Nadcházející turnaje

Přinášíme přehled několika turnajů, které nás čekají.

Datum Typ Turnaj Prop. CHR
24.11.2018 Mládež Grand prix Chomutov - podzimní zde zde

 

Chomutovský král 2018 - podzimní

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 9 Janda Zdeněk 1961 SK Děčín 6,5 23,5
2 1 Šlampa Jan 2189 Unichess 6,0 24,5
3 10 Pecka František 1953 ŠK Slovan Jirkov 5,5 22,5
4 5 Kovář Jan 2051 TJ Sokol Údlice 5,5 22,5
5 12 Kotrba Matěj 1922 TJ Sokol Údlice 5,5 18,0
63 52 Jindra Jakub 1163 TJ Klášterec n/O 1,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadi najdete zde

Cascade Open Most 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 16 Mastný Václav 0 SK Petřín Plzeň 8,0 44,0
2 4 Marešová Mi. 1401 ŠK 64 Plzeň 7,5 45,5
3 1 Starý Lukáš 1873 J. Heřmanův M. 7,5 44,0
4 2 Gorej Vojtěch 1525 SK Děčín 6,5 47,0
5 3 Mrázek Adam 1434 DDM Poděbrady 5,5 43,5
9 13 Gorej Jan 0 ŠK Děčín 4,5 45,0
20 14 Havelka Petr 0 4. ZŠ Most 1,0 31,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Bleskový turnaj - Špindlerův Mlýn

Polofinále MČR juniorů

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Kožúšek Daniel 2374 Region Panda 9,0 72,0
2 5 Zeman Matyáš 2288 Sokol Tábor 8,5 70,0
3 7 Eret Jonáš 2223 ŠK Sokol Klatovy 8,0 70,5
4 4 FM Rabatin Jakub 2298 BŠŠ z.s. 8,0 70,5
5 2 IM Pisk Petr 2324 Mor. Slavia Brno 7,5 72,0
16 20 Babička Michal 2016 SK Děčín 6,5 48,0
40 25 Papay Jindřich 1979 SK Děčín 4,0 47,0
44 44 Hykš Jan 1609 ŠK AD Jičín 1,0 48,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

2. kolo - 11. 11. 2018

Krajský přebor

KPIII.B

 

Mistrovství Čech 2018 - U12

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 Šmolík Jáchym 1740 KŠ Říčany 1925 8,0 48,0
2 3 Němec Jáchym 1646 KŠ Říčany 1925 7,0 49,0
3 2 Dolenský Filip 1664 ŠK Libštát 7,0 47,0
4 6 Pressler Tobias 1573 KŠ Říčany 1925 6,5 49,5
5 11 Day Tobiáš 1540 Unichess 6,5 46,5
37 17 Gorej Vojtěch 1439 SK Děčín 4,5 41,5
78 75 Měřínská Ester 1000 ŠACHklub Tábor 1,0 26,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Povrlský rapid 2018

Mladší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Gorej Vojtěch 1468 SK Děčín 6,5 22,0
2 2 Zákutný František 1129 ŠK Česká Lípa 6,5 21,0
3 4 Marek Marcel 1100 Šachy Povrly 5,0 21,5
4 6 Mikoláš Petr 1059 Klášterec n/O 5,0 21,0
5 5 Kalynčuková Kat- 1094 Klášterec n/O 5,0 19,0
6 26 Šuman Prokop 1000 SK Děčín 5,0 19,0
28 21 Veverka Václav 1000 ŠK Most 0,0 12,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Starší žáci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 2 Hurtík Matěj 1753 1. Novoborský ŠK 6,5 23,0
2 3 Werner H Q D 1718 ŠK Sp. Ústí n/L 5,5 20,0
3 1 Václavík Jan 1778 ŠK Teplice 5,0 21,5
4 4 Habenicht Martin 1717 1. Novoborský ŠK 5,0 21,0
5 6 Peroutka Šimon 1608 TJ Sokol Údlice 5,0 21,0
18 13 Jusko Jindřich 1410 SK Děčín 3,5 19,5
34 32 Lančarič D. 1000 Klub šachistů Štětí 0,0 13,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Dorostenci

