VÍTEJTE

Vážení šachoví nadšenci, tímto Vás vítám na stránkách děčínského šachového klubu SK Děčín, kde Vás budu pravidelně informovat o naší činnosti.

Pro návštěvníky tohoto webu jsou kromě nudných výsledků připravena také povídání obsahující analýzy partií, fotografie a videa.

Pokud byste se chtěli stát členy našeho klubu, přijďte se k nám podívat a uvidíte, ... určitě si zahrajete.

Společně s ostatními se na Vás těší Jakub Černý, náruživý šachista a tvůrce těchto stránek.

Nadcházející turnaje

Přinášíme přehled několika turnajů, které nás čekají.

Datum Typ Turnaj Prop. CHR
3.3.2018 Mládež Litoměřický pohár 2018 zde zde
3.3.2018 Rapid Dobrovický rapid 2018 zde zde
28.4.2018 Rapid O pohár starosty města Nymburk zde zde
1.5.2018 Rapid Chomutovský král 2018 - jarní zde zde

 

Valentínsky turnaj Topolčany 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Gorej Vojtech 1264 SK Decin 7,0 31,0
2 3 Bujnova Sara 1092 ZS DB Topolcany 6,0 32,0
3 47 Tarina Peter 1000 ZS Tri Topolcany 6,0 30,0
4 4 Culak Alex 1085 ZS Sk Topolcany 5,0 30,5
5 42 Seles Samuel 1000 ZS Tri Topolcany 5,0 29,0
50 37 Palesova Adela 1000 ZS DB Topolcany 0,0 17,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

2. liga "B" - 8. kolo

SK Děčín   ŠK Slavoj Litoměřice
Babička Michal (Z) 2034F 0 - 1 2365F Voloshin Leonid (Z, H)
Sejkora Vlastimil (Z) 2136F 0 - 1 2250F Gregor Jiří (Z, H)
Valeš Václav (Z) 2125F ½ - ½ 2145F Kozák Miloš (Z)
Boreš Miroslav (Z) 2185F ½ - ½ 1968F Viták Jiří (H)
Boreš Roman (Z) 2130F ½ - ½ 2095F Brejník Gustav (Z)
Janda Zdeněk (Z) 2140F ½ - ½ 2144F Trejbal Stanislav (Z)
Havránek Tomáš 2048F ½ - ½ 2074F Chaloupka Vladimír (Z)
Průdek Jiří (H) 2051F 1 - 0 1995F Chaloupka František
  :  

Krajský přebor II. třídy "B" - 8. kolo

SK Děčín "C"   ŠK Spartak Ústí n. L. "C"
Černý Jakub (Z, V) 1964F 1 - 0 1857F Šmíd Pavel (Z)
Papay Marek (Z, V) 1976F 0 - 1 1848F Sláma Lukáš (Z)
Diviš Jiří (Z) 1812F 0 - 1 1849F Zima Tomáš (Z)
Slavík Jan (Z) 1671F 0 - 1 1769F Sliva Michal (Z)
Řezáč Pavel (Z) 1708F ½ - ½ 1711F Sliva Richard
Klátil Pavel (Z) 1707F ½ - ½ 1523F Mach Michal
Purkyt Jaroslav 1648F 1 - 0 1602F Karásek Zbyněk
Mašek Daniel 1564F 1 - 0 1602F Rojt Jiří
  4 : 4  

 

Grand Prix Most - Mostecký rapid

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 9 Šíp Marek 1187 Šachy Povrly 6,0 23,5
2 1 Jusko Jindřich 1419 SK Děčín 6,0 23,0
3 10 Bureš Karel 1140 ŠK Sp, Ústí n/L 5,5 21,0
4 2 Hampl Nikola 1305 Šachy Povrly 5,0 22,0
5 13 Češpiva Jakub 1089 ŠK Teplice 5,0 21,5
9 4 Gorej Vojtěch 1264 SK Děčín 5,0 18,0
43 19 Havelka Petr 1000 4. ZŠ Most 1,0 11,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Brejník Gustav 1885 ŠK Sj Litoměřice 6,0 18,5
2 3 Mašek Daniel 1492 SK Děčín 5,5 18,5
3 2 Pospíchal Michael 1564 ŠK Sj Litoměřice 5,5 17,5
4 4 Škuthan Radek 1453 ŠK Teplice 4,0 21,0
5 8 Sysel František 1224 ŠK Sp. Ústí n/L 4,0 20,0
7 7 Vizina Patrik 1324 SK Děčín 3,0 14,0
10 10 Veselý Jaroslav 1033 SK Děčín 1,0 17,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Krajský přebor - 7. kolo

