Povrlský rapid 2015

 

V sobotu 17.10.2015 se v Povrlech odehrál Povrlský rapid 2015.

Za Děčín nás reprezentoval: Jusko Jindřich ... v kategorii mladší žáci ...

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 7   Peroutka Šimon CZE 1214 TJ Sokol Údlice 6,0 21,5 30,0 25,0
2 3   Švarc Kryštof CZE 1246 Sokol Buštěhrad 6,0 18,5 27,0 23,0
3 5   Václavík Jan CZE 1225 ŠK Teplice 5,5 22,5 31,5 26,0
4 4   Hrubec Adam CZE 1230 Šachy Povrly 5,5 17,5 26,5 21,5
5 9   Šíp Marek CZE 1170 Šachy Povrly 5,0 17,5 23,5 19,0
6 2   Dunda Andrej CZE 1280 Klub šachistů Štětí 4,5 23,5 32,5 20,0
7 19   Adámek Jiří CZE 1000 1. Novoborský ŠK 4,5 20,5 28,0 17,5
8 13   Kleker Jiří CZE 1060 Klub šachistů Štětí 4,5 19,5 25,5 17,5
9 8   Habenicht Martin CZE 1187 1. Novoborský ŠK 4,0 23,5 32,5 20,0
10 6   Werner Hong Quan Dan CZE 1216 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 23,0 30,5 21,0
11 10   Dvorný Tomáš CZE 1103 Klub šachistů Štětí 4,0 19,5 27,0 17,0
12 1   Pícha Štěpán CZE 1292 1. Novoborský ŠK 4,0 17,5 26,0 16,0
13 30   Mrišo Štěpán CZE 1000 ASK Lovosice 4,0 17,5 24,5 14,0
14 16   Slíva Ondřej CZE 1020 ŠK Teplice 4,0 17,5 23,5 16,0
15 14   Burger Jonáš CZE 1058 ŠK Teplice 4,0 16,5 24,0 15,0
16 15   Sichrovský Filip CZE 1028 1. Novoborský ŠK 4,0 15,0 20,5 13,0
17 18   Kufel Vojtěch CZE 1014 ŠK Teplice 4,0 12,0 17,5 10,0
18 12   Jirotová Eliška CZE 1068 Klub šachistů Štětí 3,5 24,5 32,5 17,5
19 24   Hübl Dominik CZE 1000 ŠK Teplice 3,0 22,0 30,0 15,0
20 17   Bureš Karel CZE 1019 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3,0 19,0 27,5 15,0
21 22   Galovič Vojtěch CZE 1000 Šachy Povrly 3,0 18,0 25,5 13,0
22 11   Kalužný Maxmilián CZE 1102 TJ Sokol Údlice 3,0 17,0 25,5 13,0
23 25   Jusko Jindřich CZE 1000 SK Děčín 3,0 17,0 23,5 11,0
24 21   David Ondřej CZE 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3,0 16,0 23,5 10,0
25 28   Lev Lukáš CZE 1000 Klub šachistů Štětí 3,0 16,0 20,5 10,0
26 34   Češpiva Jakub CZE 1000 ŠK Teplice 3,0 13,5 18,0 10,0
27 20   Bartáček Petr CZE 1000 Klub šachistů Štětí 3,0 10,5 16,5 7,0
28 27   Kulašová Nikola CZE 1000 1. Novoborský ŠK 2,0 19,0 25,0 9,0
29 29   Longauer Antonín CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 16,5 22,0 9,0
30 31   Popovič Medard CZE 1000 ŠK Teplice 2,0 16,0 21,5 7,0
31 32   Skála Martin CZE 1000 ŠK Teplice 2,0 12,5 16,5 8,0
32 26   Kleker Štěpán CZE 1000 Klub šachistů Štětí 1,5 14,0 19,0 6,5
33 23   Grimlová Gabriela CZE 1000 TJ Sokol Údlice 1,5 13,5 17,5 3,5
34 33   Tomaško Nikolas CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 0,0 12,5 18,0 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.