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 1 Brejník Gustav 2010 ŠK Sj. Litoměřice 6,5 15,0
2 2 Balín Daniel 1621 ŠK Sp.Ústí n/L 6,0 16,5
3 6 Řezáč Josef 1355 TJ Klášterec n/Ohří 4,0 19,0
4 7 Sysel František 1343 ŠK Sp.Ústí n/L 4,0 18,5
5 4 Spyrka Jakub 1460 TJ Slovan Varnsdorf 4,0 16,5
6 3 Mašek Daniel 1530 SK Děčín 4,0 14,5
7 9 Veselý Jar. 1081 SK Děčín 3,0 19,5
9 8 Vizina Patrik 1328 SK Děčín 1,0 15,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Open Tatry 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 1 GM Pacher Milan 2457 Sl. Bratislava 7,0 49,5
2 34 FM Kolesár Milan 2129 Dev. N. Ves 6,5 49,5
3 3 IM Krnan Tomas 2430 Kanada 6,5 49,0
4 4 IM Berezjuk Sergej 2427 Interchess 6,5 48,5
5 9 FM Malík Jan 2300 TJ Ostrava 6,5 48,0
68 39 FM Sejkora Vlastimil 2111 SK Děčín 4,5/8 47,5
169 150   Kluka Vojtech 1543 Slávia Košice 1,0 27,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: rating average of the opponents (variabel with parameters)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Strážský blesk 2018

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 2 
1 1 FM Liška Jiří 2261 1. Novoborský 12,5 125,0
2 2 Vltavský Vladimír 2186 ZIKUDA Turnov 12,5 125,0
3 6 Melich Jindřich 2053 Praha-Pankrác 11,5 126,0
4 23 Czarniecka A. 1822 Polsko 10,5 127,0
5 7 Špírek Adam 2039 1. Novoborský 9,0 128,0
10 8 Babička Michal 2037 SK Děčín 8,0 129,5
19 14 Papay Jindřich 1995 SK Děčín 8,0 98,0
30 27 Reiter Petr 1649 TJ UD Hamr 1,0 93,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Srbický rapid 2018

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 5 Grussova Helena 2007 Tj Klasterec n/O 6,0 24,0
2 7 Papay Jindrich 1925 Sk Decin 6,0 19,5
3 3 Kral David 2012 Sk Teplice 5,5 24,0
4 6 Jirasek Jiri 1968 Sk Slovan Jirkov 5,5 22,5
5 4 Vrchotka Josef 2012 Sk Teplice 5,0 22,5
7 30 Jusko Jindrich 1410 Sk Decin 5,0 20,5
15 19 Purkyt Jaroslav 1704 Sk Decin 4,0 20,0
18 26 Masek Daniel 1530 Sk Decin 4,0 19,0
50 44 Kufel Vojtech 1091 Sk Teplice 0,0 12,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v rapid šachu družstev 2018

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 Moravska Slavie Brno A 6 1 1 22,5 19
2 2 SK Zikuda Turnov A 5 2 1 22,0 17
3 5 QCC Ceske Budejovice 6 1 1 20,5 19
4 7 TJ Pankrac A 5 0 3 20,0 15
5 8 SK Sokol Vysehrad A 5 0 3 19,5 15
33 27 SK Decín A 0 3 5 12,0 3
34 37 SK Decín B 1 2 5 11,0 5
37 17 Gambit Jihlava 2 0 1 7,5 6

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR v bleskovém šachu družstev 2018

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř. St.č. Družstvo   +    =    -   PH 1   PH 2 
1 1 Moravska Slavie Brno A 11 2 2 44,0 35
2 5 QCC Ceske Budejovice 12 2 1 43,0 38
3 7 Slavoj Cesky Tesin 8 5 2 38,5 29
4 6 Unichess 9 4 2 37,5 31
5 2 SK ZIKUDA Turnov A 8 4 3 35,0 28
30 29 SK Decin 0 1 14 6,0 1

