V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

29.02.2016 22:00

Za Děčín nás reprezentovali: Janda Zdeněk (8. místo se 6,5 body) a Lešák Jiří (35. místo s 5,5 body).

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.   Jméno Typ FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body
1 GM Neuman Petr   CZE 2456 2447 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 8,0
2 IM Červený Martin   CZE 2450 2424 ŠK JOLY Lysá nad Labem 8,0
3 FM Novotný Michal   CZE 2308 2298 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5
4 FM Gregor Jiří   CZE 2273 2265 TJ Neratovice 7,0
5   Postupa Pavel   CZE 2270 2260 GROP Praha 6,5
6   Hába Zdeněk   CZE 2171 2152 ŠK Mahrla Praha 6,5
7   Soural Jan   CZE 2252 2276 TJ Praha-Pankrác 6,5
8   Janda Zdeněk S60 CZE 2101 2099 SK Děčín 6,5
9   Holub Jan S60 CZE 2096 2056 SK Loko Praha 6,5
10 IM Přibyl Josef S60 CZE 2249 2242 TJ Neratovice 6,5
11   Horák Otakar S60 CZE 2086 2085 Sokol Mladá Boleslav 6,5
12 FM Kroužel Jaroslav S60 CZE 2122 2123 TJ Praha-Pankrác 6,5
13 CM Vykydal František S60 CZE 2074 2005 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 6,5
14   Boreš Roman   CZE 2087 2104 1. Novoborský ŠK 6,5
15   Bartoníček Zdeněk S60 CZE 2039 2047 ŠK Líně 6,5
16 FM Jedlička Aleš   CZE 2268 2293 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,0
17 IM Doležal Radoslav   CZE 2407 2408 TJ Praha-Pankrác 6,0
18   Postupa Martin   CZE 2026 2059 GROP Praha 6,0
19   Jerman Richard S60 CZE 2082 2071 ŠO TP Nova Kladno 6,0
20   Joukl Zdeněk S60 CZE 2073 2067 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 6,0
21   Koper Štefan S60 CZE 1976 1975 ŠK Mahrla Praha 6,0
22   Žváček Antonín   CZE 1745 1848   6,0
23   Zvěřina Jan   CZE 1875 1837 TJ CHS Chotěboř 6,0
24 FM Burnett Andrew   SCO 2165 0   5,5
25   Ulrich David   CZE 1873 1904 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 5,5
26   Větrovský Michal   CZE 2063 2078 SK Loko Praha 5,5
27   Hašpl Miroslav S60 CZE 1958 1969 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5
28   Gombala Marek   CZE 1945 1974 TJ Slavia Liberec 5,5
29   Jaček Miloslav S60 CZE 2020 2033 Sokol Mladá Boleslav 5,5
30   Holý Filip   CZE 1829 1901 TJ Sokol Plzeň-Letná 5,5
31   Kopecký Jiří   CZE 1952 1951 TJ Kralupy nad Vltavou 5,5
32   Daněk Pavel   CZE 1977 1981 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5
33   Hulín Petr   CZE 2069 2065 Sokol Bakov nad Jizerou 5,5
34   Palas Aleš   CZE 1994 1977 TJ Kralupy nad Vltavou 5,5
35   Lešák Jiří   CZE 1942 1981 SK Děčín 5,5
36   Zámorský Ladislav   CZE 1836 1855 Sportovní klub Kbely 5,5
37   Zdráhal Václav   CZE 1906 1910 TJ ZČE Plzeň 5,5
38   Kozák Karel   CZE 1853 1831 TJ Klášterec nad Ohří 5,5
39   Pařízek Vojtěch U20 CZE 1744 1895 Sokol Praha-Kobylisy 5,0
40   Vodička Vlastimil S60 CZE 2109 2115 ŠK Sokol Vyšehrad 5,0
41   Přibylová Sofie U20 CZE 1766 1823 ŠK PORG Praha 5,0
42   Záhorbenský Jaroslav   CZE 2144 2134 Sokol Bakov nad Jizerou 5,0
