V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty

15.05.2016 13:28

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř. St.č.     Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1
 
GM Neuman Petr   CZE 2446 SK Rapid Pardubice, o.s. 7,5 43,5 55,0 42,5
2 2
 
FM Serrano Salvador Eduardo   ESP 2370 Spanelsko 7,5 41,0 52,5 37,5
3 5
 
FM Vykouk Jan H18 CZE 2302 CHESS MOST 7,0 43,0 54,0 37,5
4 7
 
  Rubes Jan KP CZE 2271 SK Teplice 7,0 42,0 54,5 37,5
5 4
 
FM Horak Michal KP CZE 2305 Chess Most 6,5 40,0 51,5 36,0
6 6
 
FM Gregor Jiri   CZE 2284 TJ Neratovice 6,5 40,0 51,5 35,0
7 8
 
  Klement Lukas KP CZE 2241 TJ Tatran Podborany 6,5 39,0 49,5 33,5
8 12
 
FM Kozak Milos   CZE 2136 Unichess 6,5 38,0 49,0 35,0
9 10
 
  Dvorak Jan   CZE 2217 Sokol Praha-Kobylisy 6,5 36,5 46,5 34,5
10 15
 
  Nudcenko Karel KP CZE 2106 Telovychovna jednota Sokol Udlice 6,5 31,0 40,5 29,5
11 25
 
