Kronika

!!!POZOR!!! nově upraveno
---> pokračujte SEM

Nadcházející turnaje

Přinášíme přehled několika turnajů, které nás čekají.

Datum Typ Turnaj Prop. CHR
 14.1.-8.4.2019 Open Memoriál Dr. K. Treybala 2019 zde zde

 

6. kolo - 20. 1. 2019

Krajský přebor

Krajský přebor III. třídy "B"

SK Děčín"D"   SK Šachy Chlumec"D"
Diviš Jiří V Z 1769 1 - 0 1631 Švarha Michal Z ZK
Purkyt Jaroslav V 1591 1 - 0 1563 Bureš Petr K Z
Mašek Daniel 1604 1 - 0 0 Nacházel Václav
Vizina Patrik 1355 1 - 0 0 Pavelka Ondřej
Jusko Jindřich 1340 1 - 0 0 Novák Lukáš
  5 - 0  

 

Open Praha 2019

B - turnaj

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno FED RtgF Klub/Místo Body  PH 1 
1 134 Mock Peter GER 0 Německo 8,0 44,0
2 16 Chen Jonathan USA 1884 USA 7,5 47,0
3 52 Nemec Jachym CZE 1638 Říčany 7,0 50,0
4 2 Rocks Daniel SCO 2022 Skotsko 7,0 48,5
5 7 Tushar Anand IND 1948 Indie 7,0 43,0
132 116 Gorej Vojtech CZE 1274 SK Děčín 2,5 37,0
148 144 Chugunov A. CZE 0 ČR 1,0 26,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

6. kolo - 13. 1. 2019

2. liga "B"

KPII.B

volno

Předsilvestrovský rapid 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Pokorný Petr 2177 Unichess 6,0 22,0
2 12 Zielinski Hubert 1871 Polsko 5,5 20,0
3 9 Mittelbach Zdeněk 1904 Šachy Chlumec 5,0 18,0
4 6 Janda Zdeněk 1956 SK Děčín 5,0 17,0
5 3 Popper Tomáš 2039 Unichess 4,5 23,0
6 7 Babička Michal 1948 SK Děčín 4,5 20,5
24 24 Veverka Václav 0 ŠK Most 0,0 14,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v bleskovém šachu 2018

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 2 GM Laznicka Viktor 2658 1. NB SK 13,0 146,5
2 4 GM Babula Vlastimil 2580 1. NB SK 12,5 146,0
3 3 GM Michalik Peter 2656 Unichess 12,0 147,5
4 11 GM Zilka Stepan 2402 1. NB SK 11,0 147,0
5 10 GM Neuman Petr 2405 Polabiny 11,0 146,5
170 186   Papay Jindrich 1884 Sk Decin 7,5 100,0
296 265   Gorej Vojtech 1612 Sk Decin 4,5 94,0
317 231   Kasik Miroslav 1750 DP Praha 0,0 66,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Fotogalerie turnaje od Vladimíra Jagra

Talent Cup 2018 - turnaj C

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno FED RtgF Klub/Místo Body  PH
1 1 Gorej Vojtěch CZE 1292 SK Děčín 7,5 48,0
2 2 Horková Ter. CZE 1221 BŠŠ z.s. 7,5 47,5
3 4 Síleš Jan CZE 1166 KŠ Říčany 1925 7,0 48,0
4 9 Bouška Jiří CZE 0 ŠO Hlinsko 7,0 48,0
5 51 Ploskonka B. POL 0 ChTS Chorzów 6,5 47,0
59 38 Grešl Samuel CZE 0 BŠŠ z.s. 1,0 29,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Článek a foto najdete v Novinkách

Vánoční turnaj mládeže - Česká Lípa

2009 a ml.

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Gorej Vojtěch 1525 SK Děčín 6,5 28,5
2 4 Zimovčák Kr. 1027 ŠK ZŠ Kapl. Liberec 6,0 28,0
3 16 Mlejnek Jakub 1000 ŠK ZŠ Kapl. Liberec 5,5 28,5
4 14 Lesage David 1000 DDM Libertin 5,5 24,5
5 9 Hůlka Vít 1000 DDM Libertin 5,0 28,5
38 31 Karásek Matěj 0 ZŠ a MŠ Sloup v/Č 0,0 16,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

2006 a ml.

