajském přeboru 4členných družstev v blesku jsme obsadili 2. místo.

V Krajském přeboru jednotlivců v blesku 2. skončil Michal Babička

GP ČR - OPEN "A", Krajský přebor v rapid šachu

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 6   Balín Jan 2293 Podbořany 7,0 47,5
2 3 IM Kourousis E. 2396 Neratovice 6,5 47,5
3 2 GM Voloshin Leonid 2421 DP Praha 6,5 47,0
4 7 IM Šuráň Jan 2286 Lysá n/L 6,5 39,5
5 1 IM Půlpán Jakub 2450 ŠK Polabiny 6,0 47,0
6 4 FM Rubeš Jan 2344 ŠK Teplice 6,0 46,5
11 19   Janda Zdeněk 1964 SK Děčín 6,0 39,5
17 21   Papay Jindřich 1953 SK Děčín 5,0 38,5
31 25   Lešák Jiří 1935 SK Děčín 4,0 39,0
43 37   Purkyt Jaroslav 1712 SK Děčín 3,0 33,0
50 47   Kalynčuková K. 1423 Klášt. n/O 0,5 29,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

OPEN "B" do ELO 2019

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 19 Šulc Jakub 1680 1. NB ŠK 5,5 26,0
2 11 Lešák Ondřej 1859 SK Děčín 5,5 26,0
3 9 Popelka Pavel 1916 Kralupy n/V 5,5 24,0
4 7 Zielinski Hubert 1919 Polsko 5,0 27,0
5 15 Srba Stanislav 1788 ŠK Karl. Vary 5,0 25,0
23 24 Mašek Daniel 1638 SK Děčín 3,0 19,5
31 14 Weiss Josef 1792 Libouchec 1,0 14,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Turnaj žáků

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Werner H.Q.D. 1644 ŠK Sp. Ústí n/L 5,0 15
2 10 Bureš Karel 1307 ŠK Sp. Ústí n/L 4,0 12
3 7 Bezděk Tomáš 1360 Kralupy n/V 4,0 12
4 2 Šíp Marek 1538 ŠK Sp. Ústí n/L 3,5 10
5 8 Kerej J.T. 1331 ŠK Sp. Ústí n/L 3,0 9
13 5 Jusko Jindřich 1369 SK Děčín 2,5 7
23 23 Šťastný Vítězslav 0 ŠK Sp. Ústí n/L 1,0 3

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Turnaj začátečníků

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 11 Stibor Ondřej 0 Šachy Chlumec 7,0 25,5
2 7 Nacházel Václav 0 Šachy Chlumec 6,0 26,0
3 8 Novák Lukáš 0 Šachy Chlumec 5,0 26,5
4 9 Pavelka Ondřej 0 Šachy Chlumec 4,0 28,0
5 6 Mittelbach Jan 0 ŠK Sp. Ústí n/L 4,0 25,0
10 5 Málková Anas. 0 SK Děčín 3,0 25,5
13 12 Vokřálová Nela 0 ŠK Sp. Ústí n/L 2,0 16,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR seniorů v rapid šachu

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 7   Groh Jiří 2071 Vyšehrad 6,0 1,0
2 1 IM Juřek Josef 2266 Vyšehrad 6,0 0,0
3 2 IM Přibyl Josef 2262 DP Praha 5,5 0,0
4 6   Hostička Fr. 2085 Prachatice 5,0 0,0
5 13   Janda Zdeněk 1964 SK Děčín 5,0 0,0
7 3 FM Sejkora Vlastimil 2204 SK Děčín 4,5 0,0
12 16   Papay Jindřich 1953 SK Děčín 4,0 0,0
39 31   Hloušek Zdeněk 1751 Slavie Děčín 2,0 0,0
41 35   Krejčí Josef 1668 ASK Lovo 1,5 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

ŠK Sp. Ústí n/L

 