  Popper Tomas   CZE 2019 Unichess 6,0 40,0 50,5 31,5
12 3
 
  Balin Jan KP CZE 2314 TJ Tatran Podborany 6,0 37,0 47,5 29,5
13 11
 
  Hadraba Vladimir KP CZE 2214 SK Teplice 6,0 36,5 47,5 30,0
14 20
 
  Chmel Kristian   CZE 2059 Sokol Praha-Kobylisy 6,0 36,0 47,0 31,5
15 13
 
  Janda Zdenek KP CZE 2121 SK Decin 6,0 35,5 45,0 29,0
16 30
 
  Chmelik Jiri KP CZE 2005 TJ Sokol Litvinov-Lom. 6,0 34,0 44,5 28,5
17 24
 
CM Chrz Pavel KP CZE 2027 SK Spartak Usti nad Labem 6,0 32,0 42,0 30,0
18 9
 
  Ralis Petr KP CZE 2222 TJ Tatran Podborany 5,5 39,5 51,0 33,0
19 40
 
  Splichal Petr   CZE 1924 Unichess 5,5 36,0 46,0 28,0
20 23
 
  Bartonicek Zdenek   CZE 2029 SK Line 5,5 35,5 45,0 30,5
21 28
 
  Hoke Petr KP CZE 2009 SK Slavoj Litomerice, o.s. 5,5 34,5 44,0 29,0
22 21
 
  Kudrlicka Ladislav KP CZE 2058 SK Teplice 5,5 34,0 44,5 31,5
23 33
 
  Sibl Vaclav   CZE 1966 SK Valdstejn Cheb 5,5 34,0 43,5 28,5
24 42
 
  Černý Jakub KP CZE 1917 SK Děčín 5,5 34,0 43,0 26,0
25 44
 
  Valenta Petr KP CZE 1903 CHESS MOST 5,5 31,5 39,5 26,5
26 32
 
  Kameník Martin KP CZE 1983 CHESS MOST 5,5 28,0 37,5 23,0
27 35
 
  Semerdziev Stefan   CZE 1953 SK Slavoj Litomerice, o.s. 5,5 28,0 36,5 22,5
28 49
 
  Tichy Lukas KP CZE 1878 TJ Tatran Podborany 5,5 26,5 35,0 20,5
29 19
 
  Makevich Pavel   BLR 2073 Belorusko 5,0 41,5 52,5 33,0
30 34
 
  Tejkal Jiri   CZE 1957 Sachovy klub Praha 4 5,0 40,5 51,0 31,0
31 14
 
  Simecek Bohumil   CZE 2114 SK Loko Praha 5,0 36,5 48,0 29,5
32 57
 
  Hons Tomas H18 CZE 1818 SK UNION Louny 5,0 34,5 44,5 24,5
33 53
 
  Brejnik Gustav H18 CZE 1851 SK Slavoj Litomerice, o.s. 5,0 34,5 43,5 22,0
34 55
 
  Wirkner Frantisek KP CZE 1840 TJ Klasterec nad Ohri 5,0 34,0 43,0 23,5
35 27
 
  Zakoucka Adela   CZE 2010 SK AD Jicin 5,0 33,5 43,0 26,0
36 26
 
  Turner Radek   CZE 2018 SK Line 5,0 33,0 43,5 27,5
37 31
 
  Krutsky Martin H18 CZE 1995 SK Teplice 5,0 32,0 40,5 26,0
38 36
 
  Jirasek Jiri KP CZE 1949 Sachovy klub Slovan Jirkov 5,0 31,5 41,0 27,0
39 17
 
  Vetrovsky Michal   CZE 2084 SK Loko Praha 5,0 28,5 36,5 23,0
40 29
 
  Papay Marek KP CZE 2007 SK Decin 5,0 27,5 35,0 20,0
41 41
 
  Picek Miroslav   CZE 1918 TJ Sokol Melnik 5,0 26,0 35,0 22,0
42 46
 
  Papay Jindrich KP CZE 1899 SK Decin 4,5 36,5 44,0 26,0
43 59
 
  Hanzlik David KP CZE 1795 SK Most 4,5 34,5 42,5 23,5
44 18
 
  Stastny Petr KP CZE 2075 SK Teplice 4,5 34,0 44,0 26,5
45 64
 
  Piskac Marek H18 CZE 1775 SK Teplice 4,5 32,0 40,5 21,5
46 75
 
  Davidek Bohuslav   CZE 1706 SK Loko Praha 4,5 31,0 39,5 23,5
47 16
 
  Babicka Michal KP CZE 2087 SK Decin 4,5 30,5 39,5 24,5
48 63
 
  Beranek Josef KP CZE 1775 ASK Lovosice 4,5 28,0 36,5 18,5
49 43
 
  Bazantova Marie KP-z CZE 1905 SK Spartak Usti nad Labem 4,5 27,0 34,0 20,0
50 22
 
  Zahour Ivan KP CZE 2048 SK Teplice 4,5 26,5 36,0 20,5
51 69
 
  Tyban Vladislav   CZE 1745 SK Libehrad Libcice n. Vlt. 4,5 25,0 33,0 14,5
52 48
 
  Bartos Vaclav H20 CZE 1882 SK Teplice 4,0 36,0 47,5 23,0
53 47
 
  Turecek Vaclav KP CZE 1888 TJ Svadov-Olsinky 4,0 34,0 44,5 21,0
54 84
 
  Novak Petr KP CZE 1590 SK UNION Louny 4,0 33,5 42,5 23,0
55 60
 
  Polansky Adam Lubos H18 CZE 1795 Usti nad Labem 4,0 32,5 41,0 22,0
56 56
 
  Jilek Jaromir KP CZE 1820 SK UNION Louny 4,0 32,0 41,0 22,0
57 37
 
  Hamala Miroslav KP CZE 1945 CHESS MOST 4,0 31,5 40,5 24,5
58 38
 
  Pavlicek Petr   CZE 1939 SK Loko Praha 4,0 31,5 40,5 23,0
59 82
 
  Vyskocil Zdenek KP CZE 1659 TJ Klasterec nad Ohri 4,0 31,5 40,5 20,0
60 45
 
  Kudela Stanislav   CZE 1901 TJ Sokol Praha-Vrsovice 4,0 31,5 39,0 24,0
61 50
 
  Lacha Jan KP CZE 1864 SK Slavoj Litomerice, o.s. 4,0 29,5 39,0 19,5
62 58
 
  Bauer Pavel KP CZE 1813 DDM Osek 4,0 29,0 37,5 20,5
63 80
 
  Zikavsky Rudolf   CZE 1673 TJ Ostrov 4,0 29,0 36,5 14,0
64 78
 
  Zmeskal Stanislav KP CZE 1689 Sachovy klub Slovan Jirkov 4,0 28,0 36,5 15,0
65 52
 