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 4 Křelina Jan 1345 ŠK Frýdlant, z.s. 6,5 27,0
2 1 Jusko Jindřich 1462 SK Děčín 5,0 29,5
3 5 Sichrovský Filip 1266 ŠK Česká Lípa 5,0 29,5
4 3 Jirásek Oskar 1359 TJ Desko Liberec 5,0 26,5
5 2 Fotr Michal 1439 TJ Desko Liberec 5,0 26,0
24 24 Lank Maxmilián 0 ZŠ Šv. Liberec 0,0 17,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Grand Prix Chomutov 2018 - podzimní

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 6 Mikoláš Petr 1124 TJ Klášterec n/O 7,0 20,5
2 1 Gorej Vojtěch 1525 SK Děčín 6,0 21,0
3 3 Tegda Vojtěch 1235 Karlovarský š.Tietz 5,0 21,5
4 2 Marek Marcel 1291 Šachy Povrly 4,5 19,0
5 4 Jindra Jakub 1163 TJ Klášterec n/O 4,0 19,5
21 21 Želina Jan 1000 ŠK Sp. Ústí n/L 2,0 14,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 4 Werner H. Q. D. 1562 ŠK Sp. Ústí n/L 6,0 24,5
2 1 Václavík Jan 1729 ŠK Teplice 5,5 24,0
3 7 Jirásko Miroslav 1487 CHESS MOST 5,5 22,5
4 11 Hampl Nikola 1427 Šachy Povrly 5,0 20,5
5 2 Peroutka Šimon 1618 TJ Sokol Údlice 5,0 20,5
25 9 Jusko Jindřich 1462 SK Děčín 3,0 16,5
37 33 Kofroň Jan 1000 DDM Kadaň 1,5 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Dorostenci - hráno na 2 části

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Mašek Daniel 1556 SK Děčín 6,0 2,5
2 2 Řezáč Josef 1422 TJ Klášterec n/O 5,5 1,5
3 4 Vizina Patrik 1282 SK Děčín 4,5 2,0
4 3 Lípa Pavel 1331 KŠ Štětí 2,5 2,5
5 6 Černý Michal 1000 ŠK Teplice 1,5 0,5
6 5 Veselý Jaroslav 1124 SK Děčín 1,0 3,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Chomutovský král 2018 - podzimní

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 9 Janda Zdeněk 1961 SK Děčín 6,5 23,5
2 1 Šlampa Jan 2189 Unichess 6,0 24,5
3 10 Pecka František 1953 ŠK Slovan Jirkov 5,5 22,5
4 5 Kovář Jan 2051 TJ Sokol Údlice 5,5 22,5
5 12 Kotrba Matěj 1922 TJ Sokol Údlice 5,5 18,0
63 52 Jindra Jakub 1163 TJ Klášterec n/O 1,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadi najdete zde

Cascade Open Most 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 16 Mastný Václav 0 SK Petřín Plzeň 8,0 44,0
2 4 Marešová Mi. 1401 ŠK 64 Plzeň 7,5 45,5
3 1 Starý Lukáš 1873 J. Heřmanův M. 7,5 44,0
4 2 Gorej Vojtěch 1525 SK Děčín 6,5 47,0
5 3 Mrázek Adam 1434 DDM Poděbrady 5,5 43,5
9 13 Gorej Jan 0 ŠK Děčín 4,5 45,0
20 14 Havelka Petr 0 4. ZŠ Most 1,0 31,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Bleskový turnaj - Špindlerův Mlýn

Polofinále MČR juniorů

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Kožúšek Daniel 2374 Region Panda 9,0 72,0
2 5 Zeman Matyáš 2288 Sokol Tábor 8,5 70,0
3 7 Eret Jonáš 2223 ŠK Sokol Klatovy 8,0 70,5
4 4 FM Rabatin Jakub 2298 BŠŠ z.s. 8,0 70,5
5 2 IM Pisk Petr 2324 Mor. Slavia Brno 7,5 72,0
16 20 Babička Michal 2016 SK Děčín 6,5 48,0
40 25 Papay Jindřich 1979 SK Děčín 4,0 47,0
44 44 Hykš Jan 1609 ŠK AD Jičín 1,0 48,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Mistrovství Čech 2018 - U12