Memoriál Antonína Drvoty 2019

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 FM Rubes Jan 2316 ŠK Teplice 7,5 42,5
2 1 GM Neuman Petr 2419 Polabiny 7,5 42,0
3 9 FM Gregor Jiri 2155 Mahrla Praha 7,0 39,5
4 11   Horak Jiri 2129 Sokol Udlice 7,0 37,5
5 3   Klement Lukas 2253 Podbořany 6,5 42,0
29 29   Papay Jindrich 1938 SK Děčín 5,0 36,0
39 58   Brnak Jan 1589 Slavie Decin 5,0 29,5
40 48   Purkyt Jaroslav 1697 SK Děčín 5,0 28,0
43 55   Masek Daniel 1635 SK Děčín 4,5 34,0
88 87   Kulhavy Jiri 0 KŠ Štětí 1,0 21,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Grand Prix Chomutov 2019 - jarní

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body  PH 1 
1 7 Mašek Daniel 1635 SK Děčín 6,5 16,5
2 4 Řezáč Josef 1362 TJ Klášterec n/O 5,0 16,5
3 6 Koval Nikita 1647 ŠK Teplice 4,5 17,0
4 2 Gorej Vojtěch 1570 SK Děčín 4,5 17,0
5 5 Lieber Lukáš 1524 CHESS Most 4,5 17,0
8 3 Černý Michal 1226 ŠK Teplice 0,0 20,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Chomutovský král 2019 - jarní

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Toman Ondřej 2199 Klášterec n/O 6,5 21,5
2 3 Horák Jiří 2129 TJ Sokol Údlice 6,0 23,0
3 4 Cako Laszlo 2113 cizinec 5,5 24,5
4 14 CM Chrz Pavel 2007 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 22,5
5 2 Šlampa Jan 2195 Unichess 5,5 22,0
17 15 Janda Zdeněk 2006 SK Děčín 4,5 20,5
47 40 Purkyt Jaroslav 1697 SK Děčín 3,0 18,5
61 50 Mašek Daniel 1635 SK Děčín 3,0 12,5
78 73 Foukalová Anna 1000 Klášterec n/O 0,0 11,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

40. Turnaj šachovych nadějí - U9

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř. St.č. Jméno FED RtgF Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Gorej Vojtěch CZE 1276 SK Děčín 7,5 31,0
2 10 Delgerdalai B. CZE 0 Staré Město 6,5 28,5
3 38 Karpenkava P. BLR 0 SCS Minsk 6,0 32,5
4 11 Kubátová Běta CZE 0 ŠK Kuřim, z.s. 6,0 28,5
5 7 Létal Hynek CZE 1025 BŠŠ z.s. 6,0 28,0
51 36 Hamanko D. BLR 0 SCS Minsk 1,0 16,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

O pohár Euroregionu Labe - "A"

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 GM Maník Mikuláš 2393 Slovensko 6,5 31,5
2 1   Mikeš Jan 2394 SK Prušánky 6,0 31,0
3 5   Špreňar Petr 2158 ŠK Jičín 6,0 30,5
4 3   Koutný Petr 2239 TJ Vlčnov 6,0 28,5
5 8   Burda Roman 2041 TJ Neratovice 5,5 28,0
8 7   Janda Zdeněk 2104 SK Děčín 5,0 26,5
37 37   Havlík Filip 0 TJ Neratovice 0,0 14,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Memoriál Dr. K. Treybala 2019

72. ročník

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2 
1 11 Janda Zdenek 2072 Sk Decin 10,0 48,00
2 4 Zatko Michal 1873 Sk Slavie Decin 8,0 40,50
3 7 Mares Otakar 1779 Mosad CK 8,0 38,75
4 3 Strauss Jindrich 1882 Sk Slavie Decin 7,0 30,25
5 9 Uhlik Bohumil 1775 Sk Slavie Decin 5,0 25,75
6 12 Brnak Jan 1711 Sk Slavie Decin 5,0 21,50
7 5 Vizina Patrik 1403 Sk Decin 5,0 20,00
8 6 Fajfr Jaroslav 1605 Mosad CK 4,5 20,50
9 1 Purkyt Jaroslav 1611 Sk Decin 4,0 19,00
10 2 Gorej Vojtech 1365 Sk Decin 4,0 17,50
11 10 Stoly Jindrich 1600 Mosad CK 3,0 12,25
12 8 Malek Jiri 1717 Sk Slavie Decin 2,5 12,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Bleskový turnaj při vyhlášení výsledků

