V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

29.02.2016 22:05

Za Děčín nás v kategorii STARŠÍ ŽÁCI reprezentovali: Mašek Daniel (9. místo se 4,5 body), Vizina Patrik (24. místo se 3 body), Veselý Jaroslav (31. místo se 2,5 body) a Simurník Samuel (36. místo se 2 body).

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 2   Polanský Adam Luboš CZE 1804 CHESS MOST 6,0 24,0 32,5 26,5
2 6   Janoušek Lukáš CZE 1495 TJ Sokol Údlice 5,5 23,0 31,5 23,5
3 7   Balín Daniel CZE 1489 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,5 21,5 30,5 22,0
4 3   Piskač Marek CZE 1651 ŠK Teplice 5,5 21,5 29,5 22,5
5 4   Šmíd Pavel CZE 1530 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,0 24,5 34,5 23,0
6 1   Špička Jan CZE 1840 ŠK Karlovy Vary 5,0 22,5 32,0 22,0
7 33   Lieber Lukáš CZE 1000 CHESS MOST 5,0 21,0 29,0 21,0
8 5   Škuthan Radek CZE 1501 CHESS MOST 4,5 22,0 31,0 21,5
9 14   Mašek Daniel CZE 1343 SK Děčín 4,5 20,0 28,0 16,5
10 20   Koval Nikita CZE 1261 ŠK Teplice 4,5 19,0 26,0 16,0
11 15   Vobruba Pavel CZE 1316 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,5 16,0 21,5 16,5
12 18   Toman Jan CZE 1276 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 20,0 27,5 17,0
13 17   Stehlík Filip CZE 1297 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 19,5 27,5 18,0
14 8   Šťastný Jakub CZE 1471 ŠK Střelnice Kadaň 4,0 18,5 26,0 16,0
15 23   Russo David CZE 1195 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 18,0 25,5 16,0
16 11   Kufel Pavol CZE 1383 ŠK Teplice 4,0 17,5 25,0 14,5
17 22   David Miroslav CZE 1199 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 16,0 23,0 15,0
18 13   Sysel František CZE 1347 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 14,5 22,5 13,0
19 10   Gárská Lenka CZE 1392 ŠK Spartak Chodov 3,5 21,5 30,0 17,0
20 9   Rojt Jiří CZE 1401 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3,5 19,0 26,5 18,0
21 39   Šinkmajer Adam CZE 1000 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 3,5 16,5 23,0 14,5
22 19   Lípa Pavel CZE 1266 Klub šachistů Štětí 3,5 15,5 21,5 14,5
23 16   Capová Markéta CZE 1301 TJ Klášterec nad Ohří 3,5 14,0 20,5 13,0
24 26   Vizina Patrik CZE 1149 SK Děčín 3,0 19,5 27,0 12,0
25 24   Oláh Dan CZE 1188 Šachy Povrly 3,0 17,0 23,5 12,0
26 25   Řezáč Josef CZE 1164 TJ Klášterec nad Ohří 3,0 17,0 23,0 13,0
27 36   Synek Milan CZE 1000 ŠK UNION Louny 3,0 15,0 20,5 10,0
28 29   Šťastný Jakub CZE 1074 Klub šachistů Štětí 3,0 14,0 20,5 8,0
29 21   Zbořil Petr CZE 1221 Karlovarský šachklub Tietz 3,0 13,0 20,5 11,0
30 27   Partyka Jaroslav CZE 1145 ŠK UNION Louny 2,5 17,5 23,5 10,0
31 30   Veselý Jaroslav CZE 1063 SK Děčín 2,5 15,5 21,0 9,5
32 32   Kousek Jan CZE 1000 TJ Sokol Údlice 2,5 15,0 20,5 7,5
33 37   Urbánek Václav CZE 1000 ŠK DDM Postloprty 2,5 12,0 17,0 5,5
34 12   Gárský Pavel CZE 1371 ŠK Spartak Chodov 2,0 17,0 24,0 12,0
35 38   Šimek David CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 14,5 19,5 8,0
36 35   Simurník Samuel CZE 1000 SK Děčín 2,0 13,5 19,0 7,0
37 28   Endál Jan CZE 1081 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2,0 13,5 18,0 7,0
38 31   Fraj Jakub CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 2,0 11,5 16,5 6,0
39 34   Mnahončák Michal CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 1,0 10,5 16,5 4,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

V kategorii MLADŠÍ ŽÁCI nás reprezentovali: Jusko Jindřich (24. místo se 4 body).