  Korinek Bohuslav KP CZE 1854 TJ Sokol Litvinov-Lom. 4,0 26,5 35,0 19,0
66 66
 
  Krehla Milan KP CZE 1757 SK Teplice 4,0 26,5 34,5 14,0
67 71
 
  Vnoucek Pavel   CZE 1728 neregistrovany 4,0 22,0 29,0 14,0
68 51
 
  Plicka Petr   CZE 1855 SK Libehrad Libcice n. Vlt. 3,5 34,0 44,5 20,0
69 68
 
  Purkyt Jaroslav KP CZE 1749 SK Decin 3,5 32,0 40,5 17,5
70 76
 
  Kufel Pavol KP CZE 1703 Sk Teplice 3,5 31,0 39,5 17,0
71 65
 
  Saffova Michaela KP-z CZE 1764 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3,5 30,0 37,5 17,5
72 70
 
  Gruss Petr KP CZE 1743 TJ Klasterec nad Ohri 3,5 29,0 37,5 15,0
73 62
 
  Koblasa Josef KP CZE 1778 TJ Sokol Udlice 3,5 29,0 36,5 17,0
74 74
 
  Hanzlik Tomas H18 CZE 1711 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3,5 26,5 33,0 14,5
75 79
 
  Kubik Miroslav KP CZE 1679 CHESS MOST 3,0 31,5 40,5 19,0
76 61
 
  Posva Jaroslav KP CZE 1787 ASK Lovosice 3,0 30,0 37,5 16,0
77 54
 
  Majerik Vladimir KP CZE 1845 SK UNION Louny 3,0 29,0 37,5 16,0
78 83
 
  Nepras Miloslav KP CZE 1657 TJ Sokol Udlice 3,0 28,5 36,0 16,0
79 39
 
  Zatko Michal KP CZE 1930 SK Slavie Decin 3,0 27,5 36,5 17,0
80 67
 
  Beranek Miroslav KP CZE 1751 ASK Lovosice 3,0 27,5 35,0 14,0
81 72
 
  Sekerka Ludek KP CZE 1722 TJ Sokol Udlice 3,0 26,5 33,0 12,0
82 90
 
  Soukup Miroslav KP CZE 1187 TJ Sokol Litvinov-Lom. 3,0 22,0 28,5 8,0
83 73
 
  Krejci Josef KP CZE 1719 ASK Lovosice 3,0 22,0 28,0 13,0
84 86
 
  Pospichal Michael H18 CZE 1510 SK Slavoj Litomerice, o.s. 2,5 31,5 40,0 14,5
85 87
 
  Vaclavik Jan H18 CZE 1460 SK Teplice 2,5 28,0 34,5 11,0
86 81
 
  Maly Jiri KP CZE 1670 CHESS MOST 2,5 26,0 34,0 11,5
87 85
 
  Kohut Vasil KP CZE 1580 DDM Osek 2,5 23,0 29,5 4,5
88 89
 
  Zeman Filip H20 CZE 1432 SK Teplice 2,0 25,5 32,0 11,0
89 88
 
  Poveda Michael H20 CZE 1456 SK Decin 2,0 23,5 30,0 10,0
90 77
 
  Straslipka Jiri   CZE 1692 Sk Bystransti Jezdci Bystrany 2,0 23,5 29,5 9,0
91 91
 
  Hubl Dominik H18 CZE 1117 SK Teplice 1,0 21,0 26,0 5,0
92 92
 
  Pecina Svatopluk KP CZE 1000 Sk Union Louny 1,0 18,0 23,5 4,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Výsledky tohoto turnaje najdete také na Chess-Results.

Fotografie prohlížejte na rajce.net.

Diskusní téma: V sobotu 14.5.2016 se v Teplicích odehrál 26. ročník Memoriálu Antonína Drvoty.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek