10. Dobrovický rapid (28.2.2015)

Tohoto turnaje se zúčastnili: Janda Zdeněk (17. místo ---> 6 bodů), Boreš Roman (25. místo ---> 6 bodů), Černý Jakub (42. místo ---> 5,5 bodu), Lešák Jiří (61. místo ---> 5 bodů) a Babička Michal (99. místo ---> 3,5 bodu).
 

Konečné pořadí po 9 kolech

 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 IM Plát Vojtěch 2561 2591 TŽ Třinec 8.0 43.5 54.0 42.0
2 29   Eisenbruk Jakub 2074 2079 Online Aréna 7.5 41.0 51.5 37.5
3 7   Kourousis Epaminondas 2362 0 ŠK Mahrla Praha 7.5 39.5 50.0 36.0
4 21 FM Půlpán Jakub 2142 2248 2222 ŠK Polabiny 7.0 41.5 54.0 38.5
5 4 IM Konopka Michal 2405 2412 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 7.0 39.5 51.5 36.5
6 10 FM Jedlička Aleš 2286 2275 2222 ŠK Polabiny 6.5 43.5 53.5 36.5
7 5 FM Červený Martin 2400 2387 2222 ŠK Polabiny 6.5 42.0 53.5 36.0
8 3 IM Doležal Radoslav 2443 2426 TJ Praha-Pankrác 6.5 41.5 54.0 37.5
9 25   Rous Daniel 2117 2160 ŠK Holdia DP Praha 6.5 41.0 52.5 34.0
10 9 FM Gregor Jiří 2315 2318 TJ Neratovice 6.5 41.0 52.0 37.0
11 20   Hába Zdeněk 2152 2099 ŠK Gordic Jihlava 6.5 37.5 47.0 31.0
12 12 FM Forman Štěpán 2227 2260 ŠK AD Jičín 6.5 37.0 48.0 33.5
13 8 IM Přibyl Josef 2328 2326 ŠK Holdia DP Praha 6.5 36.5 47.0 31.0
14 6 FM Šuráň Jan 2369 2358 ŠK JOLY Lysá nad Labem 6.5 36.0 47.0 31.0
15 16   Soural Jan 2196 2220 TJ Praha-Pankrác 6.5 36.0 46.5 33.0
16 2 GM Neuman Petr 2461 2457 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6.0 40.5 52.5 32.0
17 35   Janda Zdeněk 2058 2069 SK Děčín 6.0 40.5 51.0 33.5
18 14   Petuchov Sergej 2207 2192 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6.0 39.0 51.0 32.0
19 17   Postupa Pavel 2177 2210 GROP Praha 6.0 39.0 48.5 35.5
20 33   Jerman Richard 2064 2037 ŠO TP Nova Kladno 6.0 38.0 48.0 31.5
21 28   Vodička Vlastimil 2095 2103 ŠK Sokol Vyšehrad 6.0 37.5 47.0 32.5
22 24   Baran Peter 2132 2132 TJ Neratovice 6.0 37.0 47.5 33.0
23 15   Hostička František 2203 2161 ŠK JOLY Lysá nad Labem 6.0 37.0 47.0 32.0
24 18 FM Kroužel Jaroslav 2153 2151 TJ Praha-Pankrác 6.0 35.0 46.5 30.5
25 27   Boreš Roman 2106 2125 1. Novoborský ŠK 6.0 33.0 41.5 29.0
42 62   Černý Jakub 1895 1911 SK Děčín 5.5 32.0 39.0 25.5
61 47   Lešák Jiří 1987 1979 SK Děčín 5.0 28.5 38.0 22.0
99 70   Babička Michal 1849 1908 SK Děčín 3.5 34.5 42.5 22.5
140 132   Krejbich Lukáš 0 1100 Šachklub města Dobrovice 1.0 18.5 26.0 6.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Povídání k tomuto turnaji od Zdeňka Jandy čtěte zde.

Fotografie z tohoto turnaje prohlížejte na rajce.net.

Fotografie pořídil: Babička MichalČerný Jakub a Janda Zdeněk

Další fotografie z tohoto turnaje najdete zde.