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 6   Peroutka Šimon CZE 1251 TJ Sokol Údlice 6,5 23,5 32,0 26,5
2 4   Hrubec Adam CZE 1277 Šachy Povrly 6,0 23,5 31,5 26,0
3 9   Semová Lada CZE 1177 CHESS MOST 6,0 21,0 29,5 24,0
4 8   Werner Hong Quan Dan CZE 1224 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5,5 25,0 34,5 25,0
5 3   Dunda Andrej CZE 1291 Klub šachistů Štětí 5,5 24,0 33,0 24,5
6 1   Václavík Jan CZE 1424 ŠK Teplice 5,5 22,5 30,5 24,0
7 12   Špička Petr CZE 1075 ŠK Karlovy Vary 5,0 22,5 31,5 24,0
8 66   Tegda Jindřich CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 5,0 22,0 30,0 21,0
9 18   Očenášek Jan CZE 1046 Karlovarský šachklub Tietz 5,0 21,0 30,0 21,0
10 32   Hampl Nikola CZE 1000 Šachy Povrly 5,0 21,0 28,5 19,0
11 14   Vojíř Václav CZE 1069 ŠK Spartak Chodov 5,0 20,5 29,0 22,0
12 68   Tran Viet Anh CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 5,0 20,0 28,5 19,0
13 16   Kleker Jiří CZE 1062 Klub šachistů Štětí 5,0 19,5 28,0 20,0
14 17   Wildhaber Tomáš CZE 1050 ŠK Spartak Chodov 5,0 19,0 26,5 19,0
15 5   Hübl Dominik CZE 1256 ŠK Teplice 5,0 18,5 26,0 20,0
16 11   Kufel Vojtěch CZE 1101 ŠK Teplice 4,5 17,0 23,0 16,5
17 52   Kurčík Jan CZE 1000 ŠK Spartak Chodov 4,0 23,0 33,0 19,0
18 2   Dvorný Tomáš CZE 1322 Klub šachistů Štětí 4,0 22,5 28,5 19,0
19 7   Jirotová Eliška CZE 1224 Klub šachistů Štětí 4,0 20,5 28,0 19,0
20 30   Galovič Vojtěch CZE 1000 Šachy Povrly 4,0 20,0 29,0 17,0
21 25   Bureš Karel CZE 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 19,5 27,5 17,0
22 69   Veverka Vladimír CZE 1000 ŠK Most 4,0 19,5 27,0 16,0
23 10   Slíva Ondřej CZE 1160 ŠK Teplice 4,0 19,0 27,5 16,0
24 37   Jusko Jindřich CZE 1000 SK Děčín 4,0 19,0 27,5 16,0
25 53   Lev Lukáš CZE 1000 Klub šachistů Štětí 4,0 19,0 27,0 14,5
26 26   Bůžek Jakub CZE 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4,0 18,5 26,0 17,0
27 13   Seifert Tomáš CZE 1071 CHESS MOST 4,0 18,0 26,0 17,0
28 33   Hladík Matěj CZE 1000 Šachy Povrly 4,0 18,0 24,5 17,0
29 71   Červenka Jakub CZE 1000 ŠK Spartak Chodov 4,0 17,5 24,5 18,0
30 57   Orava Tomáš CZE 1000 ŠK Spartak Chodov 4,0 17,5 24,5 15,0
31 15   Kalužný Maxmilián CZE 1064 TJ Sokol Údlice 4,0 17,0 24,0 17,0
32 19   Burger Jonáš CZE 1041 ŠK Teplice 4,0 16,0 23,0 15,0
33 65   Skála Martin CZE 1000 ŠK Teplice 4,0 15,5 22,0 16,0
34 67   Tegda Vojtěch CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 4,0 15,5 21,0 14,0
35 47   Kordoš Michal CZE 1000 TJ Sokol Údlice 4,0 14,0 19,0 13,0
36 55   Mikoláš Petr CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 3,5 20,0 27,0 13,0
37 21   Bartáček Petr CZE 1000 Klub šachistů Štětí 3,5 18,5 26,5 14,5
38 59   Ořechovský Aleš CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 3,5 16,0 23,0 13,0
39 48   Kosnár Štěpán CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 3,5 15,5 22,0 13,5
40 56   Mikát František CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 3,0 22,0 32,5 16,0