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

MČR mládeže v rapidu 2018 - H10

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 2 
1 2 Brožka Karel 1855 2222 ŠK Polabiny 8,5 47,5
2 1 Finěk Václav 2078 TJ Desko Liberec 8,0 46,0
3 8 Juhaňák Daniel 1549 Unichess 6,5 44,5
4 5 Pražák Daniel 1614 ŠA VŠTE, z.s. 6,0 48,0
5 3 Day Tobiáš 1710 Unichess 6,0 45,5
17 16 Gorej Vojtěch 1468 SK Děčín 4,5 43,5
44 44 Janata Adam 1022 ŠK Světlá n/S 0,0 29,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

Mistrovství Evropy do 8 let

Vojta Gorej uhrál velmi solidních 50% na své první velké akci.

 
 

Mistrovství Evropy U8 - Riga 2018

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 2 
1 2   Azadaliyev Jahandar AZE 1732 8,0 48,5
2 18   Gordeev Denis RUS 1333 7,5 52,0
3 5   Golovchenko Bogdan RUS 1560 7,0 50,0
4 7 CM Yonal Timur RUS 1446 7,0 47,5
5 19   Uskov Artem RUS 1320 6,5 51,0
39 14   Gorej Vojtech CZE 1353 4,5 37,0
77 64   Podolaks Leonids LAT 0 1,5 26,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Kompletní výsledky a pořadí najdete zde

TOPlist

Soutěže družstev

2. liga "B"

Krajský přebor

KPII.B

KPIII.B

 

2. liga "B"

Krajský přebor

Krajský přebor II. tř. "B"

Krajský přebor III. tř. "B"

 

 

Nabídka e-shopu šachy.cz 180x150 - Houdini 6 Standard

Novinky

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2017

21.07.2017 10:32
Pořadí šachistů SK Děčín podle národního ELA Pořadí Jméno Národní ELO Aktuální...

Pořadí aktivních hráčů SK Děčín k 5.5.2016

15.05.2016 21:26
Pořadí Jméno   Narozen/a VT ELO FIDE 1. Šorm...

V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28
Konečné pořadí po 9...

Vojta Gorej na turnaji v Praze

10.05.2016 18:55
Vojtěch Gorej z děčínského šachového oddílu SK se v sobotu, 7. 5. 2016, zúčastnil otevřeného turnaje v přeboru mládeže...

Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička

28.03.2016 08:41
Dva dny před prvním jarním dnem se do Postoloprt sjela krajská mládežnická šachová špička, aby sehrála Krajský přebor...

Tajenka pro sportovce

10.03.2016 06:37
Jistá část veřejnosti určitě zaznamenala usnesení Rady města Děčína č. 16023748 ze dne 19.1.2016, kterým rada...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05
Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo...

V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00
Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body). Konečné pořadí po...

Grand Prix mládeže v Litoměřicích

07.02.2016 10:51
V sobotu 6. února se Jindra Papay vydal s mládežníky na další pokračování seriálu Grand Prix do Litoměřic.Tentokrát se...

Nová FIDE ELA k 1.1.2016

21.01.2016 20:40
V pátek 1.1.2016 vyšla nová FIDE ELA. Pořadí Jméno FIDE...

Nová národní ELA k 5.1.2016

21.01.2016 20:34
V úterý 5.1.2016 vyšla nová národní ELA. Pořadí Jméno Národní...

ŠACHOVÉ FOTOGRAFIE Z KAVÁREN A HOSPOD

20.01.2016 22:56
Dodatečně přidávám odkaz na soutěž o nejkrásnější šachovou fotku z restauračního zařízení probíhající minulý rok, kde...

Grand Prix mládeže ve Štětí

19.01.2016 14:43
V sobotu 16.1. se konalo ve Štětí Grand Prix mládeže v rapid šachu. Nás oddíl reprezentovali Patrik Vizina, Daniel...

V pátek 11.12.2015 se dohrál 5. analytický turnaj

14.12.2015 07:06
Vítězem se stal Daniel Mašek. Gratulujeme!!! :-) Konečné pořadí po pátém dvojkole...
1 | 2 | 3 >>