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Šmolík Jáchym 1740 KŠ Říčany 1925 8,0 48,0
2 3 Němec Jáchym 1646 KŠ Říčany 1925 7,0 49,0
3 2 Dolenský Filip 1664 ŠK Libštát 7,0 47,0
4 6 Pressler Tobias 1573 KŠ Říčany 1925 6,5 49,5
5 11 Day Tobiáš 1540 Unichess 6,5 46,5
37 17 Gorej Vojtěch 1439 SK Děčín 4,5 41,5
78 75 Měřínská Ester 1000 ŠACHklub Tábor 1,0 26,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Povrlský rapid 2018

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Gorej Vojtěch 1468 SK Děčín 6,5 22,0
2 2 Zákutný František 1129 ŠK Česká Lípa 6,5 21,0
3 4 Marek Marcel 1100 Šachy Povrly 5,0 21,5
4 6 Mikoláš Petr 1059 Klášterec n/O 5,0 21,0
5 5 Kalynčuková Kat- 1094 Klášterec n/O 5,0 19,0
6 26 Šuman Prokop 1000 SK Děčín 5,0 19,0
28 21 Veverka Václav 1000 ŠK Most 0,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 Hurtík Matěj 1753 1. Novoborský ŠK 6,5 23,0
2 3 Werner H Q D 1718 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 20,0
3 1 Václavík Jan 1778 ŠK Teplice 5,0 21,5
4 4 Habenicht Martin 1717 1. Novoborský ŠK 5,0 21,0
5 6 Peroutka Šimon 1608 TJ Sokol Údlice 5,0 21,0
18 13 Jusko Jindřich 1410 SK Děčín 3,5 19,5
34 32 Lančarič D. 1000 Klub šachistů Štětí 0,0 13,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Brejník Gustav 2010 ŠK Sj. Litoměřice 6,5 15,0
2 2 Balín Daniel 1621 ŠK Sp.Ústí n/L 6,0 16,5
3 6 Řezáč Josef 1355 TJ Klášterec n/Ohří 4,0 19,0
4 7 Sysel František 1343 ŠK Sp.Ústí n/L 4,0 18,5
5 4 Spyrka Jakub 1460 TJ Slovan Varnsdorf 4,0 16,5
6 3 Mašek Daniel 1530 SK Děčín 4,0 14,5
7 9 Veselý Jar. 1081 SK Děčín 3,0 19,5
9 8 Vizina Patrik 1328 SK Děčín 1,0 15,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Open Tatry 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 1 GM Pacher Milan 2457 Sl. Bratislava 7,0 49,5
2 34 FM Kolesár Milan 2129 Dev. N. Ves 6,5 49,5
3 3 IM Krnan Tomas 2430 Kanada 6,5 49,0
4 4 IM Berezjuk Sergej 2427 Interchess 6,5 48,5
5 9 FM Malík Jan 2300 TJ Ostrava 6,5 48,0
68 39 FM Sejkora Vlastimil 2111 SK Děčín 4,5/8 47,5
169 150   Kluka Vojtech 1543 Slávia Košice 1,0 27,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: rating average of the opponents (variabel with parameters)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Strážský blesk 2018

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 FM Liška Jiří 2261 1. Novoborský 12,5 125,0
2 2 Vltavský Vladimír 2186 ZIKUDA Turnov 12,5 125,0
3 6 Melich Jindřich 2053 Praha-Pankrác 11,5 126,0
4 23 Czarniecka A. 1822 Polsko 10,5 127,0
5 7 Špírek Adam 2039 1. Novoborský 9,0 128,0
10 8 Babička Michal 2037 SK Děčín 8,0 129,5
19 14 Papay Jindřich 1995 SK Děčín 8,0 98,0
30 27 Reiter Petr 1649 TJ UD Hamr 1,0 93,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Srbický rapid 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 5 Grussova Helena 2007 Tj Klasterec n/O 6,0 24,0
2 7 Papay Jindrich 1925 Sk Decin 6,0 19,5
3 3 Kral David 2012 Sk Teplice 5,5 24,0
4 6 Jirasek Jiri 1968 Sk Slovan Jirkov 5,5 22,5
5 4 Vrchotka Josef 2012 Sk Teplice 5,0 22,5
7 30 Jusko Jindrich 1410 Sk Decin 5,0 20,5
15 19 Purkyt Jaroslav 1704 Sk Decin 4,0 20,0
18 26 Masek Daniel 1530 Sk Decin 4,0 19,0
50 44 Kufel Vojtech 1091 Sk Teplice 0,0 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v rapid šachu družstev 2018