43   Petruň Milan   CZE 1952 1911 Šachklub města Dobrovice, z.s. 5,0
44   Zima Tomáš   CZE 1793 1818 DDM Sokol Nymburk 5,0
45   Kaplan Daniel   CZE 2029 2036 TJ Bohemia Poděbrady 5,0
46   Picek Miroslav   CZE 1902 1924 TJ Sokol Mělník 5,0
47   Tejkal Jiří S60 CZE 1958 1912 Šachový klub Praha 4 5,0
48   Duda Antonín   CZE 2005 2004 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 5,0
49   Klain Václav   CZE 1914 1879 Sokol Mladá Boleslav 5,0
50   Přibyl Viktor U20 CZE 1741 1794 ŠK PORG Praha 5,0
51   Koblasa Josef   CZE 1682 1732 TJ Sokol Údlice 5,0
52 WFM Modrová Hana S60 CZE 1792 1790 TJ Bohemians Praha 5,0
53   Fek Milan   CZE 0 1505 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 5,0
54   Kalvach Ladislav S60 CZE 1833 1816 ŠK Mahrla Praha 5,0
55   Feierfeil Jiří S60 CZE 1822 1791 TJ Jawa Brodce 5,0
56   Závůrková Monika   CZE 1749 1816 TJ Kavalier Sázava 5,0
57   Řičánek Miloslav S60 CZE 1935 1935 TJ Uranové doly Hamr 4,5
58   Štursa Jan   CZE 2065 2072 TJ Kralupy nad Vltavou 4,5
59   Rastočný Josef U20 CZE 1819 1888 Šachklub města Dobrovice, z.s. 4,5
60   Harcuba Adam U20 CZE 1730 1459 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4,5
61   Novotný Martin U20 CZE 1477 1687 DDM Symfonie Poděbrady 4,5
62   Martinec Karel S60 CZE 1881 1823 TJ Kralupy nad Vltavou 4,5
63   Blaháček Evžen S60 CZE 1851 1826 TJ Lokomotiva Liberec 4,5
64   Baran Peter S60 CZE 2147 2141 TJ Neratovice 4,5
65   Eliáš Jakub U20 CZE 1455 1542 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4,5
66   Bartoš Miroslav   CZE 1698 1769 TJ SVAH Všebořice 4,5
67   Švec Luděk S60 CZE 1728 1731 TJ Desko Liberec 4,5
68   Rynt Pavel   CZE 1895 1974 TJ Kralupy nad Vltavou 4,5
69   Herčík Petr   CZE 1624 1648 Sokol Mladá Boleslav 4,5
70   Nepraš Miloslav   CZE 0 1000 TJ Sokol Údlice 4,5
71   Loquens Ladislav S60 CZE 0 1250 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4,5
72   Stypa Zdeněk S60 CZE 0 1531 TJ Neratovice 4,5
73   Závůrka Vladimír   CZE 1695 1696 TJ Kavalier Sázava 4,0
74   Hromas Jan   CZE 0 1832 Šachový klub Viktoria Žižkov 4,0
75   Marcikán Tomáš   CZE 0 1556 Makkabi Boskovice 4,0
76   Veselý Jiří   CZE 0 1700 TJ Neratovice 4,0
77   Přibylová Růžena S60 CZE 1912 1872 ŠK Dopravní podnik Praha 4,0
78   Palla Rostislav S60 CZE 1698 1652 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,0
79   Sekerka Luděk   CZE 1712 1705 TJ Sokol Údlice 4,0
80   Všetíček Oldřich S60 CZE 1742 1719 TJ Uranové doly Hamr 4,0
81   Pipek Petr U20 CZE 1464 1656 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 4,0
82   Bartoň Milan S60 CZE 1658 1777 TJ Praga Praha 4,0
83   Netuka Petr   CZE 0 1593 ŠK JOLY Lysá nad Labem 4,0
84   Cvejn Jaroslav   CZE 1719 1665 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,0
85   Římovský Pavel S60 CZE 1416 1580 TJ Lokomotiva Liberec 4,0
86   Parpel Petr S60 CZE 1734 1783 TJ Neratovice 4,0