41 72   Češpiva Jakub CZE 1000 ŠK Teplice 3,0 21,0 30,0 16,0
42 45   Kolouch Petr CZE 1000 Šachy Povrly 3,0 19,0 26,0 12,0
43 50   Krejčí Kryštof CZE 1000 ŠK DDM Postoloprty 3,0 17,5 24,5 13,0
44 58   Očenášek Jakub CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 3,0 17,0 23,0 12,0
45 20   Baroš Zdeněk CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 3,0 17,0 23,0 10,0
46 49   Kratochvíl Tomáš CZE 1000 ŠK Spartak Chodov 3,0 16,5 24,0 10,0
47 74   Štefka Matěj CZE 1000 ŠK Spartak Chodov 3,0 16,5 23,0 12,0
48 62   Provazník Kryštof CZE 1000 Šachy Povrly 3,0 16,5 23,0 11,0
49 61   Pešička Vojtěch CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 3,0 16,0 22,5 14,0
50 54   Marek Marcel CZE 1000 Šachy Povrly 3,0 15,5 22,5 11,0
51 51   Krupka Aleš CZE 1000 ŠK UNION Louny 3,0 13,5 20,0 10,0
52 40   Kačur Dan CZE 1000 Litoměřická šachová 3,0 13,5 20,0 6,0
53 35   Hudský Václav CZE 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3,0 13,5 18,5 7,0
54 31   Gauchet Alexandra CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 3,0 13,0 20,0 10,0
55 22   Beneš Petr CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 2,5 17,0 23,0 10,5
56 36   Höflerová Michaela CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 2,5 16,0 23,5 9,5
57 43   Klekerová Vlasta CZE 1000 Klub šachistů Štětí 2,5 14,5 22,0 9,0
58 41   Kačur Radim CZE 1000 Litoměřická šachová 2,5 13,5 20,0 8,0
59 23   Beňa David CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 2,5 12,5 17,5 7,5
60 42   Kleker Štěpán CZE 1000 Klub šachistů Štětí 2,5 12,0 18,0 5,5
61 60   Pavlíček Marek CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 2,0 17,5 24,5 12,0
62 34   Hoang Nguyen Huy CZE 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2,0 17,5 24,5 11,0
63 29   Dvorný Matěj CZE 1000 Klub šachistů Štětí 2,0 16,0 23,0 10,0
64 27   Capová Marie CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 15,0 20,5 9,0
65 46   Komárek Jakub CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 2,0 14,5 21,0 5,0
66 63   Rozlivek Adam CZE 1000 Karlovarský šachklub Tietz 2,0 13,5 20,0 9,0
67 73   Šimek Daniel CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 13,0 18,0 9,0
68 64   Rödig Filip CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2,0 12,5 18,5 6,5
69 44   Kofroň Jan CZE 1000 ŠK Střelnice Kadaň 2,0 12,0 18,5 6,0
70 38   Kalynčuková Kateřina CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 1,5 12,5 19,5 5,0
71 28   Dudek Jakub CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 1,5 12,5 17,0 5,0
72 24   Borovičková Lucie CZE 1000 TJ Klášterec nad Ohří 1,5 11,5 15,0 3,5
73 70   Vítek Filip CZE 1000 ŠK DDM Postoloprty 1,0 13,5 18,0 5,0
74 39   Kapr Michal CZE 1000 ŠK Nové Sedlo 1947 1,0 10,0 14,5 2,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Diskusní téma: V sobotu 27.2.2016 se odehrál Klášterecký pohár mládeže

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek