DOLNÍ BENEŠOV 2015

V sobotu 19.9.2015 se v Dolním Benešově odehrál další turnaj v rapid šachu.

Za Děčín nás reprezentovali: Šorm Daniel (10. místo se 6 body)

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 IM Zwardoň Vojtěch CZE 2454 Beskydská šachová škola z.s. 8.0 44.0 56.5 43.0
2 4 GM Velička Petr CZE 2397 Šachový klub HM Ostrava 7.0 40.5 52.5 37.5
3 2 IM Kriebel Tadeáš CZE 2410 1. Novoborský ŠK 7.0 39.0 51.5 35.5
4 6 IM Vesselovsky Serguei CZE 2327 Beskydská šachová škola z.s. 7.0 38.0 48.5 35.5
5 10 FM Sobek Jaroslav CZE 2233 Šachový klub Karviná o.s. 7.0 36.0 48.0 33.5
6 9 IM Klíma Lukáš CZE 2313 ŠK Slavoj Poruba 7.0 31.5 40.5 30.0
7 13   Veselý Libor CZE 2207 ŠK Slavoj Poruba 6.5 41.5 53.5 35.0
8 11 IM Michenka Jozef CZE 2217 Šachový klub HM Ostrava 6.5 40.5 53.0 35.5
9 14   Orzechowski Jacek POL 2201 KSz SILESIA Raciborz 6.5 34.5 43.5 31.0
10 7 FM Šorm Daniel CZE 2320 SK Děčín 6.0 39.0 50.5 34.0
11 16 FM Pacl Václav CZE 2177 TJ Slovan Havířov 6.0 38.0 48.5 33.0
12 12 FM Malík Jan CZE 2216 ŠK Slavoj Poruba 6.0 37.5 48.5 33.5
13 17 FM Vrána František CZE 2175 ŠK Staré Město 6.0 37.5 48.5 31.0
14 46   Kozelský Marek CZE 1885 ŠK Šenov 6.0 34.0 45.5 27.0
15 30 CM Vykydal František CZE 2000 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 6.0 32.5 42.5 28.5
16 42   Bilczewski Kacper POL 1910   6.0 32.5 42.0 26.5
17 5 FM Caletka Radomír CZE 2336 ŠK Slavoj Poruba 5.5 42.5 54.0 31.5
18 19   Šplíchal Stanislav CZE 2156 TJ Ostrava 5.5 41.0 52.0 32.5
19 8 FM Adámek Jiří CZE 2316 ŠK Slavoj Poruba 5.5 40.5 53.0 34.0
20 3 FM Sabol Marian CZE 2402 ŠK Vysoké Mýto 5.5 37.5 48.5 32.0
21 44   Sabolová Kristýna CZE 1903 ŠK Vysoké Mýto 5.5 36.5 46.0 27.5
22 23   Didi Jan CZE 2057 TJ Ostrava 5.5 36.5 45.0 30.5
23 25   Vysoglad Petr CZE 2034 Beskydská šachová škola z.s. 5.5 35.5 44.5 27.5
24 18   Szotkowski Jakub CZE 2160 TŽ Třinec 5.5 35.0 45.0 28.0
25 50   Horváth Tomáš CZE 1862 SK Slavia Orlová 5.5 34.5 43.5 26.0
26 35   Blümelová Zdeňka CZE 1973 Slavia Kroměříž 5.5 33.5 43.5 27.5
27 21   Škola Miroslav CZE 2119 TJ Ostrava 5.5 33.0 43.5 29.0
28 26   Papán Cyril CZE 2016 TJ Nový Jičín 5.5 30.0 41.0 23.5
29 15 FM Fiřt Stanislav CZE 2188 Šachový klub HM Ostrava 5.0 38.5 47.5 30.0
30 24   Malinovský Petr CZE 2040 Lokomotiva Krnov 5.0 36.5 47.0 30.0
31 51   Kuchař Matěj CZE 1847 Beskydská šachová škola z.s. 5.0 36.0 46.0 25.0
32 52   Štěpán Patrik CZE 1837 Beskydská šachová škola z.s. 5.0 35.5 45.0 27.0
33 36   Stehlík Jiří CZE 1969 Sokol Kolín 5.0 34.0 43.0 25.0
34 34   Hasinski Krystian POL 1983 TS Kuznia Rybnik 5.0 33.0 42.0 25.0
35 20   Rakús Pavel CZE 2151 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 5.0 32.0 42.0 26.0
36 29   Vitásek Jan CZE 2001 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 5.0 31.0 41.0 23.0
37 27   Holeček Vladimír CZE 2016 Beskydská šachová škola z.s. 5.0 30.0 38.0 22.5
38 57   Gemsa Pavel CZE 1788 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 5.0 29.0 36.5 21.0
39 58   Stania Petr CZE 1784 Slezan Opava 5.0 25.5 34.0 19.0
40 41   Vícha Martin CZE 1912 Slezan Opava 4.5 33.5 42.0 25.0
41 47   Sabolová Gabriela CZE 1884 ŠK Vysoké Mýto 4.5 33.0 42.0 24.0
42 32   Zimniok Lubomír CZE 1995 Šachový klub Karviná o.s. 4.5 32.5 42.5 25.5
43 22   Suchánek Miroslav CZE 2074 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 4.5 31.5 41.5 26.0
44 28   Drastich Tomáš CZE 2010 SK Slavia Orlová 4.5 31.5 40.0 25.0
45 53   Jureček Daniel CZE 1837 Orel Opava 4.5 30.5 38.5 21.5
46 48   Mrázek Roman CZE 1883 Šachový klub Karviná o.s. 4.5 30.0 39.5 21.5
47 56   Chwistek Karel CZE 1788 Slezan Opava 4.5 30.0 39.5 21.0
48 37   Dostál Radim CZE 1963 ŠK Slavoj Poruba 4.5 30.0 39.0 23.5
49 81   Mlynarczyk Jan POL 1513 KSz SILESIA Raciborz 4.5 28.5 36.0 17.5
50 55   Vinklárek Robert CZE 1800 TJ Nový Jičín 4.0 37.0 48.0 25.5
51 78   Radecki Adam POL 1565   4.0 34.5 45.5 24.0
52 31   Melecký Jaroslav CZE 1999 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 4.0 34.5 44.5 24.0
53 60   Nešpor Ivan CZE 1770 ŠK Šenov 4.0 33.0 42.5 20.5
54 43   Kramář Lumír CZE 1908 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 4.0 31.5 40.0 21.5
55 80   Suchanek Paulina POL 1520 KSz SILESIA Raciborz 4.0 31.0 39.0 20.5
56 38   Píša Vladimír CZE 1956 ŠK U Freda Darkovičky 4.0 30.0 40.0 21.0
57 39   Nehyba Martin CZE 1936 Sokol Skalička 4.0 29.5 38.5 20.5
58 33   Kolář Stanislav CZE 1987 ŠK Šenov 4.0 28.0 37.0 21.5
59 62   Petrov Nikolaj CZE 1744 ŠK Šenov 4.0 28.0 36.5 19.5
60 59   Jančálek Jan CZE 1778 TJ Vítkov 4.0 27.5 35.5 20.0
61 49   Bienek Petr CZE 1880 TJ Nový Jičín 4.0 27.0 35.5 16.0
62 64   Duda Ondřej CZE 1684 ŠK 1935 Bolatice 4.0 26.5 36.0 15.0
63 84   Vavřínková Eliška CZE 1472 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 4.0 26.5 34.5 16.5
64 66   Kureš Michael CZE 1669 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 4.0 26.5 33.5 17.0
65 63   Macek Oldřich CZE 1720 T.J. Sokol Šumperk 4.0 25.5 32.0 16.0
66 40   Tomíček Alfons CZE 1925 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 4.0 22.5 28.0 14.0
67 85   Bilczewska Olga POL 1427   3.5 33.0 43.0 20.0
68 54   Cyroň Karel CZE 1826 OS Rychvald 3.5 32.0 42.0 20.0
69 83   Gil Czeslaw POL 1501   3.5 31.5 42.0 22.0
70 69   Kwiatkowski Zygmund POL 1647 KSz SILESIA Raciborz 3.5 27.5 36.0 15.0
71 65   Jaššo Slavomír CZE 1678 ŠK POGO Budišov n.B. 3.5 27.0 33.5 16.0
72 75   Kočur Radim CZE 1588 TJ Ludgeřovice 3.5 25.5 32.5 13.0
73 73   Melzer Petr CZE 1617 TJ Slovan Havířov 3.0 27.5 35.5 14.0
74 68   Kubelová Soňa CZE 1662 Lokomotiva Krnov 3.0 27.5 34.5 12.0
75 71   Matějka František CZE 1632 SK Slavia Orlová 3.0 27.5 34.0 14.0
76 76   Klus Jan CZE 1575 Lokomotiva Krnov 3.0 27.0 34.5 14.5
77 77   Kutálková Šárka CZE 1568 Šachový klub Karviná o.s. 3.0 26.0 34.0 15.5
78 67   Repák Jan CZE 1663 TJ Ostrava 3.0 26.0 34.0 12.0
79 74   Meisel Karel CZE 1605 ŠK GOBE Píšť 3.0 25.5 32.0 12.0
80 79   Machura Jaroslav CZE 1524   3.0 24.0 30.0 12.0
81 89   Kampík David CZE 1100 ŠK 1935 Bolatice 3.0 18.5 25.0 8.0
82 61   Vlček Antonín CZE 1761 TJ Vítkov 2.5 27.0 34.5 15.0
83 82   Strachota Jan CZE 1505 ŠK GOBE Píšť 2.5 23.5 29.5 9.5
84 88   Slanina Maxmilián CZE 1693 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2.5 22.0 27.0 9.5
85 91   Vojvodík Robert CZE 1000 Orel Opava 2.0 27.0 34.5 13.5
86 70   Binar Vítězslav CZE 1636 Orel Opava 2.0 26.5 34.5 12.0
87 45   Petrov Bogoljub CZE 1900 HTJ Odra Ostrava 2.0 26.5 33.0 16.0
88 72   Gajda Rostislav CZE 1627   2.0 26.0 32.5 10.5
89 86   Szotkowski Josef CZE 1264 Mosty u Jablunkova 2.0 21.5 27.5 6.5
90 90   Jeziorski Piotr CZE 1000 Píšť 1.0 20.5 26.5 4.0
91 87   Žák Jaroslav CZE 1719 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 0.0 21.0 27.0 0.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.