ŠK Union Louny"A"   SK Děčín"B"
Vagner Tomas (Z,H) 2179F 1 - 0 2136F Sejkora Vlastimil (Z,V)
Volek Radomir (Z,K) 2138F 1 - 0 2034F Babicka Michal (Z,V)
Ksana Vaclav (Z,H) 2031F 1 - 0 2140F Janda Zdenek (Z,V)
Hons Tomas (Z) 1968F ½ - ½ 2048F Havranek Tomas (Z)
Reitingerova Iveta (Z) 2006F 1 - 0 2043F Kansky Pavel (Z)
Reitinger Petr (Z,ZK) 1983F 0 - 1 1964F Cerny Jakub (Z)
Kostal Jindrich (Z) 1864F ½ - ½ 1969F Lesak Jiri (Z)
Majerik Vladimir (Z) 1864F 0 - 1 1965F Papay Jindrich
  5 : 3  

Krajský přebor III. třídy "B" - 7. kolo

ASK Lovosice"B"   SK Děčín"D"
Mriso Milos (Z,V,K) 1740F 1 - 0 1722F Klatil Pavel (V)
Mrisova Eliska (Z) 1684F 0 - 1 1646F Purkyt Jaroslav (Z)
Lizon Andrej (Z) 1247F 0 - 1 1688N Cerny Lumir (Z)
Kopacek Lukas (Z) 1464F 0 - 1 1552F Masek Daniel
Posva Jaroslav 1774F 1 - 0 1344F Jusko Jindrich
  2 : 3  

 

Grand Prix Štětí 2018

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 4 Brejnik Gustav 1885 Sk Sj Litomerice 6,0 15,00
2 5 Richter Philipp 1951 USV TU Dresden 5,0 10,00
3 1 Pospichal Michael 1564 Sk Sj Litomerice 4,0 6,00
4 3 Vizina Patrik 1324 Sk Decin 2,5 3,25
5 7 Masek Daniel 1492 Sk Decin 2,0 1,50
6 6 Simek David 1035 Tj Klasterec n/O 1,0 0,50
7 2 Vesely Jaroslav 1033 Sk Decin 0,5 1,25

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Hurtik Matej 1744 1. Novoborsky 7,0 22,5
2 3 Habenicht Martin 1689 1. Novoborsky 5,0 22,5
3 7 Balin Daniel 1628 Sk Sp. Usti n/L 5,0 20,5
4 12 Toman Jan 1368 Sk Sp. Usti n/L 5,0 20,0
5 5 Vaclavik Jan 1647 Sk Teplice 5,0 19,0
26 29 Primscenko Zachar 1000 SK Decin 2,0 15,5
29 27 Novotny Pavel 1000 KS Steti 1,5 11,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete  zde

 Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 4 Hampl Nikola 1305 Sachy Povrly 6,0 23,5
2 9 Lev Lukas 1200 KS Steti 6,0 23,0
3 6 Gorej Vojtech 1264 Sk Decin 5,5 23,0
4 2 Jusko Jindrich 1419 Sk Decin 5,5 21,5
5 12 David Ondrej 1121 Sk Sp. Usti n/L 5,0 22,5
22 31 Suman Prokop 1000 Sk Decin 3,0 16,0
33 20 Cerny Matej 1000 1. Novoborsky Sk 1,0 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Krajské kolo přeboru škol 2018

2. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 3 ZŠ Školní Štětí 6 1 0 22,5 78,5
2 10 ZŠ Buzulucká Teplice 5 1 1 19,5 77,0
3 12 4. ZŠ V.Talicha Most 4 1 2 17,0 72,5
4 4 ZŠ U Stadionu Litoměřice 4 1 2 16,5 79,5
5 8 ZŠ Náměstí Varnsdorf 3 2 2 16,0 69,0
6 9 ZŠ a MŠ Na Pěšině Děčín 4 1 2 15,5 69,0
17 17 ZŠ Libouchec 1 0 6 9,0 70,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Konečné výsledky a pořadí najdete zde

Krajský přebor družstev starších žáků

Průběžné pořadí po 3 kolech

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠK DDM Postoloprty 3 0 0 9 14 14.5
2. TJ Klášterec nad Ohří 2 0 1 6 10 11.0
3. ŠK Spartak Ústi n.L. "C" 2 0 1 6 10 10.0
4. ŠK Teplice "B" 1 0 2 3 8 8.0
5. SK Děčín 1 0 2 3 6 6.5
6. KŠ Štětí 0 0 3 0 3 3.0

 

MČR v bleskovém šachu 2017

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 5 GM Jirovsky Milos 2532 Polabiny 12,0 146,5
2 1 GM Michalik Peter 2598 Unichess 12,0 142,0
3 2 GM Babula Vlastimil 2577 1. NB ŠK 11,5 141,5
4 12 FM Vojta Tomas 2405 Mor. Sl. Brno 11,5 137,0
5 6 GM Krejci Jan 2476 Lysá n/L 11,0 132,5
130 106   Babicka Michal 2042 SK Děčín 7,0 99,0
197 210   Gorej Vojtech 1246 SK Děčín 5,0 81,5
213 211   Mrkvan Frantisek 1000 Sp.Ústi n/L 1,5 70,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Vánoční stromeček 2017 - Ústí n. L.

Koneřné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Mašek Daniel 1421 SK Děčín 7,0 18,5
2 2 Hampl Nikola 1308 Šachy Povrly 5,0 18,5
3 4 Sysel František 1185 ŠK Sp. Ústí n/L 4,0 19,0
4 8 Mikoláš Petr 1000 TJ Klášterec n/O 4,0 19,0
5 5 Mrkvan František 1080 ŠK Sp. Ústí n/L 4,0 19,0
7 3 Gorej Vojtěch 1191 SK Děčín 3,0 17,0
12 11 Čech Jan 1000 ZŠ Vojnovičova 1,5 14,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Vánoční bleskový turnaj Ústí n. L. 2017

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 Mikeš Jan 2168 Podlužan Prušánky 14,0 95,50
2 Přibyl Jakub 2072 ŠK Sp. Ústí n/L 12,0 77,50
3 Říha Jaroslav sen. 2057 TJ ČSAD Libouchec 11,5 74,00
4 Chrz Pavel 2042 ŠK Sp. Ústí n/L 11,0 62,00
5 Krejčí Vladimír 1734 Šachy Povrly 9,5 56,25
9 Černý Lumír 1809 SK Děčín 7,0 31,50
14 Jusko Jindřich 1328 SK Děčín 2,0 2,00
16 Kudera Jiří 1724 ŠK Sj. Litoměřice 1,0 1,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Manually input (after Tie-Break matches)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Talent Cup 2017 - turnaj C

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH
1 1 Fizer Marek 1501 Interchess z.s. 7,5 49,5
2 2 Pressler Tobias 1324 KŠ Říčany 1925 7,5 48,5
3 6 Matůš Jakub 1153 TJ Sokol Ústí z.s. 7,0 48,0
4 7 Novomeská Karin 1153 SK Štefanov 7,0 44,0
5 21 Jaššo Matěj 1002 Loko. Krnov 6,5 47,0
17 22 Gorej Vojtěch 0 SK Děčín 5,5 43,5
67 59 Siudová Veronika 0 SK Slavia Orlová 0,0 25,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČech do 8 let - Harrachov 2017

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Finěk Václav 1579 TJ Desko Liberec 9,0 43,0
2 4 Váňa Jan 1214 ŠK Tachov 7,5 39,0
3 24 Chernyy Andrey 1000 ŠK Aurora 7,0 37,5
4 5 Gorej Vojtěch 1191 SK Děčín 6,5 41,5
5 7 Hudák Michal 1128 Šachy Košice 6,0 40,0
51 21 Brožová Kateřina 1000 ZIKUDA Turnov 2,0 17,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Chomutovský král 2017

Podzimní

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 7 Kovář Jan 2001 TJ Sokol Údlice 6,5 22,5
2 1 Šlampa Jan 2168 Unichess 6,5 22,0
3 2 Horák Jiří 2163 TJ Sokol Údlice 5,5 21,5
4 6 Nudčenko Karel 2093 TJ Sokol Údlice 5,0 23,5
5 5 Horák Aleš 2095 TJ Sokol Údlice 5,0 22,0
6 8 Janda Zdeněk 1993 SK Děčín 5,0 22,0
9 9 Babička Michal 1981 SK Děčín 5,0 19,5
66 57 Bauer Miroslav 1000 Neregistrovaný 0,5 16,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

TOPlist

2. liga "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. ŠK ZIKUDA Turnov "B" 24 49.0
2. TJ Kobylisy 21 38.0
3. TJ Neratovice "C" 18 36.5
4. SK Děčín 18 35.0
5. ŠK Slavoj Litoměřice 15 38.5
6. ŠK Teplice 12 29.5
7. ŠK AD Jičín 10 30.5
8. Sokol Mladá Boleslav 7 28.5
9. Sokol Bakov nad Jizerou 6 28.0
10. ŠK Viktoria Žižkov 4 24.0
11. ŠK SLAVIA Liberec 4 23.5
12. ŠK Spartak Ústí n. L. 3 23.0

Krajský přebor

Poř. Družstvo Body Skóre
1. ŠK Union Loun y"A" 21 35.0
2. ŠK Sp.Ústí n.L "B" 18 35.0
3. SK Děčín "B" 18 35.0
4. ŠK Šachy Chlumec "A" 15 31.5
5. ŠK Sj.Litoměřice "B" 10 33.0
6. Slovan Jirkov "A" 8 27.0
7. Šachy Povrly 7 28.0
8. Sokol Litvínov-Lom "A" 7 24.5
9. ŠO TJ Klášterec n.O 7 23.0
10. Chess Most "B" 6 26.5
11. Svádov-Olšinky "A" 3 19.0
12. ŠK Magic Žatec "A" 1 18.5

Krajský přebor II. tř. "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. SK Šachy Chlumec "B" 16 39.0
2. ŠK Slavoj Litoměřice "C" 16 36.0
3. ŠK Teplice "B" 14 35.0
4. ŠK Slavie Děčín 14 35.0
5. SK Děčín "C" 14 34.0
6. ASK Lovosice "A" 12 33.0
7. TJ ČSAD Libouchec 10 34.5
8. Svádov-Olšinky "B" 10 31.0
9. ŠK Sp. Ústí n. L. "C" 8 31.0
10. Česká Kamenice 0 11.5

Krajský přebor III. tř. "B"

Poř. Družstvo Body Skóre
1. SK Děčín "D" 15 19.0
2. ŠK Sj.Litoměřice "D" 15 18.0
3. ŠK Sj.Litoměřice "E" 13 19.0
4. ASK Lovosice "B" 10 18.5
5. Svádov-Olšinky "C" 10 16.5
6. ŠK Sp.Ústí n.L "D" 9 15.0
7. KŠ Štětí 4 10.5
8. SK Šachy Chlumec "D" 3 11.0
9. SK Šachy Chlumec "C" 2 12.5

 

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150 - Houdini 6 Standard

Novinky

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...

Grand Prix mládeže ve Štětí

19.01.2016 14:43
V sobotu 16.1. se konalo ve Štětí Grand Prix mládeže v rapid šachu. Nás oddíl reprezentovali Patrik Vizina, Daniel...

V pátek 11.12.2015 se dohrál 5. analytický turnaj

14.12.2015 07:06
Vítězem se stal Daniel Mašek. Gratulujeme!!! :-) Konečné pořadí po pátém dvojkole...
1 | 2 | 3 >>