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 Moravska Slavie Brno A 6 1 1 22,5 19
2 2 SK Zikuda Turnov A 5 2 1 22,0 17
3 5 QCC Ceske Budejovice 6 1 1 20,5 19
4 7 TJ Pankrac A 5 0 3 20,0 15
5 8 SK Sokol Vysehrad A 5 0 3 19,5 15
33 27 SK Decín A 0 3 5 12,0 3
34 37 SK Decín B 1 2 5 11,0 5
37 17 Gambit Jihlava 2 0 1 7,5 6

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v bleskovém šachu družstev 2018

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 Moravska Slavie Brno A 11 2 2 44,0 35
2 5 QCC Ceske Budejovice 12 2 1 43,0 38
3 7 Slavoj Cesky Tesin 8 5 2 38,5 29
4 6 Unichess 9 4 2 37,5 31
5 2 SK ZIKUDA Turnov A 8 4 3 35,0 28
30 29 SK Decin 0 1 14 6,0 1

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR mládeže v rapidu 2018 - H10

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 2 Brožka Karel 1855 2222 ŠK Polabiny 8,5 47,5
2 1 Finěk Václav 2078 TJ Desko Liberec 8,0 46,0
3 8 Juhaňák Daniel 1549 Unichess 6,5 44,5
4 5 Pražák Daniel 1614 ŠA VŠTE, z.s. 6,0 48,0
5 3 Day Tobiáš 1710 Unichess 6,0 45,5
17 16 Gorej Vojtěch 1468 SK Děčín 4,5 43,5
44 44 Janata Adam 1022 ŠK Světlá n/S 0,0 29,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Mistrovství Evropy do 8 let

Vojta Gorej uhrál velmi solidních 50% na své první velké akci.

 
 

Mistrovství Evropy U8 - Riga 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 2 
1 2   Azadaliyev Jahandar AZE 1732 8,0 48,5
2 18   Gordeev Denis RUS 1333 7,5 52,0
3 5   Golovchenko Bogdan RUS 1560 7,0 50,0
4 7 CM Yonal Timur RUS 1446 7,0 47,5
5 19   Uskov Artem RUS 1320 6,5 51,0
39 14   Gorej Vojtech CZE 1353 4,5 37,0
77 64   Podolaks Leonids LAT 0 1,5 26,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

TOPlist

Soutěže družstev

2. liga "B"

Krajský přebor

KPII.B

KPIII.B

 

2. liga "B"

P Družstvo B Sk
1 TJ Tatran Podbořany 16 35.5
2 TJ Kobylisy 16 34.5
3 ŠK DP Praha "B" 15 31.5
4 ŠK Slavoj Litoměřice 13 26.5
5 KV šachklub Tietz "A" 11 26.0
6 ŠK Teplice 8 22.0
7 ŠK Kladno 6 20.5
8 TJ Sokol Údlice 5 21.0
9 ŠK UNION Louny 4 19.5
10 CHESS Most 4 16.5
11 KV šachklub Tietz "B" 3 17.5
12 SK Děčín 0 17.0

Krajský přebor

Krajský přebor II. tř. "B"

Krajský přebor III. tř. "B"

P Družstvo B Sk
1 SK Děčín"D" 13 19.0
2 ŠK Teplice"C" 12 17.0
3 ŠK Sj.Litoměřice"E" 12 16.5
4 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 10 16.5
5 TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 9 15.5
6 Sportis Svádov/Olšinky"C" 8 13.0
7 KŠ Štětí 6 12.5
8 SK Šachy Chlumec"D" 6 12.0
9 SK šachy Chlumec"C" 4 11.0
10 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 4 9.0
11 Bystřanští jezdci 3 8.0

 

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150 - Houdini 6 Standard

Novinky

Vojta Gorej vítězem Talent Cupu 2018

18.12.2018 10:54
Ve dnech 14. – 16. 12. 2018 proběhl v Beskydech mezinárodní šachový turnaj dětí a mládeže Talent Cup, který...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...

Grand Prix mládeže ve Štětí

19.01.2016 14:43
V sobotu 16.1. se konalo ve Štětí Grand Prix mládeže v rapid šachu. Nás oddíl reprezentovali Patrik Vizina, Daniel...
1 | 2 | 3 >>