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2 
1 9 Janda Zdenek 2072 Sk Decin 11,0 57,50
2 13 Gorej Vojtech 1365 Sk Decin 9,5 52,50
3 6 Hlousek Zdenek 1764 Sk Slavie Decin 8,5 42,75
4 1 Uhlik Bohumil 1775 Sk Slavie Decin 7,5 36,50
5 10 Kebrt Jaromir 1639 Sk Slavie Decin 7,0 34,00
6 5 Zatko Michal 1873 Sk Slavie Decin 6,5 27,25
7 3 Divis Jiri 1729 Sk Decin 5,5 27,00
8 12 Purkyt Jaroslav 1611 Sk Decin 5,0 23,00
9 4 Mares Otakar 1779 Sk Mosad CK 5,0 20,50
10 11 Brnak Jan 1711 Sk Slavie Decin 4,5 23,25
11 7 Vizina Patrik 1403 Sk Decin 3,5 19,50
12 2 Strauss Jindrich 1882 Sk Slavie Decin 2,5 12,25
13 8 Fajfr Jaroslav 1605 Sk Mosad CK 2,0 6,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

TOPlist

PÍSKÁME

SPOLEČNĚ

1. Konference rozhodčích

8. června 2019

Propozice

 

2. liga "B"

P Družstvo B Sk
1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 28 59.5
2 TJ Tatran Podbořany 28 57.0
3 TJ Kobylisy 21 52.0
4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 18 46.5
5 ŠK Slavoj Litoměřice 17 42.5
6 TJ Sokol Údlice 16 46.0
7 ŠK Teplice 14 43.5
8 SK Děčín 10 41.0
9 ŠK Kladno 10 38.5
10 ŠK UNION Louny 10 35.5
11 CHESS Most 7 34.5
12 Karlovarský šachklub Tietz "B" 6 31.5

Krajský přebor

P Družstvo B Sk
1 ŠK Sp. Ústí n. L "A" 30 57.0
2 SK Děčín "B" 25 52.0
3 Šachy Povrly 25 50.5
4 ŠK Sj. Litoměřice "B" 24 54.0
5 SK Šachy Chlumec "A" 19 45.5
6 Chess Most "B" 17 45.0
7 TJ Sokol Údlice "B" 15 45.5
8 TJ Litvínov-Lom "A" 15 42.5
9 TJ Klášterec n. O "A" 10 42.0
10 ŠK Sp. Ústí n. L "B" 6 34.5
11 ŠK Union Louny "B" 6 29.5
12  Svádov Olšinky "A" 3 29.0
P Družstvo B Sk

Krajský přebor II. tř. "B"

Krajský přebor III. tř. "B"

P Družstvo B Sk
1 ŠK Sj. Litoměřice "E" 24 31.5
2 ŠK Teplice "C" 18 27.0
3 ŠK Sp. Ústí n. L "D" 17 28.5
4 SK Děčín "D" 16 30.5
5 TJ Litvínov-Lom "B" 15 24.0
6 Svádov Olšinky "C" 14 27.0
7 DDM Osek "B" 13 22.0
8 Bystřanští jezdci 12 20.5
9 KŠ Štětí 11 23.0
10 SK Šachy Chlumec "D" 10 21.0
11 SK Šachy Chlumec "C" 10 20.0
P Družstvo B Sk

 

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150 - Houdini 6 Standard

Novinky

Vojtěch Gorej vítězem 40. turnaje šachových nadějí - U9

22.04.2019 20:13
Ve dnech 18. – 22. 4. 2019 se ve Frýdku-Místku konal jubilejní 40. ročník mezinárodního šachového klání dětí a mládeže...

Vojta Gorej vítězem Talent Cupu 2018

18.12.2018 10:54
Ve dnech 14. – 16. 12. 2018 proběhl v Beskydech mezinárodní šachový turnaj dětí a mládeže Talent Cup, který...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...
1 | 2 | 3 >>