87   Hořínek Karel   CZE 1944 1956 Šachový klub Bohnice 4,0
88   Novotná Tereza U20 CZE 1375 1553 DDM Symfonie Poděbrady 4,0
89   Flek Lukáš U20 CZE 1490 1398 Sokol Bakov nad Jizerou 4,0
90   Vinecký Jiří S60 CZE 1345 1404 DDM Sokol Nymburk 4,0
91   Janko Jan   CZE 1757 1779 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,0
92   Šulc Jakub U20 CZE 1445 1616 Šachklub města Dobrovice, z.s. 3,5
93   Šimáček Miroslav   CZE 1757 1715 TJ Sokol Údlice 3,5
94   Morávek Jakub   CZE 1755 1755 TJ Kralupy nad Vltavou 3,5
95   Schlögl David   CZE 1489 1518 Šachový klub Viktoria Žižkov 3,5
96   Kleprlík Jan   CZE 1736 1736 TJ Jawa Brodce 3,5
97   Mlejnek Stanislav   CZE 1667 1633 Sokol Praha-Kobylisy 3,5
98   Kotyza Bohumil S60 CZE 1947 1856 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5
99   Davídek Bohuslav S60 CZE 1805 1776 SK Loko Praha 3,5
100   Smolík Aleš U20 CZE 1556 1529 TJ Kralupy nad Vltavou 3,5
101   Paldus Jan   CZE 1751 1763 Sokol Bakov nad Jizerou 3,5
102   Klimeš Jan S60 CZE 1671 1551 CHESS MOST 3,5
103   Hon Jiří   CZE 1769 1798 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5
104   Zmátlík Tomáš U20 CZE 1571 1518 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3,5
105   Heřmanský Milan   CZE 0 1507 Šachklub města Dobrovice, z.s. 3,5
106   Holub Antonín S60 CZE 0 1341 Šachklub města Dobrovice, z.s. 3,5
107   Čapek Vladimír S60 CZE 1649 1621 TJ Uranové doly Hamr 3,0
108   Ruffer Václav   CZE 1646 1634 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,0
109   Lajsek Tomáš   CZE 1722 1753 TJ Sparta Kutná Hora 3,0
110   Vagenknecht Josef S60 CZE 0 1699 Sokol Sendražice 3,0
111   Souralová Venuše   CZE 1425 1439 TJ Praha-Pankrác 3,0
112   Veselský Jan   CZE 1655 1696 ŠK Praha-Smíchov 3,0
113   Holáň Miloš   CZE 0 1250 TJ Kralupy nad Vltavou 3,0
114   Kořínek Jáchym U20 CZE 0 1378 Šachklub města Dobrovice, z.s. 3,0
115   Špringl Matěj U20 CZE 0 1313 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3,0
116   Pašek Viktor U20 CZE 0 1185 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3,0
117   Tománek Karel   CZE 1386 1386 TJ Jawa Brodce 3,0
118   Šafránek Jan U20 CZE 0 1386 DDM Symfonie Poděbrady 2,5
119   Harcuba Jan   CZE 1471 1451 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2,5
120   Drobňáková Sandra U20 CZE 1522 1253 Sokol Brandýs nad Labem 2,5
121   Kaličiak Jozef   CZE 0 1344 Sportovní klub Kbely 2,0
122   Jalamudis Polychronis S60 CZE 0 1000   2,0
123   Bartoň Václav S60 CZE 0 1401 TJ Neratovice 2,0
124   Rous Dominik U20 CZE 1247 1430 ŠK PORG Praha 2,0
125   Krůta Jaromír U20 CZE 0 1306 TJ Neratovice 1,5
126   Podlipský Petr U20 CZE 0 1000   1,5
127   Krejbich Lukáš   CZE 0 1115 Šachklub města Dobrovice, z.s. 1,5
128   Suchý Jakub U20 CZE 0 1000   0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Diskusní téma: V sobotu 27.2.2016 se odehrál Dobrovický rapid

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek